Şimdi Ara

*****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) (229. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.324
Cevap
55
Favori
481.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cevap için sağ ol kardeşim
  • merhabalar. beni de gruba dahil edermisiniz?
  • Mrb arkadaslar sabah 7 gibi hergun okula gidip geliyorum. Arac gaza gecincede yavastan kaloriferi acinca hemen bi ugultu geliyor sanki bilya sesi gibi. Kapatip tekrar acinca ses kesiliyor. Sizce neden yapar. Birde bu fan yeri nerde bi yaglasam diye dusunuyorum. Yazin pek yapmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni gelen arkadaslar hayirli olsun hosgeldiniz..2010 dan beri cok adam kalmadi bu bolumde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bugün bende ibiza 2000 1.6 stella ile aranıza katılacağım serviste bir aksilik çıkmassa.
  • Merhaba bugün bende ibiza 2000 1.6 stella ile aranıza katılacağım serviste bir aksilik çıkmassa.
  • hoşgeldin aramiza

• merhaba arkadaşlar

Bugun cordoba 1.4 tdı s rider modeli bir araç baktım 127 binde araça 23.500 yazmıslar tahmının 23 e bırakır araç orjinal bu fiyat siz bu araç için normal mi?
  • aractan araca degisir fiyati.temizligine gore.75 bg makyajsiz model.2006 dan sonra 80 bg oldu birkacta degisiklik yapildi cirdiba ve ibişlerde..

• KEREM04283 kullanıcısına yanıt
    Arada sesli çalışma bende de yapıyor, torpidonun arkasında motor, filitre kapağı da altta ordan söküp motora ulaşılırmı bakmak lazım, örnek çalışma yapılmışmı nette de araştırın..
  • Merhaba arkadaşlar
    2007 İbiza 1.4 Tdi ile aranızdayım. Merak ettiğim bişey var. Tdi kullanıcıları hangi yağı kullanıyor ve kaç km'de değişiyor.
  • Cordoba 1.4 stellalar nasil acaba

• Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    araciniza 5 w30 tam sentetik kullanabilirsiniz..ben onu kullaniyorum ayni motora

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

araciniza 5 w30 tam sentetik kullanabilirsiniz..ben onu kullaniyorum ayni motora

Km 160.000de 5 w30 ince gelmez mi? Hep 10 w 40 kullanmışlar önce. Fakat ben tam sentetiğe geçmeyi düşündüğüm için 10 w 40ın tam sentetiği yok. Sizin araç kaç binde?
  • benm arac 100 binde.yag eksiltmiyor.en fazla yag eksiltir.10 40 in mobilde tam sentetigi var diye biliyorum.ha cok sorun olursa eksiltme 5w40 tam sentetik kullanabikirsniz

• Son zamanlarda aracını bakıma götüren varmı arkadaşlar? ne kadar tutuyor

Benzinli 2004 ibiza signo benim arac
  • arkadaslar bende de 2008 model cordoba stylance alarak araniza katildim umarim yararli bilgiler edinirim

• vasel kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, hoşgeldiniz..
  • s.a beyler aracım cordoba 2005 tdi srider
    Geçen bi sebeple akuyu söktük sonra farkettim ki hız sabitleyici çalışmıyor naptımsa olmadı sizce sebebi nedir :(
  • bugun 85 bin bakımı yaptırdım, sizce fiyat nasıl.

10 40 yag
    polen + yag + benzin filtresi + 4 buji

280 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.