Şimdi Ara

*****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.325
Cevap
55
Favori
481.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

pckopat_6

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim..
  • enoman merhabalar,
    Aracımı satıyorumda senin yorumunu merak ediyorum. Biliyorsun
    değişmeyen yeri kalmadı. Tam kullanılacak durumda ama bazı sıkıntılardan dolayı satmak durumunda kaldım. Sen ve diğer arkadaşların
    yorumunu bekliyorum. Linkini aşağıya atıyorum.

http://www.sahibinden.com/sonuna_kadar_arkasindayim!!!-74WQQaXQQ20849814WQQpXQQdisplayitem

Araç şu anda dosta gidecek durumda, insan satacağı araca masraf yapmaz, ben satmak için almadığımdan bütün masraflarını yaptım.
  • ARkadaşlar 2005 model seat ibiza 1.4 TDi S-Rider araç buldum 40000 km de bu araba hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı? Performans nasıldır? Bu özellikteki bir araca ne kadar verilir?
  • 40000 olma ihtimali düşük geldi bana iyice araştır bence.
    Eğer gerçekten 40.000 de ve de kazası boyası yoksa 21000 e kadar yolu var. Ekonomik bir araçtır. Hiç sıkıntı çıkarmaz sadece km bakımlarını yap yağını suyunu koy güle güle bin
  • Bayandan araç çok fazla kullanmamıştır işi evi yakın ancak bu kadar gidebilmiştir diye düşünüyorum:) Bakalım bir araştıracağım. Okmeydanında bir otogaleriye sordum kaça alırsınız diye adam taş çatlasın 16.500 veririm dedi. Tamam galericiler böyle diyebilir ama piyasası bu kadar düşmesin sonra satmak istediğimde.
  • Araba temiz ise 16.500 e öldürmüşler.
    Benim araç 130.000 de o yüzden yenilemek istiyorum. dediğin gibi bir araba uygun fiyata gelse kaçırmazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcilcan

enoman merhabalar,
    Aracımı satıyorumda senin yorumunu merak ediyorum. Biliyorsun
    değişmeyen yeri kalmadı. Tam kullanılacak durumda ama bazı sıkıntılardan dolayı satmak durumunda kaldım. Sen ve diğer arkadaşların
    yorumunu bekliyorum. Linkini aşağıya atıyorum.

http://www.sahibinden.com/sonuna_kadar_arkasindayim!!!-74WQQaXQQ20849814WQQpXQQdisplayitem

Araç şu anda dosta gidecek durumda, insan satacağı araca masraf yapmaz, ben satmak için almadığımdan bütün masraflarını yaptım.

Kardeş kusra bakmayın yeni farkettim,aracınızın şu an sıfır gibi olduğunu ne gerekiyosa yapıldığını biliyorum ancak Seat'ların 2.eli biraz yavaş ve insanlar son kasayı 15-16'ya bulabiliyolar,masrafıldır,kazalıdır ,km'si oynanmıştır diye düşünen pek yok,ucuz olsunda nasıl olursa olsun,bu arac o yüzden size pahalıya gelcek gibi gözüküyor,eğer fazla diretmeden 13-13,5 gibi binicisini bulup satarsınız ne mutlu.

• arkadaslar 2003 seat ibiza signo 15500 fiyat nasıldır acaba?

aracı 1-2 gün içinde alıcam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraerdogan

arkadaslar 2003 seat ibiza signo 15500 fiyat nasıldır acaba?

Bir problemi yoksa iyi fiyat.. İyi baktırın sağına soluna..
  • quote:

arkadaslar 2003 seat ibiza signo 15500 fiyat nasıldır acaba?

motor seçeneği nedir ? benzim dizel.. birde km
    dizelse uygun derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mul2ti

ARkadaşlar 2005 model seat ibiza 1.4 TDi S-Rider araç buldum 40000 km de bu araba hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı? Performans nasıldır? Bu özellikteki bir araca ne kadar verilir?

