Şimdi Ara

## Lian Li'den Dahili Sabit Disk Rafı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Lian Li'den Dahili Sabit Disk Rafı ##

## Lian Li'den Dahili Sabit Disk Rafı ##

Kalite odaklı kasaları ile sektörün önemli isimlerinden olan Tayvanlı Lian Li hazırladığı yeni sabit disk rafını duyurdu. Firmanın EX-H33 adını verdiği dahili raf 5.25" boyutundaki üç adet sürücü yuvasını işgal ederken 3.5" boyutundaki 3 sabit diske ev sahipliği yapabiliyor. Alümiyum tabanlı olan yeni raf ayrıca kilitli kapıya sahip. Sabit disklerin daha serin çalışabilmesi adına 1000rpm dönüş hızına sahip 120mm'lik fan ile desteklenen ürün üzerinde yıkanabilir toz filtresi de yer alıyor. İşgal ettiği alan itibariyle daha çok sunucu tipi büyük kasaları ve profesyonel kullanımı hedef alan Lian Li EX-H33'ün yurt dışı satış fiyatı yaklaşık 60$.

• pek tutmaz bence
  • işlevsel bi ürün bence molüllere ihtiyaç oluyo özellikle server kasalarda ve sistemlerde
  • bence oldukça gereksiz ayrıca fiyatıda bi kasa fiyatı maşallah
  • fiyatı o kadar uygun değil hele ki ülkemizde ne olur bu merak ediyorum
  • Lianli kadar kazıkçı bi marka yok ürünleride bişi olsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

Lianli kadar kazıkçı bi marka yok ürünleride bişi olsa

Fiyatlarını beğenmemek tamamen sizin kişisel görüşünüz ama kasa diyince akla gelen ilk firmalardan biri hakkında ki bu yorum biraz gerçek dışı oldu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Schwadorf

quote:

Orjinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

Lianli kadar kazıkçı bi marka yok ürünleride bişi olsa

Fiyatlarını beğenmemek tamamen sizin kişisel görüşünüz ama kasa diyince akla gelen ilk firmalardan biri hakkında ki bu yorum biraz gerçek dışı oldu...

Yooo, hiç gerçek dışı değil bence... İki tane alimunyumdan kasa yapıyolar 300 lira, 400 lira.
  • fiyat olarak biraz fazla ama özellikle arşiv yapanlar için çok güzel bir ürün ki zamanında çok aradım bulamadım bu tipten bir ürünü.
  • aslına bakılırsa gayet kullanışlı ve komplike bir ürün.ancak fiyatı benim 350wpsu su olan süperpower kasamdan bile pahalı
  • Hayatında eline bir Lian Li kasa alıp incelememiş tipler yok mu...
  • Fiyat fazla gibi görünebilir ama sunucu tipi kaliteli Lian Li ler zaten 400, 500 dolardan aşağı değil. Bence güzel bir buluş.
  • o kilit bence gereksiz sonuçta diski almak isteyen neyapar eder alır onu bi tornavidaynan esnettinmi iş biter kilitmiş peh
  • İşlevsel ama çok pahalı bir ürün. CoolerMaster'ın Stacker 810 'ın içinden çıkan sabit disk rafıyla neredeyse aynı herşeyi. Üstelik o Türkiyede 45YTL sanırım.

Bu arada lian-li en iyi kasa üreticilerindendir yani "ürünleri de bişey olsa" yorumu pek doğru olmamış bence.
  • gereksiz bir ürün bence
  • VaLLa hayatta ona 60$ vermem 20 YTL oLsaydı beLki. Parası oLan aLsın ne diyiim
  • güzel de pahalı yaw...
  • O KADAR GEREKLİ DEĞİL BENCE BİDE O FİYAT NE OLE NE ALIYOZ YAA!!!
  • armor+ dan cıkan hdd bölmelerini vereyim
  • Benim gibi COSMOS S kullanıpta 5 harddiskin yanına 6 ıncıyı eklemek için kasasında yer bulamayanlar için ideal.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.