- x
AVEA HAT İPTAL TALEBİM VE KAZANCIM !
42 Cevap15967 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

847 Mesaj
4 Temmuz 2008; 14:30:33 

Merhaba arkadaşlar

04.07.2008 tarihi 14.05 saati itibari ile avea hattım vardı 9 aylık

önceden 2 ay öncesinden hattımdaki tüm kontorleri kullanmış ve 0 a indirmişti hat iptal edeceğim diye

bugün telefon açtım avea müşteri hizmetlerine hat iptali için aradım dedim

işte güvenlik aşamasından geçirdi bi bey beni ve özel bir sebebi yoksa nedenini öğrenebilirmiyiyim dedi

bende vodafone faturalı hat kullanıyorum dedim o yüzden fazladan hat kullanmak istmeiyorum dedim

peki dedi size bir teklifim olacak dedi faturasız avea hattınız ile ilgili

dinliyorum dedim

size dedi 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 500 sms her yöne yada 5000 sms şebeke için sms hakkı versek ama bu dedi 39 kontör karşılığı değil tamamen ücretsiz olacak size özel dedi bu konuda ne düşünürsünüz dedi

olabilir dedim

işlemleri yapıyorum dedi beni bekletti 5 dakka hatta sonra tekrar alo dedi işlemleri yapıyorum dedi sormak isteidğiniz bi şry varmı dedi bende bu yapacağınız işlem dedim tahüttlü mü dedim yani benim size karşı bir yükümlüğüm olacakmı dedim yok hayır dedi merak etmeyin dedi

çünkü dedim bu tarz bi teklifte bulundunuz ama krşılıksız dedim ister istemez sormak istedim sonrasında tarafınızdan mağdur edilmek istmeiyorum dedim yok merak etmeyin dedi

ve işlemlerinizi tamamladım dedi

size onay sms i gelecek dedi

bende teşekkür ederim dedim bu tarz bir teklifte bulunduğunuz gerçekten abonenize gereken önemi veriyorsunuz bu teklifi yaptığınıza göre dedim

teşekkürler dedim ve kapattım

akabinde onay msj geldi, 500 sms her yöne ücretsiz sms hakkı kazandınız dedi

ve norlamde bu işlemleri yaparken hattımda 0 kontör vardı bi baktım 1 kontör de hediye etmişler

wallah sevindim avea hattımı iptal etmemeye karar verdim 7 ydan aya yüklerim bi kontör ama genede açık tutarım

memnun kaldım aveanın bu tutumundan

tebrikler avea

ilk defa gözüme girdi avea böyle yaparak

Zaten aşk ne zaman doğru zaman kollar hiç bir zaman.

1390 Mesaj
4 Temmuz 2008; 14:38:23 

Müşteriyi elinde tutmak için uygulanan güzel bir yöntem. Avea'yı ne kadar eleştirsek de bu eleştirilerin çoğu kapsama alanıyla ilgili. Müşteri hizmetleri iyi çalışıyor anlaşılan

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3831 Mesaj
4 Temmuz 2008; 14:43:13 

arkadaşlar ne derseniz deyin AVEA yeni abone kazanmakta feci şekilde zorlanıyor şu an ve ESKİ ABONELERİNİ KAYBETMEMEK içinde elinden geleni yapıyor..Bu işten karlı çıkan mevcut aboneler

20692 Mesaj
4 Temmuz 2008; 15:01:52 

quote:

Orjinalden alıntı: sevimlican

arkadaşlar ne derseniz deyin AVEA yeni abone kazanmakta feci şekilde zorlanıyor şu an ve ESKİ ABONELERİNİ KAYBETMEMEK içinde elinden geleni yapıyor..Bu işten karlı çıkan mevcut aboneler

Nasıl zorlanıyor. O SMSler sayesinde 10.500.000 aboneye ulaştı.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6891 Mesaj
4 Temmuz 2008; 15:30:38 

seni 39 kontöre kandırmışlar.

bana kapattırmamam için 75 normal kontör verdiler. yüklenen kontörü hemen transfer ederek sattım.

3831 Mesaj
4 Temmuz 2008; 16:01:13 

10.5000 abone sayısı iyi bir rakam mı sana göre vodafone olmuş 17.000 turkcell 35.i geçmiş????????

3934 Mesaj
4 Temmuz 2008; 16:06:15 

sadece bir seferlik mi 500 sms verdiler yoksa
bir kaç ay verecekler mi?

