- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
IPHONE word excel desteği..!!!!
6 Cevap15466 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1488 Mesaj
4 Temmuz 2008; 10:56:48 

Sevgili dostlar,
Bir iphone kullanıcısı olarak aradım bulamadım.Yarın şehir dışına çıkacağım ve wifi şansı olmayan yerde olacağım.Bu yüzden İphone dan edge yardımı ile mail atarak word excel dosyası göndermem gerekecek iş ile ilgili.
Ancak aramalarım sonucunda ne word excel in nasıl iphone a atılacağını buldum ne de görüntüleme tekniğini.
Bu knuda linkle yardımcı olursanız acil çok sevinirim.
saygılarımla,

1726 Mesaj
4 Temmuz 2008; 11:35:37 

bikez deneme sansım oldu kendime mail atmıstım ve bu maili iphone ile baktıgımda excel dosyasına email client tarafından bakabilmistim o kadar...
(pdf leri de...)

quote:

Orjinalden alıntı: bilvarch

Sevgili dostlar,
Bir iphone kullanıcısı olarak aradım bulamadım.Yarın şehir dışına çıkacağım ve wifi şansı olmayan yerde olacağım.Bu yüzden İphone dan edge yardımı ile mail atarak word excel dosyası göndermem gerekecek iş ile ilgili.
Ancak aramalarım sonucunda ne word excel in nasıl iphone a atılacağını buldum ne de görüntüleme tekniğini.
Bu knuda linkle yardımcı olursanız acil çok sevinirim.
saygılarımla,

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." M. Kemal ATATURK

1488 Mesaj
4 Temmuz 2008; 11:39:51 

evet öyle olabilir doğru ancak benim isteğim pc den iphone atıp şehir dışındaki iken bunları yollayabilmek.Egde yardımı ile wifi olmadığı yerlerde.

1736 Mesaj
4 Temmuz 2008; 12:19:41 

Sources: iappcat.com/r/24330
Katagori; Haberci_Program_Oyun

Buradan,

textReader...................Yazı formatı destekler
ve
PDFViewer.......................Word, Pdf, html, Pdb dosyası okumak için

indir.bu programlar işini görür.

IPhone'un versionu ne olursa olsun 1.1.4-3.9 bt yapabileceğiniz,sorunsuz kurulum sağlayan anlatım,program ve oyun yükleyebileceğiniz, sürekli güncellenen "olmazsa olmaz" önemli bilgilerin toplandığı çok yararlı bir sayfa.
http://forum.donanimhaber.com/iphone_icin_sorunsuz_program_ve_oyunlar/m_22312859/tm.htm

1488 Mesaj
4 Temmuz 2008; 12:40:52 

quote:

Orjinalden alıntı: baha40n

Buradan,

ve

çok teşekkür edrim.bu arada son sorum bu word yada excel dosyalarını pc den iphone na atmak için ne kullanabilriz? itunes denedim olmadı..

1736 Mesaj
4 Temmuz 2008; 12:42:38 

IPhoneBrowser veya FileZilla programlarını kullanabilirsiniz.Nasıl kullanıldığı ve nereden indirebileceğiniz konusunda yine imzamdaki linkten bulabilirsiniz.
Kolay gelsin.

IPhone'un versionu ne olursa olsun 1.1.4-3.9 bt yapabileceğiniz,sorunsuz kurulum sağlayan anlatım,program ve oyun yükleyebileceğiniz, sürekli güncellenen "olmazsa olmaz" önemli bilgilerin toplandığı çok yararlı bir sayfa.
http://forum.donanimhaber.com/iphone_icin_sorunsuz_program_ve_oyunlar/m_22312859/tm.htm

218 Mesaj
4 Temmuz 2008; 15:11:40 

quote:

Orjinalden alıntı: baha40n

Buradan,

ve

herhangi bir sorun kitlenme vs gibi durumlar yasamiyoruz dimi ??? bende baya arastirdim zamaninda bisi bulamamistim.. cozum olarak doc.google dan faydalandim safaride acip oyle birakiodum :)
bunu ogrendigim iyi oldu ama sorunsuzsa tabi.. tesekkurler...

XBOX One GT bhdrctr
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203