Şimdi Ara

*****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) (214. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.325
Cevap
55
Favori
481.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.6 TDI YADA 1.8cdtı olur güzel kaçar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • brava 34 kullanıcısına yanıt
    valla duyuyorum ustad.onun şikirtisi yaninda bi vinlama motor yalitimi ile kabin arasinda bulunan parçalar neyse oradanda bariz bi vinlama geliyor .yarin ak kara çıkacak meydana.inşallah turbo filan değildir. bu arada ankara. ya şimdi indim. yol bilgisayari ortalamam 3.790sabit hiz arada denemeler filan oldu tabiki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım sonucu yazarsın bize.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstadlar merhaba, yardımınıza ihtiyacım var. Seat Ibiza 1.4 TDI Stylance 135.000 Km. Değişen yok sağ tarafta 4 parça lokal boya. Artı kamyona sürtmeden dolayı kaputun bi kısmına boya ihtiyacı var. Bu araç için 19.500 TL. nasıldır ?

Check up ta motorun %75 olduğu söylenmiş kağıtları mevcutmuş. Check-up ne kadar sağlıklıdır böyle konularda güvenilebilir mi ? Km.nin orjinalliği konusunda, Tuv haricinde (malum son muayeneden sonra düşürelebilir) illaki ekspertize sokmu dersiniz. Yardımınızı bekliyorum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet886

Üstadlar merhaba, yardımınıza ihtiyacım var. Seat Ibiza 1.4 TDI Stylance 135.000 Km. Değişen yok sağ tarafta 4 parça lokal boya. Artı kamyona sürtmeden dolayı kaputun bi kısmına boya ihtiyacı var. Bu araç için 19.500 TL. nasıldır ?

Check up ta motorun %75 olduğu söylenmiş kağıtları mevcutmuş. Check-up ne kadar sağlıklıdır böyle konularda güvenilebilir mi ? Km.nin orjinalliği konusunda, Tuv haricinde (malum son muayeneden sonra düşürelebilir) illaki ekspertize sokmu dersiniz. Yardımınızı bekliyorum. :)

Ben geçtiğimiz az 21.000 tlye aldım uc parça yüzeysel boyalı 100k kmdeki ibizayı. aracın döşemeleri vs. çok derli topluydu. 500 lira kadar fazla vermiş olabilirim ama kmnin. orjinalliğinden eminim. Sen de kmden emin olduktan sonra al gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibiskom

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet886

Üstadlar merhaba, yardımınıza ihtiyacım var. Seat Ibiza 1.4 TDI Stylance 135.000 Km. Değişen yok sağ tarafta 4 parça lokal boya. Artı kamyona sürtmeden dolayı kaputun bi kısmına boya ihtiyacı var. Bu araç için 19.500 TL. nasıldır ?

Ben geçtiğimiz az 21.000 tlye aldım uc parça yüzeysel boyalı 100k kmdeki ibizayı. aracın döşemeleri vs. çok derli topluydu. 500 lira kadar fazla vermiş olabilirim ama kmnin. orjinalliğinden eminim. Sen de kmden emin olduktan sonra al gitsin.

Aldık hocam sağolasın, hayırlı olsun sizin aracınızda inş. model 2006 onu yazmamışım, iki tane ustam vardı onlardan okeyi aldıktan sonra aracıda aldık. Bundan sonrası birazda şans sürpriz bişey çıkarır mı çıkarmaz mı biraz kullandıktan sonra anlarız artık. İç döşemelerde yırtık sökük yok fakat bi kuaför ihtiyacı var :) üstteki mesajımda yazdığım gibi kaputun sol köşeye, sağ arka marşpiyele bi işlem yapılacak o fiyata gelmiş olacak sonuçta. Hayırlısı bakalım, sizin araç kaç modeldi ? Dizel mi, km. orjinalliği konusunda ustalarınız ve Tuv kayıdı harici bişey yaptınız mı acaba ?:)

• ahmet886 kullanıcısına yanıt
    Aracın üzerindeki lastikten bile anlamak mümkün aslında bunu üzerindeki lastik 4 yıllık, araç 2008 yılında servise girmiş ki o yılda da 30 bin kmdeymiş. Direksiyonun, vites topuzunun, koltukların fazla yıpranmamış olduğunu da göz önüne alırsak araç bana orjinal göründü. Aldığım kişi de devlet dairesinde memurdu öyle km düşürmele uğraşacak birine benzemiyordu ama tabi beni asıl inandıran yukarıda anlattıklarım :D Sizin aracınız da hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binesiniz inşallah. Benimki de 2006 model tdi stylance :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibiskom -- 17 Mart 2014; 0:06:50 >
  • ibiskom İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim:) Yazdıklarınızdan ben bile kanaat getirdim sizin aracın orjinalliğine:)