"yeniden doğmak kadar mümkün"

20692 Mesaj
4 Temmuz 2008; 16:23:18 

quote:

10.5000 abone sayısı iyi bir rakam mı sana göre vodafone olmuş 17.000 turkcell 35.i geçmiş????????

Tanıdığım herkes AVEA kullanıyor. Vodafone olanlar çok az. VOdafone'lularda AVEA ile geçinip gidiyorlar. Aktif kullanan yok Vodafone'u. Telsim zamanından kalanlar onlarda. Numaram değişmesin diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal Korkmaz -- 4 Temmuz 2008; 16:23:20 >

847 Mesaj
4 Temmuz 2008; 17:31:55 

Kesinlikle katılıyorum

vodafone ve avea sanıyorki numara taşınabilirliği ca hepsi bize koşacak ZAVALLILAR İnana dursunlar

eğer turkcell bu indirimlerle devam ederse kimse çıkmaz turkcellden ancak tek tük kişi geçer

aynı sms kampanyası 39 kontöre 500 sms vodafonede olsa çok büyük talep görürü bence vodafone

çünkü telsimken 14 bin abonesi vardı şimdi 17 bin abone oldu ortada hiç bi şey yokken sırf marka merakı değişim merakı cezbetti

olsa süperrrr olur gerçekten çok büyük ilgi görür vodafone sms paketi ile

3831 Mesaj
4 Temmuz 2008; 18:25:48 

vodafone tr yanılıyorsun vodafone telsimi aldığında abone sayısı 12 milyondu 14 değil...

847 Mesaj
4 Temmuz 2008; 18:39:15 

quote:

vodafone tr yanılıyorsun vodafone telsimi aldığında abone sayısı 12 milyondu 14 değil...

teşekkürler düzelttiğin için yani düşünün 12milyon aboneden 17 milyon aboneye çok büyük bir gelişim hemde ortada hiç bi şey yokken

bakalım neler olacak numara taşınabilirliği ile vodafone uyku ile uyanıklık arasında devam ediyot şuan ıfak ufak dirilir gibi ama bakalım ne olacak

1589 Mesaj
4 Temmuz 2008; 18:43:16 

Numara taşınması gelsin iki avea hat kullanıyoruz ikisinide ya turkcell ya da vodafone a geçireceğim şehrin ortasında avea yı aradım açık olan telefona ulaşılamıyor.Hadi şebekeler kalabalık bari arayanıbili ücretsiz yap şebeke yüzünden ulaşamayanları öğrenelim.

8269 Mesaj
4 Temmuz 2008; 20:12:43 

quote:

Orjinalden alıntı: ckm

Numara taşınması gelsin iki avea hat kullanıyoruz ikisinide ya turkcell ya da vodafone a geçireceğim şehrin ortasında avea yı aradım açık olan telefona ulaşılamıyor.Hadi şebekeler kalabalık bari arayanıbili ücretsiz yap şebeke yüzünden ulaşamayanları öğrenelim.

nerdeee arayanıbil 'ücretli yaptılar sms kampanyasını çıkarttlar sonra zaten bi bildikleri vardır ki ücretli yaptılar
durumu avea merkeze ilettin mi peki?iletrsen inan gereğini yapacaklardır....

1589 Mesaj
4 Temmuz 2008; 23:25:25 

Ben sorunları avea merkeze iletmeye çalışıyorum ama yetti artık sürekli avea yı aramaktan aldığım kontorü kendime değil aveaya harcar oldum artık iletmeyeceğim direkt şikayet edeceğim yerine getirsinler görevlerini.Şu ana kadar ilettiğim hiç bir problemin gereği yerine getirilmedi Turkcell deki ilgi alaka müşteri memnuniyeti aveanın yanından geçmemiş bunu kendimde yaşayarak çok iyi öğrendim.

3348 Mesaj
5 Temmuz 2008; 11:29:52 

39 kontöre bağlamışlar işi helal olsun avea cin ali yetiştirmekte üstüne yok

128 Mesaj
5 Temmuz 2008; 11:42:40 

aynı şeyi digiturk de yapıyor. arayın iptal ettiricem üyeliği diyin iki ay lig tv veriyorlar :D

9995 Mesaj
5 Temmuz 2008; 11:46:32 

Nihayetinde müşteri potansiyellerini kaybetmek istemiyorlar. Olayın sadece Türkiye boyutu bulunmuyor.

