Şimdi Ara

## Samsung'dan yeni bir akıllı telefon: i740 ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Samsung'dan yeni bir akıllı telefon: i740 ##
     ## Samsung'dan yeni bir akıllı telefon: i740 ##

LCD / plazma TV, ev sinema sistemi, ev aletleri, dijital / video kamera, cep telefonu gibi pek çok sektörde yer alan Samsung anlaşılan daha fazla platformda söz sahibi olma çabası içinde. Firma, eskiye oranla Symbian ve Windows Mobile işletim sistemini destekleyen telefonlara önem vermeye başladı. Idnes.cz sitesinin iddialarına göre Samsung, i710'nun varisi niteliğindeki i740 isimli bir modelin üzerinde çalışmalar yürütüyor. Hemen telefonun teknik detaylarını yakından inceleyelim. Öncelikle 624 MHz saat hızında Monahan LV işlemcisinden güç alan i740, Windows Mobile 6.1 platformunu kullanıyor. Akıllı telefonda 2.8 inç boyutunda, 240x320 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekrana, küresel yer bulma sistemine ve 3 MP kameraya yer verilmiş. Ayrıca sitenin belirttiğine göre telefonda WI-FI ve UMTS (3G) şebekesi desteği bulunmayacak. Günümüzde bu özelliklerin artık standart haline geldiği düşünülürse bu durum pek çok kullanıcı için üzücü olacak gibi görünüyor. Diğer cihazlarla bağlantı sadece Bluetooth ile sağlanabilecek. i740'ın ne zaman resmi olarak tanıtılacağı, fiyat seviyesi belirsizliğini koruyor.

Kaynak: Slashphone
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• o tuş windows tuşu mu?
  • WM6.1, 624MHz işemci iyi de; nasıl wi-fi yok şaşılacak şey. Dandik ve modası geçmiş pazarlama stratejisinden kurtulmaları lazım. Samsung PDA pazarında tutunamaz...
  • fena bir telefon değil ama çok güzele de benzemiyor
  • başlat tuşu :)
    quote:

Orjinalden alıntı: suslu76

o tuş windows tuşu mu?
  • quote:

o tuş windows tuşu mu?

Çok benziyo ama deiL gaLiba. Bende emin oLamadım
  • başlat tuşu
    quote:

Orjinalden alıntı: aQua~MaDooR`

quote:

o tuş windows tuşu mu?

• quote:

Orjinalden alıntı: aliass

başlat tuşu
    quote:

Orjinalden alıntı: aQua~MaDooR`

quote:

o tuş windows tuşu mu?

Ztn o tuşa window tuşu deino . Tmm emin oLdum şimdi.

• Adı da Intel'in ilk grafik işlemcisiyle aynı: i740
  • quote:

Orjinalden alıntı: yc#1

Adı da Intel'in ilk grafik işlemcisiyle aynı: i740

güzel tespit
  • nokianın oyuncak telefonlarına samsungtan ciddi alternatif...
  • 3g olmasa da olur ama wi-fi nasıl olmaz ben anlamadım? wi-fi yoksa hiç bir halta yaramaz. hatta onu geç edge bile yok alette. windows mobile 6.1 telefonum var ama internete gprs ile çıkıyorum. hadi ordan be.
  • açılmış olan bir konunun farklı bir kategoriye baglanıp tekrar açılması bence dogru degil...............
  • Bana göre forumda bir konu açmadan önce gereken araştırmaları yapmalıyız. Konularda sadece link verilmesini veya yazıların siteden direkt kopyalanıp yapıştırılmasını çok da doğru bulmuyorum. Sizlerle paylaştığım bir ekspres haber...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • internete giremeyen bilgisayar gibi bişey yw
  • +111 kere katılıyorum!
    quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

Bana göre forumda bir konu açmadan önce gereken araştırmaları yapmalıyız. Konularda sadece link verilmesini veya yazıların siteden direkt kopyalanıp yapıştırılmasını çok da doğru bulmuyorum. Sizlerle paylaştığım bir ekspres haber...

quote:

Batuist Tarih 3 Temmuz 2008; 20:18:33

nokianın oyuncak telefonlarına samsungtan ciddi alternatif...

oyuncak telefon yakıştırması nokia için değil, olsa olsa samsung için üretilebilecek bi tanım olabilir.
    nokya için ancak
    kalas, odun, sabun kalıbı gibi tarifler kullanılabilirki bu yakıştırmalar da firmanın son dönem çıkartığı bol özellikli ama ele gelen şık zarif cihazlarıyla demode oldu.

• Ruşca incelemesi için TIKLAYIN...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.