Şimdi Ara

Teknoloji Tv ==> GEYIK CHANNEL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
4.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yafs onun fotosunu koysak nolojakki?Ben onun tipinde falan deilim zaten artık..Adamı dinlemen lazım weya ona soru sorman lazım..o zaman bizim niye bunnara o kadar karşı çıktığımızı çok iyi anlayacaksın
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Seferoglu

quote:

Orjinalden alıntı: visualize

dh forumdan bir arkadaşımız prg. katılmıştı bir ara...

Kİm di hatırlıyor musunuz ben kaçırmışım??

bendim..

Peki sen nasıl çıktın??
  • quote:

Orjinalden alıntı: yol gezer

yav şu DRX in fotosunu koyun merak ettim

Ahanda bizimki

• Öyle sorulara öyle abuk cevaplar veriyorlar ki bazen şok oluyorum. Ciddi olarak bu işlerden anladıklarını hiç sanmıyorum. Akşamki program "Kapanış Sayfası" hadi yine neyse pek teknoloji üzerine değil, geyik yapıyor adamlar. Ama dr. X ve cep telefonlarının tanıtıldığı programdaki arkadaşlar hakkaten pek bir şeyden anlamıyor. Telefon programındakiler misal. İnsan biraz telefonu karıştırır, inceler, çektiği fotoyu-videoyu ekrana verir. Zaten telefonun web sitesine girsem aynı bilgileri hatta daha fazlasını edinebilirim. Teknik olarak çok yetersizler. Tipleri beni ilgilendirmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: feylesof

quote:

Orjinalden alıntı: trackfind500

Birinci eleştiri: Teknoloji Tv açıldığı günden bu yana eleştiri oklarını üzerinde topladı.Genelde herkes kanal çalışanlarının teknik konularda yeterli olmadığı görüşünde birleşiyorlar.Ayrıca kanal çalışanlarının en üst düzeyde hizmet sunabilmek için yeterince gayret sarfetmedikleri de dikkati çekiyor.Kanal çalışanlarının görünüm olarak da özenle şeçilmedikleri de aşikar.

İkinci eleştiri: Teknoloji kanalı mı. O ne yahu.?Şu armut gafalılardanmı bahsediyonuz.Onlar ökküzz ökkküüzz yaw.Bi b.ktan annadıkları yok tımammı, öyle atıp tutuyorlar, tutup atıyorlar,Hepsi Pamela anderson gafalı, Noturdamın gamburunun yeğeni bilem orda çalışıyomuş.Olmasss lki sayın abim bu kaddarr.Olmasss ki.Yazık milletime vatanıma,Vay torpilli ga...tlar vayyyy...

İşte benim de anlatmak istediğim buydu...
    "trackfind500" mükemmel bir tespit.
    1. tip eleştiri bu forumun düzeyini asla düşürmezdi..Gayet yerinde ve oturaklı.
    Malesef 2.tip eleştiri yapanların sayısı çoğunlukta çok üzücü bir durum...
    Rütbelerini gerçek zannedenler bu arkadaşın yorumunu birkaç kez okusunlar.

rütbe meselesi ne alaka?? bence sen bu rütbe meselesini önemsiyorsunki durduk yere "rütbeli olanlar" diye bir yaklaşımda bulundun...benim rütbeyle alakalı bir ezikliğim yada tafram yok, bu senin hüsn-ü kuruntun... ayrıca benim konuşma(yazma) stilim bu(sana göre emreder gibi), diğer mesajlarıma bakarsan göreceksin sana karşı yapılmış birşey değil

• ya harbi şu kanala bir mail filan atalımda.. Şöyle adam akıllı bir prg yapsınlar.. ne bileyim...
    ürün incelesinler karşılaştırmalar yapsınlar.. test sonuçlarını yayınlasınlar.. OC çalışması yapsınlar...

Kısaca isimlerini hak edecek birşeyler yapsınlar...

Yoksa bu kanal tum turkiyeyi rezil ediyor valla.. Avrupadan bile izleniyor...
  • herkes açsın teknolojitv yi

Olmaz boyle geyik.. tam kazma bu herifler yaa.. secmecemi almıslar bunları acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sumitomo -- 3 Nisan 2005, 3:16:27 >
  • babalre ben kanalın forumundayım ve eleştiri başlıkları açıyorum sizde gelin.
  • Hemen lıkte wer bize cck bizde geliriz aip ettın..seni yanlız bırakmayız
  • yaa harbi açın şu kanalı bakın şu heriflere.. Yaa böyle salak espiriler olr.....???

forumalarına burayı link verelim.. adresleri
    www.teknolojitelevizyonu.com/forum
  • www.teknolojitelevizyonu.com
  • aktivasyon için cvp maili junk yada bulk maile geliyor.. Haberiniz olsun
  • hadi beyler
  • bu drx'in burdan haberi olmuş, alel acele program hakkında önerileriniz diye topic açmış

donanım haberin ne kadar etkili olduğunu burdan anladım... buyrun link burda , bi bu topicin açılma tarihine bakın birde drx in topicinin tarihine

http://www.teknolojitelevizyonu.com/forum/viewtopic.php?t=1862&postdays=0&postorder=asc&start=0

• SABAHTAN BERİ TEK BAŞIMA TOPİC AÇIYORUM KAPATIYORLAR HADİ BEYLE BOMBALAYALIM.
  • yeni topic acma sende.. var olanların içine yaz...

elestiriye hic gelemiyorlar

Yeni olanları siliyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sumitomo -- 3 Nisan 2005, 3:21:28 >
  • Hehehhuu Neler yapmısınız siz oyle....

Asıl bu gece 23.30 da Dr. X var:) orada goruselim

İzlemeyenler mutlaka izlesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: cck_ylmzzz

SABAHTAN BERİ TEK BAŞIMA TOPİC AÇIYORUM KAPATIYORLAR HADİ BEYLE BOMBALAYALIM.

Helal aga yawww yazı yazmışsın

• Super yaa.. tamam oradayız.. Bekle bizi Dr. x
  • Insanların dış görünüşüyle dalga geçmeyin Tanrının yarattığıyla alay etmek , küçümsemek veya yargılamak hiçbir varlığa nasip değildir . (Belki çok dini bir cevap oldu ama doğru )
    Şimdi gelelim kanalın ne kadar yetersiz olduğuna , evet teknoloji tv bırakın giganın kapısının önünden geçmeyi kalite açısından 5000 km yakınına bile yaklaşamaz (Burada hepimiz hemfikiriz ) . Ayrıca {PeGaSuS} arkadaşımızın dediğinede katılıyorum insan televizyonda sunucunun veya sunum yapanın göze hitap etmesini istiyor . Bence bilgili ve teknolojiden anlayan insanlar ekranın arkasında programın hazırlanmasında yani teknik kısımı koordine etmeli sunum kısmını diksiyonu düzgün profesyonel insanlar sunmalı . Unutmayın ki bazen 2 . durumdaki insanlar 1. den daha değerlidir . Bizler teknolojiye , internete gönül vermiş insanlarız ve güçlü bir kitleyiz kanalın yayın hayatına devam etmesi veya etmemesi biz izleyicilerin elinde . Bence bilgi , görüş ve şikayetlerinizi uygun bir dille kanalın yetkillilerine aktarırsanız onlarında kullanıcı isteklerine göre kanala yön vereceklerine inanıyorum yoksa kanalın forumuna abuk subuk mesajlar atmak veya yayın sırasında hakaret yada küçümseyen mesajlar atmakla bir yere varılacağını zannetmiyorum .

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.