Şimdi Ara

## Acer, 25.5 inç ekranlı X263Wbid modelini Japonya pazarına sundu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Acer, 25.5 inç ekranlı X263Wbid modelini Japonya pazarına sundu ##

Dünyanın sayılı LCD üreticilerinden Acer, bugün 25.5 inç ekranlı X263Wbid modelini Japon teknoloji severlerle buluşturdu. 1.920x1.200 piksel gibi yüksek çözünürlük sunan X263Wbid'in özellikle filmler ve özel uygulamalar için elverişli göründüğünü söyleyebiliriz. LCD, bu çözünürlüğü 1:3000 kontrast oranı ve 350cd/m² parlaklık seviyesi gibi özellikleriyle desteklemekte. LCD monitörlerde en önemli detaylardan birisi kuşkusuz tepkime süresi. Piyasaya sürülen ilk modellerde tepkime süresi yüksek için hareketli görüntülerde istenmeyen bozulmalarla karşılaşabiliyorduk. Neyse ki gelişen teknoloji bu sürenin geriye çekilmesini sağladı. X263Wbid, 5 ms tepkime süresine sunuyor. Her ne kadar LCD'nin karşısında 2 ms'lik rakipleri olsa da 5 ms yine de iyi bir değer. Bağlantı seçeneklerinden bassedecek olursak LCD'de DVI, HDMI ve analog bağlantılara yer verilmiş. X263Wbid'in, 390 Euro civarında satılmaya başlandığını ekleyelim.

Teknik özellikler:

Ekran boyutu: 25.5''
    Çözünürlük: 1920x1200 (WUXGA)
    Nokta aralığı: 0.286
    Kontrast oranı: 1:3000 (ACM)
    Parlaklık: 350cd/m²
    Tepkime süresi: 5 ms
    Boyut ve ağırlık: 606x455x230 mm / 6.6 kg
    Görüş açısı: 170 / 160 derece
    Bağlantı seçenekleri: DVI / HDMI / Analog

Kaynak: Acer /Akibaranews
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 3 yildir 19 inc Acer AL1951 ( 4:3 ) monitoru kullaniyorum. Hicbir problemle karsilasmadim. Hala cok memnunum ama bana kalirsa tek eksigi hareket kabiliyeti saga sola, yukariya asagiya hareket alani kisitli. Umarim yeni modellerinde bu sorunu asmislardir.
  • acer zaten kendini kanıtlamıs bir marka bu ürünüde cok güzel olmus fiyatıda -bu genislikteki bir monitör icin- uygun bence
  • cok ucuga kacmamak şartıyla degerler ve fiyat bence süper... saygılar.
  • Valla çok güzel görünüyor ama resimler bazen aldatıcı olabilir. Eğer göründüğü gibiyse mühtiş...

• masa üstü için 19" wide screen ideal olduğu kanısındayım.

uzun sürdir phlips kullanıyorum gerçekten çok memnunum. oratlama 18 saat pc balındayım.
  • Çok güzelmiş ama para ara ra a...
  • bir önceki modelini beğenmemiştim ama bunun tasarımı başarılı olmuş
  • 25.5" 5 ms
  • Çok güzel.Tasarımı da mükemmel.
  • fiyatı ucuz değil bence, sonuçta tn panel, ben 24" tn panel kullanıyorum, gorus açıları 24" de biraz sorun yaratıyor eminim 25.5" de daha da fazla rahatsız eder, ekranın altı ve ustu arasında renk tonlarında farklılaşma oluyor, yine de bilgisayarın başına geçip word excel kullanacaksanız ve hd film seyredecekseniz çok memnun kalırsınız
  • nokta aralığı fazla mı büyük ,bana mı öyle geliyor?
  • cidden hos monitor olmus ama
  • KALİTELİ MONİTORLER ARASINDA YER ALMIŞ BİR FİRMA ACER KALİTESİZ VE DEĞERİNDEN DAHA PAHALI BİR URUNUNU GORMEDİM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.