Uluslararası bir bankadan kredi alan bir operatör servisi ülkesindeki müşteri tabanını referans gösterir. Onun için küçülmemeye çalışıyorlar.

Bize yalnız dans etmesini, iyi giyinmesini, kur yapmasını ve âşık olmasını bilen gencin lüzumu yoktur.
Bize bugün mesleğinde usanmadan çalışacak, yarın hudutta göz kırpmadan ölebilecek genç lâzımdır.
Bize bir gençlik lâzımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın.
H. Nihal ATSIZ, Atsız Mecmua, 15 Nisan 1932, Sayı: 12

O sebeple Ata'na saygıda kusur etme sakın!
Atatürk'e göre Atatürk - Rahatsız olma!

|| Forum Anlaşması || Genel Forum Kullanımı || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Kullanıcı Adı Değişimi || SMS Onay Sistemi || Önerileriniz, Sorunlarınız ||

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Temmuz 2008; 11:51:49 

yav arkadaşlar numara taşınabilirligi çıktıgında kaos çıkmazmı ben mobilogrenci tarifesi ile aveadan avea yı arkadaşımı aricam ama bnden habersiz turkcell olmuş eee zararlı ben çıkıyorum çok gereksiz bişi bnce bu millet kafasına göre hat değiştirirse artık ben hçibir nuamrayı aramam

9995 Mesaj
5 Temmuz 2008; 12:01:47 

quote:

Orjinalden alıntı: 10ur_aga

yav arkadaşlar numara taşınabilirligi çıktıgında kaos çıkmazmı ben mobilogrenci tarifesi ile aveadan avea yı arkadaşımı aricam ama bnden habersiz turkcell olmuş eee zararlı ben çıkıyorum çok gereksiz bişi bnce bu millet kafasına göre hat değiştirirse artık ben hçibir nuamrayı aramam

Bu noktada bahsettiğiniz gibi bir denklik oluşturulmak zorundadır.
Siz aradığınız kişinin Turkcell olduğunu düşünüyorsunuz ama kişi Avea müşterisi. :)
Evdeki hesap çarşıya uymaz.

Bize yalnız dans etmesini, iyi giyinmesini, kur yapmasını ve âşık olmasını bilen gencin lüzumu yoktur.
Bize bugün mesleğinde usanmadan çalışacak, yarın hudutta göz kırpmadan ölebilecek genç lâzımdır.
Bize bir gençlik lâzımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın.

|| Forum Anlaşması || Genel Forum Kullanımı || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Kullanıcı Adı Değişimi || SMS Onay Sistemi || Önerileriniz, Sorunlarınız ||

Uzaklaştırılmış
5 Temmuz 2008; 12:13:41 

quote:

Orjinalden alıntı: Ömer

Bu noktada bahsettiğiniz gibi bir denklik oluşturulmak zorundadır.
Siz aradığınız kişinin Turkcell olduğunu düşünüyorsunuz ama kişi Avea müşterisi. :)
Evdeki hesap çarşıya uymaz.

aynen onu demek istedim işte

9995 Mesaj
5 Temmuz 2008; 12:16:17 

Bu noktada bir ön anons kullanılabilir.
“Aradığınız müşteri artık bir Avea Kurumsal hat müşterisidir. Bağlanmaya devam ediliyor.” gibi…

9995 Mesaj
5 Temmuz 2008; 12:24:43 

quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

Önceki mesajımda belirttiğim gibi bu numara taşınabilirliğinin bir zorunluluğu zaten.

Haklısınız. Bakalım nasıl olacak...

7125 Mesaj
5 Temmuz 2008; 13:27:55 

vodafone avea gibi sms paketi çıkarsın vodafone geçen çok olur vodafone şebeke içi verdiği kontörler,smsler ve dakikalarıyla hiç bir yere varamaz vodafoneli yok arayacağım ama avea ve turkcellin şebeke içi her işimi görüyor

Beşiktaşım;hayat sensin,dünyam sensin,herşey sensin...

mustafavmms

9995 Mesaj
5 Temmuz 2008; 13:31:06 

Sevgili Mustafa kardeşim,
Bu noktada sizden farklı düşünüyorum. Avea’da Millî Eğitim tarifesini kullanıyorum ve de maalesef diğer görüşmelerim için bir tane daha telefon taşımak, kullanmak zorunda kalıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer -- 5 Temmuz 2008; 13:36:56 >