Arkadaşlar 2006 Ibiza 1.4 Tdi stylance bişey dikkatimi çekti, hararet göstergesi 90 a kadar gelmiyor, (normal aralık 80-90 civarları değilmidir?) Hatta 70 çizgisinin bile biraz altında. Denemek için 4bin - 4.500 devirleri görmeme rağmen yinede yükselmedi. Bu konuda bişeyler söyler misiniz:) Forumda aradım ama hararetle ilgili başka şeyler çıktı, cevaplarınızı bekliyorum..
    Belli bir km'den sonra 90'a yakın bir noktada sabitleniyor benim aracımda.
  • ibiskom İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, başka bir yerede konu açtım bunla ilgili evet 80-90 civarı olması gerekiyormuş. Zaman zaman arıza ışığı yanıyor ve turbo devre dışı oluyor, stop edip çalıştırınca normale dönüyor acaba bu yüzden mi, sanayiye gittiğimde de sönüyor hata kodu çıkarmıyor dalga geçer gibi Stop etmeden gitmeyeceğimi öğrendim ama bu seferde akşam saatlerinde yapıyor öyle :D
    Valla sanayiye gittiğinizi çaktırmayın derim o zaman bu ibizalar da çok duygusal makineler yahu
  • Arjadaslar bizim cordobalar benzin deposunun orada bi klik var.10 km lik mazotunuz kalirsa vede ona bastirtarak doldurursanuz 58 lt ye kadar mazot aliyor.cok garip...bu arada arac 90 a sabitlenince ortalama uzun yolda 3.7 gosteriyor..yol sonunda yani.bence muhtesem degerler...gecen gun mesaiye gelirken benim aracla gittik.siena si olan bi abim bu arabayla nasil uzun yola gidion yormuyormu cok ses var aracta dedikapi fitillerinin oradan biraz fazla ses aliyor.arkada oturan arkadas da soyledi camirlugun oralardan da cok lastik sesi aliyor.bunu farkediyorum zaten.ileriki zamanlarda taban camurluk icleru izolasyon fln yaptirabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Dostun saglam bir ustaya goster derim.erzurum seat servisten cok memnundum.ama uzak kacar orasi.ankaradaysan elimden geldigince yardimci olmaya calisirim.

• arkadaşlar otomatik vites seat ibiza 2000-2001 model almayı düşünüyorum. nelere dikkat etmek gerekir? lpgli istiyorum yoksa taktıracağım.
    bildiğiniz sorunları var mıdır?
    ne kadara alırsam uygun fiyata almış ve kazıklanmamış olurum acaba?
    yardımcı olursanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Dostun saglam bir ustaya goster derim.erzurum seat servisten cok memnundum.ama uzak kacar orasi.ankaradaysan elimden geldigince yardimci olmaya calisirim.

Teşekkür ederim arkadaşım ilgin için. Konyadanım, sende konyalısın sanırım imzan.. :) Müşürden önce bi N75 valf sıkıntım var, işler yoğun ilk fırsatta onla ilgilenecem o sıradada müşürü hallederim. N 75 le ilgili açtığım konu şu link bunada bi gözat istersen.. :) http://forum.donanimhaber.com/m_89722332/f_//tm.htm#89722332

• Arkadaşlar merhaba,

2008 1,4 tdı stylance 50 tllik mazotla istanbul şehir içi en fazla 160 km yol yapabiliyorum bana çok az geliyor, sizce normal mi ?
    Ayrıca yakıt tüketimini azaltmak için bu araçlArda ekstra yapabileceğimiz şeyler varmı ?
  • ayerik A kullanıcısına yanıt
    Yol bilgisayari verilerin nedir..hesap et kac lt yakmis 100 km de.mazotu nerden kactan alion bilmioruz

• quote:

Yol bilgisayari verilerin nedir..hesap et kac lt yakmis 100 km de.mazotu nerden kactan alion bilmioruz

BP den alıyorum, 100 lt / 7,2 göstetryor.
  • ayerik A kullanıcısına yanıt
    Brnim blksr sehir icinde 5.5 lt gosteriyor.hic 50 tl lik filan test yapmadim yapinca bende bakarim bi ama 1 ayi bulabilir.cok kullanmiorum araci

• quote:

Brnim blksr sehir icinde 5.5 lt gosteriyor.hic 50 tl lik filan test yapmadim yapinca bende bakarim bi ama 1 ayi bulabilir.cok kullanmiorum araci

siz full depoylamı test ediyorsunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.