Şimdi Ara

*****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) (205. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.324
Cevap
55
Favori
481.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bence 20900'e lpg li ve 3 parca boyalı arac pahallı ve degmez. dizeline bakın derim. o fiyatlara dizel de bulmanız lazım...
  • mng M kullanıcısına yanıt
    bu fiyata ancak bu arabayı bulabildim 20 bine el sıkacağımızı tahmin ediyorum dizellerde de en az 2 bin tl fiyat farkı oluyor oda bütçeyi biraz zorluyor sizin dediğiniz gibi deymeyecek olması en büyük korkum. piyasası hakkında bir bilginiz varmı elden çıkarmaya çalışırsak satılması çok zaman alırmı ;)
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, iç aydınlatmayı çalıştıran kapıdaki switch lerden 2 si arızalı kapıyı açınca iç aydınlatma yanmıyor, switchleri değiştirmek istiyorum elim işe yatkındır fakat nasıl sökülür bilmiyorum, sökmeden önce hangi switchi alıcam, kilit nasıl sökülür bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

• Dostum onu seat servis erzurum dahi yapamadı.Sorunu şaşmazda bi elektrikçiye anlattım.Aracın geldiğinde yapabilirim dedi.Çoğu adam da yapamaz dedi..Ne kadar doğru bilemem.Dangozlar 2 düğme koyamamışlar onların dertleri bizi geriyor burda ondan sonra.Benim 3 kapıda cort.Aynen.Sıkıcı bir durum.Servis direk kilit mekanizması değişimine gidiyor.O yüzden eğer yaparsanız nasıl yaptığınızı bırada ayrıntılı yazar mısınız ? Forumumuza çok faydalı olur.
  • Tabi ki yazarım, zor bi iş araştırdığım kadarıyla, acemi için bir kapı 45 dk. Da anca söküle biliyor. İşi yaparken iki kişi olmak lazım, kapı altlarına ve ayak altlarına led yaparken tek başıma 2 gün sürdü işim bitti, 2 günde kendime gelemedim.
    Bizim kapı döşemesinin altı golf 4 le aynı vidasına kadar, teorik olarak hazıra yakınım. Uygulama için biraz cesaret yada yardım bulmalıyım. İş bitincede seve seve paylaşırım, kaynak olur diye.

• Switch eskisi ve yenisi resimdeki gibi, nalet şey sacın altında çıkarması tam bir eziyet, boşuna ustaya sorup kazık yemek te istemiyorum. Kendim halledicem ya kafaya koydum arkadaş.
     *****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) *****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!)

• enoman kullanıcısına yanıt
    beni de ekleyebilirsiniz 2006 cordoba 1.4tdi stylance
  • arkadaşlar ilk sorum
    1.4tdi stylance ve s-rider larda otomatik katlanır yan aynalar standart donanım mı?

benim ruhsatta bir yerde stylance diğer tarafta da styl s-rider yazıyo model isminde kafam karıştı. aynalarım ise otomatik katlanmıyor ama bir tanesinde boşluk da var sabit durmuyor eğer otomatik ise ikiside bozuk ayrıca ayna ayar düğmesi de kırılmış ve tahminimce o da bozuk çünkü aynaları anca elle ayarlayabiliyorum.

konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. ayrıca bu aynaları yaptırsam maliyeti bana kaça patlar ve nerede yaptırabilirim antalyada?

şimdiden teşekkürler.
  • tyler_014 kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz, Ekleyecek kişi artık yok liste uzun zamandır güncellenmiyor,
    S-rider da elektrikli katlanır ayna var, stylance yi bilmiyorum, ayna düğmesinde 4 konum olmalı. Örnek resim;

*****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) *****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!)

• brava 34 kullanıcısına yanıt
    Hızlı cevabınız için çok teşekkür ederim. Aracı yeni aldım da. Aynalar otomatik katlanırmış bende de ama ayar düğmesi kırılmış ve sanırım sol aynada da sorun var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar benide ekleyebilirsiniz 2006 ibiza 1.4tdi aldım

bir sorum olacak araç referance modeli ama tam olarak nedir donanımı?airbag bir tane mi 2 tane mi anlayamadım
  • mng M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.2006 model 1.4 referance costa 100 beygir aracımın triger setinin değişmesi gerektiği söylendi serviste. 2006 model olmasına ragmen 41.100 km de araç. yetkili servislerde 900 tl den başlayarak 1300 tl ye kadar fiyat aldım. İstanbul anadolu yakasında işçiliğine güvenilir garanti veren özel servis arıyorum. Tanıdığı olan veya duyum almış kişilerden cevap bekliyorum saygılar.
  • selam

2004 seat cordoba stlella tdı araç aldım orjinal cant ebatı 14 cantmış servisten sordum. lastik alıcam fakat 185/65/14T mi yoksa 185/65/14H Mİ alım karar veremdim konfor açısından süspansiyon sert malum hangisi daha mantıklı olur . kullanan arkadaşlar bilgi verirse

teşşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: HASAN MFP

selam

2004 seat cordoba stlella tdı araç aldım orjinal cant ebatı 14 cantmış servisten sordum. lastik alıcam fakat 185/65/14T mi yoksa 185/65/14H Mİ alım karar veremdim konfor açısından süspansiyon sert malum hangisi daha mantıklı olur . kullanan arkadaşlar bilgi verirse

teşşekürler

bildiğim kadarıyla bahsettiğiniz lastikler arasında sadece hız limiti farkı var. süspansiyonu belirleyen ölçü /65/ . onu zaten değiştirirseniz mesele konfor artsın diye 70 yaparsanız jant ebadını küçültmeniz lazım :(
  • 14 kötü görüntü..

15 alın.

195/60/15 veya 195/65/15 iyi olacaktır.

Yol tutuş anlamında özellikle..

Bunlar benim tekerler ;

*****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: brava 34

Merhaba arkadaşlar, iç aydınlatmayı çalıştıran kapıdaki switch lerden 2 si arızalı kapıyı açınca iç aydınlatma yanmıyor, switchleri değiştirmek istiyorum elim işe yatkındır fakat nasıl sökülür bilmiyorum, sökmeden önce hangi switchi alıcam, kilit nasıl sökülür bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

Arkadaşlar aynı switch sıkıntısı bende de var.sol arka kapı açılınca araç algılamıyor.servise kalsa kilit komple değişecek.istanbulda switchi değiştirip usta tavsiye edebilecek ve fiyat söyleyebilecek bi arkadaş varsa çok memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • caglar4434 C kullanıcısına yanıt
    Anadolu yakasında oturuyorsanız, güvendiğim iyi bir servis var garantili işçilik yapıyorlar, çok ta ilgililer, aracımın bakımını orda yaptırıyorum, kartalda yeri düşünürseniz görüştürebilirim.

• tyler_014 kullanıcısına yanıt
    Elektrikli ayna olması iyi olmuş, ayar düğmesi ucuz bişi, aynayla beraber yaptırılabilir,

• arfbrk kullanıcısına yanıt
    TAkip

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.