455 Mesaj
5 Temmuz 2008; 21:30:08 

ama mıllı egıtım tarıfesı limitsiz konusma imkanı veriyor o kadar da olsun yani.
bir hat daha taşı ne olacak

349. DÖNEM KD VE YD SUBAY ADAYI

9995 Mesaj
5 Temmuz 2008; 21:32:57 

quote:

Orjinalden alıntı: alcilpolple
ama mıllı egıtım tarıfesı limitsiz konusma imkanı veriyor o kadar da olsun yani.
bir hat daha taşı ne olacak

Limitsiz konuşma imkânını sanırım bedava vermiyor. :) Kaldı ki sadece aynı tarife ile sabit ücret karşılığı görüşmeye çalışıyoruz.

Buna limitsiz konuşamama imkânı desek daha da doğru olur. Dakika başı hat kesilmesi, güçsüz şebeke ağı ile çekim sorunları yaşanması vs.

Bir de bu kadar gergin olmayın. Biraz gevşeyin. :)

1310 Mesaj
6 Temmuz 2008; 16:50:33 

quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

yüklenen kontörü hemen transfer ederek sattım.

afferim

455 Mesaj
6 Temmuz 2008; 19:27:24 

quote:

Orjinalden alıntı: Ömer

Limitsiz konuşma imkânını sanırım bedava vermiyor. :) Kaldı ki sadece aynı tarife ile sabit ücret karşılığı görüşmeye çalışıyoruz.

Buna limitsiz konuşamama imkânı desek daha da doğru olur. Dakika başı hat kesilmesi, güçsüz şebeke ağı ile çekim sorunları yaşanması vs.

Bir de bu kadar gergin olmayın. Biraz gevşeyin. :)

doğru haklısınız bende meb tarifesi kullanıyorum ama gercekten tum arkadaslarımla ve aılemle bedava konusuyorum tabıkı bellı bır ucret karsılıgında. ama yıne de boyle bır uygulama yapan operator yok ben onu demek ıstemıstım. bende 2. hat olarak turkcell kullanıyorum cunku meb den turkcell ı aramak cok pahalı gercekten. benım yasadıgım yerden olması lazım herhalde hıc sorun yasamıyorum avea ıle. ayrıca biraz gergın olarak gösterdıysem özür dilerim kırmak ıstememıstım

349. DÖNEM KD VE YD SUBAY ADAYI

9995 Mesaj
6 Temmuz 2008; 19:36:55 

Estağfurullah.
Kırgınlık yok... :)

4005 Mesaj
7 Temmuz 2008; 12:32:16 

Müşteriyi kaybetmemek için bu tür uygulamaları tüm gsm şirketleri yapıyor.Ben eskiden Turkcell kullanıyordum.Avea'ya geçtim.İyi ki de geçmişim.Turkcell'i övenler neyini övüyorlar anlamıyorum.5-6 yıldır Turkcell kullanıyordum fakat bir artısını görmedim.Gelen faturaların yüksekliğini görseniz dudağınız uçuklar.Halbuki doğru düzgün konuştuğum da yoktu.Avea bence mevcut gsm operatörleri arasında en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razercode -- 7 Temmuz 2008; 12:32:06 >

Seyahatname'm Yazı kağıda düştüğünde okuyucusunu er ya da geç bulacaktır.

2898 Mesaj
22 Temmuz 2008; 13:43:12 

Arkadaşlar ben TümKamu+ tarifesindeyim ama artık şişirilerek gönderilen faturalardan bıktım usandım, numaramı kaybetmek istemiyorum seri numara, onun için kontorlüye çevireceğim. Mobil öğrenciye geçeyim diyorum ama ondada geçiş ücreti alıyorlar. Geçiş ücreti vermeden en uygun geçebileceğim tarife hangisi?

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

146 Mesaj
22 Temmuz 2008; 17:51:28 

açılırken ücret alıyor 50 kontör kapatıncada mı alıyor

Bir nasihat: Kendine dikkat et. Bir rica: Sakın değisme!
Bir Dilek : Beni unutma. Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum. Bir Gercek : Seni çok özlüyorum

1589 Mesaj
22 Temmuz 2008; 20:57:40 

quote:

Orjinalden alıntı: By Kuseyrii

Arkadaşlar ben TümKamu+ tarifesindeyim ama artık şişirilerek gönderilen faturalardan bıktım usandım, numaramı kaybetmek istemiyorum seri numara, onun için kontorlüye çevireceğim. Mobil öğrenciye geçeyim diyorum ama ondada geçiş ücreti alıyorlar. Geçiş ücreti vermeden en uygun geçebileceğim tarife hangisi?