km düşük araçta ekonomik bir araç 18-20 arasında maliyet olur.
  • 2003 benzinli 1.4 ibiza signo 70000 km .15500 e anlastık arkadasla .Fiyat iyi mi diyorsunuz simdi?
    Bir roblem olmassa almayı dusunuyorum bende artık.Bayadır bekliyorum bu arabayı cunku
  • arkadaşlar merhaba ;
    Benide kaydedin lütfen 3 gün önce 2008 model cordoba stylance aldım. 62000 km'de bazı yapılması gereken işlemleri var onlar için yardımınıza ihtiyacım var.
    1- Arka stop lambalarından bagaj tarafı sağ stop lambasının mika kısmı kırık sanayide sordum ama kopmle değişecek dediler seatın bu tip parçalarını
    çıkma olarak bulma imkanımız varmı acaba.
    2- Arabamın garantisi bir ay önce dolmuş farlar açıkken arabayı terk ettiğimde uyarı vermediğini keşfettim daha sonra araştırdığımda şöför kapısı elektrik switchinin bozuk olduğunu fark ettim elektrikçi bunun kilit mekanizmasının içinde olduğunu ve komple değiştirilmesi gerektiğini söyledi fiyat sorduğumda 270 lira dediler.
    3- Teyp ses açma düğmesi düşmüş nasıl bulabilirim acaba şu anda direksiyondan kumanda ediyorum.
    4- Sağ koltuk geriye yatırma düğmesi kırılmış yenisi ile nasıl değiştirebilirim.
    5- Yağ değiştirme kilometresine 1000 km kaldı sanırım 1 ay içinde dolacak. ne marka kaç numara yağ kullanmalıyım tavsiyeniz varmı ayrıca motor silk kullanmayı düşünüyorum kullananlar varmı.
    6- Kullanma klavuzu ingilizce olarak var elinde bilgisayar ortamında bulunan varsa sevinirim.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• quote:

2003 benzinli 1.4 ibiza signo 70000 km .15500 e anlastık arkadasla .Fiyat iyi mi diyorsunuz simdi?
    Bir roblem olmassa almayı dusunuyorum bende artık.Bayadır bekliyorum bu arabayı cunku

Size araç dizel mi benzinli mi diye sormuştuk?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordobatdi

arkadaşlar merhaba ;
    Benide kaydedin lütfen 3 gün önce 2008 model cordoba stylance aldım. 62000 km'de bazı yapılması gereken işlemleri var onlar için yardımınıza ihtiyacım var.
    1- Arka stop lambalarından bagaj tarafı sağ stop lambasının mika kısmı kırık sanayide sordum ama kopmle değişecek dediler seatın bu tip parçalarını
    çıkma olarak bulma imkanımız varmı acaba.
    2- Arabamın garantisi bir ay önce dolmuş farlar açıkken arabayı terk ettiğimde uyarı vermediğini keşfettim daha sonra araştırdığımda şöför kapısı elektrik switchinin bozuk olduğunu fark ettim elektrikçi bunun kilit mekanizmasının içinde olduğunu ve komple değiştirilmesi gerektiğini söyledi fiyat sorduğumda 270 lira dediler.
    3- Teyp ses açma düğmesi düşmüş nasıl bulabilirim acaba şu anda direksiyondan kumanda ediyorum.
    4- Sağ koltuk geriye yatırma düğmesi kırılmış yenisi ile nasıl değiştirebilirim.
    5- Yağ değiştirme kilometresine 1000 km kaldı sanırım 1 ay içinde dolacak. ne marka kaç numara yağ kullanmalıyım tavsiyeniz varmı ayrıca motor silk kullanmayı düşünüyorum kullananlar varmı.
    6- Kullanma klavuzu ingilizce olarak var elinde bilgisayar ortamında bulunan varsa sevinirim.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

