Şimdi Ara

Peugeot Partner Kulübü (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
2
Favori
128.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beni de ekleyin 2004 1.9 sonuna kadar akarr
  • partnera xenon takan var mı ?
  • Bugün itibariyle 2011 Adventure Çelik Grisi ile aranıza katılmış bulunmaktayım
  • 2008 alp beyazı canavarla aranıza katılmış bulunmaktayım
  • beyler; 2009 model 1.6HDI peugeot partner tepee'nin vergi gideri ne kadar? bilen var mı? almayı düşünüyoruz da..

edit: ticari değil hususi kullanım için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuatturkrap -- 4 Haziran 2011; 11:44:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih`

Bugün itibariyle 2011 Adventure Çelik Grisi ile aranıza katılmış bulunmaktayım

hocam merhaba. aracınız hayırlı olsun. anahtar teslim ne kadar ödediniz öğrenebilir miyim?
  • bende 2004 model partner var 2.0 motor yenı aldım keyfı trıger setını degıştırdım normalde kaç bın km degışır bılgı verırsenız sevınırım
  • arabamdan memnunum ılk olarak pejo kullanıyorum bizim memlekette alçak araç kullanımı zordur ondan dolayı 175/65/14 teker ve jant vardı üstünde baktım olmuyor. geçenlerde 175/65/15 jant ve teker atma mecburıyetınde kaldım yanı 15 jant taktırdım ne gıbı zararları olabılır bılgı verırsenız sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: birangerm

arabamdan memnunum ılk olarak pejo kullanıyorum bizim memlekette alçak araç kullanımı zordur ondan dolayı 175/65/14 teker ve jant vardı üstünde baktım olmuyor. geçenlerde 175/65/15 jant ve teker atma mecburıyetınde kaldım yanı 15 jant taktırdım ne gıbı zararları olabılır bılgı verırsenız sevınırım

15 jant sizebir sıkıntı çıkarmaz 2.0 mottor olduğuiçin. Zaten orjinal alüminyum alışımlı jantlarda 15 inç. Sadece dediğiniz gibiaraç eskisinden yüksek olur
  • arkadaşlar 2005-6 model Peugeot Partner 2.0 HDİ almayı düşünüyorum performans olarak kaç beygir olmasını tavsiye edersiniz kullanan olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih`

Bugün itibariyle 2011 Adventure Çelik Grisi ile aranıza katılmış bulunmaktayım

hocam merhaba. aracınız hayırlı olsun. anahtar teslim ne kadar ödediniz öğrenebilir miyim?

Teşekkürler. 28.500 ödedik.

Edit: Biraz geç oldu cevap ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih` -- 25 Haziran 2011; 1:23:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cause35

arkadaşlar 2005-6 model Peugeot Partner 2.0 HDİ almayı düşünüyorum performans olarak kaç beygir olmasını tavsiye edersiniz kullanan olarak

2.0 hdi olanlar zaten standart olarak 90 bg ile geliyor benim size önerim almışken adventure modelinden alın
  • arkadaşlar bende 2004 1.9 D var yarım depoyla bursadan fethiyeye gittim.araba çok iyi 0t0banda 160 gördük.ama tek eksisi yokuşlarda araba bayılıyor.bu sadece benim arabada mı olabilir yoksa bütün 1.9 larda var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cause35

arkadaşlar 2005-6 model Peugeot Partner 2.0 HDİ almayı düşünüyorum performans olarak kaç beygir olmasını tavsiye edersiniz kullanan olarak

90 hp almanı tavsiye ederim arkadaşım 60lar yokuşta bayılıyor
  • 2005 model 2.00hd 90 beygir aldım istanbuldan izmire geldim yolda yokuşta hiç bayılmadı birçok otomobile kafa tuttum. ama bu aracı 3 gün boyunca aradım. satanlar bana 1.9 luk citroen ve peugeot yu kakalamak istedi bende illene 2.00 hdı dedim yaw kardeşim onlar tutulmuyor satsan satamazsın gibi biçom şey saydırdılar ama beni kandıramadılar. işin aslı bende transporter 1.9 motor 86 beygir vardı ve ben yıldım yollarda bayılmaktan o yüzden şimdi kafam çok rahat
  • Merhaba arkadaşlar.Bugün itibari ile aranıza katılmış bulunuyorum.2006 model advanture 82.000 km de.İstanbul Peugeot bayi Can Otomotiv'de çalışıyorum.Gerçekten çok uğraştım advanture almak için.Piyasada düzgün araç kalmamış.Peugeot bayisinde çalışmama rağmen ben bile düzgün araç bulmakta zorlandım.Peugeot araçlarla ilgili teknik olarak sormak istediğiniz bir şey olursa her zaman yardım ederim.Saygılarımla
  • Merhaba arkadaşlar.
    2003 model 2.0 partner alma düşüncem var.
    Bu aracın yakıtı beni üzer mi?
    Vergisi kaç paradır?
    Devlet memuruyum, ticari kullanmayacağım.
    Aracın ruhsatında hususi yazıyor.
    Bakımları ve muayenesi ne kadar zamanda yapılıyor?
    K1 belgesi mi ne bir şey varmış.
    Hususi olanlar için de gerekiyor mu bu belge?
    Cevaplar için teşekkürler...
  • selamlar 2004 model 2.0 hdi partnerim var bu araçlar neden her yıl muayeneye tabı tutuluyor hususı kullanıyorum araç çift sürgülü olunca degışen oluyormu bazı arçlar aynısı olmasına ragmen 2 yılda bir muyeneye tabıı tutuluyor ferklılık nereden bilgı veren olursa memnun olurum
  • sencer kardeşim bende 2004 model 2.0 partner var hususı olunca k1 istenmıyor mtv 350 tl 6 aylık. heryıl muayene yakıta gelınce uzun yolda 200 km 50 tl yakıyor ama çekış surat süper araçlar serıı oluyor tabı ben arcıma 15 jant 205/15 teker taktırmışım yüksek olsun diye ama ben memnunum benım kı 75 beygir 51 kw umarım cevap yeterlı olmuştur.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.