Şimdi Ara

*****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) (256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.325
Cevap
55
Favori
481.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok severek bindiğim Seat Cordoba aracım satılıktır.
    Her türlü sorunuza cevap verebilirim.

SUNROOF'lu SEAT CORDOBA TDİ
  • Evet arkadaşlar.cordobam sonunda bakimi haketti.ķörükler ile arka fişekler yani arka burçlar değişecek.cupranin burçlari olsugu icin parçalar tornacida takilmayi beklemekte.resim ekleyemedim.kusra bakmayin
    bu arada uzun farlarimiz kesin h3 değilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfSpirit -- 4 Temmuz 2015; 10:29:08 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Ne kadara mal olucak?
  • An itibariyle general elektrik megalight 120 kısa vede osram nbu h3 uzun ampul siparişi verdim.bugun akşam orjinalleriyle foto çekeyim gelip takıncada yenilerinin yoeumlarini yazarim.

• wozniak kullanıcısına yanıt
    Bu işlemler sadwce 70 tl işcilik.ama fisekler tornaya gitti ekstra o.birde yalama olan uzun bi vida var o degisicek.ekstra olarak da davlumbazi bozan bi motor koruma demirim var onun adam akilli oturtulup kirik davlumbaz icin ufak bi işlem gerekecek.bunlarda 50 tl yi gecmez sanirsam..parçalar 150 tl ye gelmişti.yukarida yazdigim aydinlatma ekipmanlari + konsantre cam suyu katkisi 78 tl ucretsiz kargo olarak gelecek

• Merhaba arkadaşlar yaz geldi bayrama az kaldı Araç bakimlarini yaptırmadan yola çıkmamak lazım. Geçen hafta Cordobamin ön düzen alt takımların kontrolü yapıldı. Rot başları değişti Aks körüğü değişti şarj dinamosu kasnak miydi neydi adı o parça değişti. Genel kontör den geçti ve Rot ayarı yapıldı 340 tl tuttu.

*****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brava 34 -- 4 Temmuz 2015; 23:15:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dulop lastiklerin 1 yılı daha vardı fakat sertleştigi için mecburen değiştirdim. Uzun Araştırma sonucu fiyat olarak makul Kalite olarak iyi olan kumho solus ecowing aldım 195 60 15 Etiket değerleri gayet iyiydi. Yumuşak Bi lastik araç biraz yükseldi tumsekten geçerken altı sürmez artık. Bozuk yolda ses azaldı titreşim azaldı, ABS kolay devreye girmiyor artık tavsiye ederim Cordoba nin sert süspansiyonu için yüksek yanak çözüm oldu. Şimdi bagaj ve araç full dolu iken nasıl olacak onu da haftaya test edicem yazarım.

•  *****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!)

Etiket değerleri buyrun arkadaşlar.

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun siparis geçilmiş. Sis farları h3 eminim Kısalar H7, Uzunlari H1 diye biliyorum bi bakmak lazım. Sis farı H1 diye okudum netten H1 aldım açtım farı h3 çıktı kötü sürpriz.

• brava 34, bilgiler için teşekkürler, lastiğimin diş derinliği çok iyi fakat 2010 üretimi, sanırım değiştirmem gerek. 195 60 15 takıp takmamak da kararsızım. Siz bi değerlendirin bakalım.
  • Hocam senin arac kac model arkalarda disk yok.
    Birde camlara film yaptirsam diyorum bende arkalar 2 onler 1 derece. Renkli cam gibi olsun istiyorum trafikte sikinti olur mu ceza vs
    Hayirli olsun lastiklerin bende bridgestone den sonra pirelli almistim gecen sene ses azalmisti amaa kizakliyor buda olur olmadik yerde hamurundan sanirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzkanÇ -- 5 Temmuz 2015; 18:00:56 >
  • Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    Alisilin07 benim lastikler 2011 di 4 mm dis vardı. Önümüzdeki kış değişim gerekliydi. 3 araba için 12 lastik alınca fiyat uygun oldu bu sebepten 4-5 ay erken değiştirdim. lastik değişince çok iyi oldu araba. Shadowofspirt gibi arka Burç lari da bi ara değiştirmeli on düzen harika olur.

• Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    2 Cordoba ya 195 60 15 taktırdık bu arada.

• Kisalar h3 uzunlar h7 arladaşlar.takayim emin olunca birdaha yazarim.yarin elime gecer diye umuyorum ampuller.sisler de h3.kablolu filan cunku resimlerine baltim ayni.

• Teşekkürler Özkan Ç. 2005 model benimki önler 1 arka 2 numara henüz film den sıkıntı yaşamadım çevirme saatlerinde evde oluyorum genelde.

• brava 34 kullanıcısına yanıt
    Ya ben sehir disina cikiyorum o yüzden sikinti olur mu olmaz mi bilmiyorum da film. Kisalar xenon uzunlara ve sislere de beyaz yapsam diyorum hangi marka tipi ne karisti iyice oturupta bakamadim dogru durustte

• Simdi ben xenon taktirdigimda kutusunu almistim far kablarinda h7 8000k yaziyor kisa h7 o zaman aldığım fisede oyle yazmıştı ordaki kisi. Cok karisti bu olay

Boylede guzel duruyor ama uzunlara bosch plus 90 alsam diyorum uzun yolda iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzkanÇ -- 6 Temmuz 2015; 1:38:00 >

• 2009 model 1.4 85 bg benzinli Cordobam var.araci güneşte biraktigmda kontagi takiyorum elektrik gekiyor mars basıyor ama calismiyor. Bunu 3-4 kere yapıyorum sonra çalışıyor. Elektrikle ilgili bi sikinti oldugunu düşünmüyorum. Ya mars ya da benzin gec geliyor araca sizce ne olabilir
  • 99-2000 arası ibiza bakıyorum bunların ortalama fiyatı nerelerdedir, alsam üzer mi "yaşı itibari ile"
  • portative P kullanıcısına yanıt
    Portative Şaşmaz da nerde yaptırın isim yada adres verirmisiniz bende yaptırmak istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.