1- Aynı sorun bende de olmuştu stobun komple değişmesi gerek ya da mika kısmını tamamen kırıp temizleyp açık şekilde kullanabilirsiniz alfa romeo'lar öyledir mesela. Su da almaz ayrıca içine.
    2- Fikrim yok ama komple değişmesi bana saçma geldi nedense.
    3- Yetkili serviste muhtemelen mevcuttur.
    4- Emniyet kemeri yuvası koltuk yatırma kulbu gibi parçalar her daim serivslerde vardır. Sorun hemen taksınlar.
    5- Yağa hiçbir katkı maddesi koymayınız yeni yağlar zaten içerisinde binlerce testten geçmiş koruyucu içeriyorlar zaten. Castrol edge 5w-40 turbo diesel yağ bu arabaya koyabileceğiniz en iyi yağdır hususi TDI motorlar için geliştirilmiştir ve üzerinde de yazar zaten.
    6- Bilgisayar ortamında maalesef yok kitap olarak var elimde.

• Kardeş kusra bakmayın yeni farkettim,aracınızın şu an sıfır gibi olduğunu ne gerekiyosa yapıldığını biliyorum ancak Seat'ların 2.eli biraz yavaş ve insanlar son kasayı 15-16'ya bulabiliyolar,masrafıldır,kazalıdır ,km'si oynanmıştır diye düşünen pek yok,ucuz olsunda nasıl olursa olsun,bu arac o yüzden size pahalıya gelcek gibi gözüküyor,eğer fazla diretmeden 13-13,5 gibi binicisini bulup satarsınız ne mutlu.

Estağfurullah enoman, ben senin iyi niyetini ve insanlığını biliyorum.
    Doğru söylüyorsun, araç için neler yaptığımı biliyorsun, ben TSK da astsubay olarak görev yapıyorum ve özellikle etrafımda bulunanlara aracı tavsiye ediyorum. Çünkü çok temiz bir hale geldi ve sevdiğim, tanıdığım insanlara satmak istiyorum. Biliyorsun satmak için değil kullanmak için aldığımdan bütün masraflarını yaptım. Neyse...
    Fiyat konusuda da haklısın, bakalım, alıcı olursa duruma göre hareket edecez. İlgilendiğin için çok teşekkür ederim. Saygılar....

• yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • merhabalar,
    2005 seat cordoba dizel aracım var, alalı 1,5 ay oldu.
    su anda euro diesel yakıt kullanıyorum fakat normal diesel kullanabileceğimi söyleyenler oldu. dizel seat kullananlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcilcan

Kardeş kusra bakmayın yeni farkettim,aracınızın şu an sıfır gibi olduğunu ne gerekiyosa yapıldığını biliyorum ancak Seat'ların 2.eli biraz yavaş ve insanlar son kasayı 15-16'ya bulabiliyolar,masrafıldır,kazalıdır ,km'si oynanmıştır diye düşünen pek yok,ucuz olsunda nasıl olursa olsun,bu arac o yüzden size pahalıya gelcek gibi gözüküyor,eğer fazla diretmeden 13-13,5 gibi binicisini bulup satarsınız ne mutlu.

Estağfurullah enoman, ben senin iyi niyetini ve insanlığını biliyorum.
    Doğru söylüyorsun, araç için neler yaptığımı biliyorsun, ben TSK da astsubay olarak görev yapıyorum ve özellikle etrafımda bulunanlara aracı tavsiye ediyorum. Çünkü çok temiz bir hale geldi ve sevdiğim, tanıdığım insanlara satmak istiyorum. Biliyorsun satmak için değil kullanmak için aldığımdan bütün masraflarını yaptım. Neyse...
    Fiyat konusuda da haklısın, bakalım, alıcı olursa duruma göre hareket edecez. İlgilendiğin için çok teşekkür ederim. Saygılar....

Rica ederim komutanım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoman -- 23 Şubat 2010; 12:15:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ersantyana

merhabalar,
    2005 seat cordoba dizel aracım var, alalı 1,5 ay oldu.
    su anda euro diesel yakıt kullanıyorum fakat normal diesel kullanabileceğimi söyleyenler oldu. dizel seat kullananlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

Her zaman eurodiesel kullanın. Kırsal motorinin kükürt oranı çok yüksektir kurum bağlatır motora Ve enjektörleri tıkar. 3-5 kuruş fark için 2.000TL lik enjektörlerden olmayın.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.