Hepsibir tarifesine geçin ücretsiz.

Uzaklaştırılmış
22 Temmuz 2008; 21:06:13 

aynısını turkcell faturalı hattımı iptal ettirmek istediğimde yapmışlardı. neredeyse yalvaracaklardı ama yine de iptal ettirdim.

3849 Mesaj
22 Temmuz 2008; 21:07:23 

quote:

Orjinalden alıntı: ckm

Hepsibir tarifesine geçin ücretsiz.

YANLIŞI DÜZELTELİM ;

Mevcut aboneler için, faturasız tarifelerden HepsiBir tarifesine geçişler ücretsizdir.
HepsiBir tarifesine geçiş ücreti, faturalı tarifeler için KDV ve ÖİV dahil 6 YTL'dir.

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

1589 Mesaj
22 Temmuz 2008; 22:05:04 

Bende bir zamanlar faturalı kullanıyordum hepsibire geçtim ücret alınmamıştı ya ücret alınmaya başlandı yada ben yanlış hatırlıyorum.

11 Mesaj
28 Temmuz 2008; 11:18:39 

ya arkadaşlar bende avea faturalı hattı aldım ama daha kullanmadım geri vermek istiyorum aldığıma pişman oldum sonra bana bir sorun çıkarır diye korkuyorum sizce avea faturalı hattı iyimi iptal ettirmek için ne yaqpmam gerekli bunun için belli bi süre geçmesi gerekiyormu cvplarınızı bekliyorum lütfen yardımcı olun

404 Mesaj
28 Temmuz 2008; 13:45:45 

Bende denicem kaç aydır kontör yüklemiyordum:P

7125 Mesaj
28 Temmuz 2008; 15:04:48 

quote:

Orjinalden alıntı: asp_net_pardus

ya arkadaşlar bende avea faturalı hattı aldım ama daha kullanmadım geri vermek istiyorum aldığıma pişman oldum sonra bana bir sorun çıkarır diye korkuyorum sizce avea faturalı hattı iyimi iptal ettirmek için ne yaqpmam gerekli bunun için belli bi süre geçmesi gerekiyormu cvplarınızı bekliyorum lütfen yardımcı olun

ne insanlar varya kardeşim kullanmayacaksan alma kontörlüden daha ucuza geliyor diye ben faturalı kullanıyorum mesela,ayrıca neyinden korkacaksın anlamadım faturalı hattın kara cahil gibi konuşuyorsunuz

Beşiktaşım;hayat sensin,dünyam sensin,herşey sensin...

mustafavmms

404 Mesaj
28 Temmuz 2008; 15:50:08 

En yakın avea bayine git gerekli işlemleri yaptır...
quote:

Orjinalden alıntı: asp_net_pardus

1394 Mesaj
29 Temmuz 2008; 2:46:34 

Şahsen ben olacaktım kabul etmezdim. Ben Turkcell Faturalı hattımı kapattıracaktım. 6 ay boyunca 15DK teklif ettiler kabul etmedim. Bunu hiç kabul etmezdim. Biraz daha ısrar etseydiniz daha büyük bir teklifden yararlanabilirdiniz.

Kusur benim imzamdır.Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.

Uzaklaştırılmış
29 Temmuz 2008; 10:57:33 

bende mı hattı ıptal ettırmek ıcın arasam ne

8269 Mesaj
29 Temmuz 2008; 12:41:53 

quote:

Orjinalden alıntı: -HeWaL-

bende mı hattı ıptal ettırmek ıcın arasam ne

gittiğim yerde 5ytlye 100 kontörlü hat aldım daha sonra bende deneyim dedim şu iptal olyını kontörleri bitirdim nasıl olsa
aradım müşteri hizmetlerini hattınızı burdan iptal edemiyoruz dedi aldığınız yere başvurun dediler bende şaşırdım iptal ettirmek isteyenler nasıl ettirdi ...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Avea » AVEA HAT İPTAL TALEBİM VE KAZANCIM !
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.438