Şimdi Ara

## Juicebar; kullan-at tarzı şarj cihazı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Juicebar; kullan-at tarzı şarj cihazı ##

Geçmişte lüks olarak görülen cep telefonları artık çoğu kişi için önemli bir ihtiyaç halini aldı. Ancak teknik özelliklerin artmasıyla pil tüketimi de doğru orantılı olarak artış gösteren telefonlar acil bir arama esnasında bizi yarı yolda bırakabilir. Juicebar Energy, bu tür zorlu durumları düşünerek ''Juicebar'' isimli özel bir şarj cihazı geliştirmiş. Juicebar, telefon için 60 dakikaya varan konuşma ve 480 dakikaya varan bekleme süresi sağlayacak enerji vaadediyor. Elbette bu değerlerin telefondan telefona değişkenlik göstereceğini belirtmekte fayda var. İlginç cihaz Nokia, Sony Ericsson, Samsung, Motorola, BlackBerry gibi geniş marka desteği sunuyor. Juicebar, firmanın sitesi üzerinden 3£ civarında 5 yıl garanti dahilinde satılıyor.

Kaynak: Juice Energy
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bravo hakikaten ii düşünülmüş..
  • Metanolle falan mı çalışıyor bu, nasıl kullan at, yakıtı neymiş, çevreyi kirletecek kimyasallar değildir umarım.
  • Gereksiz :) heryerde sarj cihazı var zaten :)
  • her yerde priz varmı ?
  • Gereksiz bi ürün bana göre. Kim kuLLanırki
  • Çevre kirliliğine neden olabilecek gereksiz bir ürün. Bunun yerine kalem pille çalışan şarj cihazları daha mantıklı.
  • baya akıllıca düşünülmüş bi ürün sonuçta bi çok insan yanında yedek batarya taşıyor bunun yerine

asıl olan ürünün ne kadar çevreci olduğu konusu
  • Buna benzer bi ürün zaten piyasada uzunca zamandan beri var

B-POWERSTICK

• Yedek batarya bulundurmak daha mantıklı.
  • aletin kendisi yok resmi var
  • quote:

Orjinalden alıntı: myd

Buna benzer bi ürün zaten piyasada uzunca zamandan beri var

B-POWERSTICK

bu tip bir sarj cihazindan gecen ay bimeks'ten aldim. resimdeki modelin cok benzeri. konnektorleri bile ayni. origo marka 14ytl ye.

almaz olaydim.

amacim tatile giderken uzun otobus yolculugunda telefondan film izlemekti. N95 in sarji divx film izleyince 3-4 saat icinde tukeniyor.

basta sarj ediyordu. her sey guzeldi fiyatida guzeldi. yolculuk icin yanima 4 adet alkali pilde aldim. ama olan yolda sarja takinca oldu. 1-2 saat sonra alet isinmaya basladi. ama ole boyle degil. elle tutulamayacak kadar isindi. plastik bas kismi eridi. govdesi metal. icinden pili cikarana kadar canim cikti. bi yandan dokunulmayacak kadar sicak bezle kavramaya calisiyorum bi yandanda pili cikarmazsam daha cok isinacak yangin cikarabilir. bide patlama ihtimali var elimde patlarmi acaba stresi. otobusdesin firlatip da atamiyorsun.

yolculuga baya bi heyecan katti.

vaktinde fark etmesem kesin yangin cikarirdi. allahtan telefona bi zarar vermedi.

bu batarya isleri sakat. kisa devrede cok hizli desarj olup isinabiliyorlar. o yuzden cok saglam marka olmadikca yaklasmamakda fayda var.

• bakkaldan pil alir gibi alabileceksek acil durumlar icin fena degil bence
  • @darkaura : sen adisini almışsın
  • satilan bir kac model var. hepside fason cin mallari. hic bir yerde kaliteli bi markasini gormedim. oldunuda sanmiyorum.

anca orjinal nokia aksesuari cikar. o zaman gonul rahatliyla alinabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.