Şimdi Ara

<<<e398 ciler>>>TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI E398 FORUMU!! BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.769
Cevap
3
Favori
432.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buldunuz tüm amr, 3gp, tema , wallpaper, oyun , java prgramları ve sorunlarınızı burada paylaşabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firadiko -- 25 Şubat 2006; 23:13:37 >

• BURADA bir çok java program ve oyun var...
  • daha varsa yollayın
  • ...
  • bide şu java gonderme olayını bilen anlatabilir mi bir kaç programda lazımmış onlarıda link olarak koyarsanız sevinirim
  • eee hadi kimse yok mu yaaa bu forumda e398 kullann kardeşimm
  • valla yok gibi gzüküyo java gönderme olayı derken oyunalrımı IRda yoluyla kablo yoluyla atıcan kurucan
  • aslında var oda benim ama ders çalşıyorum hafta sonu AÖF sınavları var deli gibi ders çalşıyorum. hafta içi resimli anlatım yaparım aynı zamanda flash flex ve skin gibi konularada değinirim
  • vala çok seviririm çunku java oyun fln yukleyemedim kafayı yedim
  • unutma sakın anlatmayı hea
  • arkadaşın e398i nin mp3 player ı bozuldu yaw. açılırken donup kalıyo. çubuğun sadece %25 i doluyo, kalıyo öle. varmıdır bunun bi çözümü. yazılım yüklemek,sadece mp3 player i yeniden yüklemek falan???
  • odan girmeyin sizde . multimedyada ses doyalarından saklama cihazını trans a getir tum yükledin mp3 ler gozukur
  • hem ordan dinlemek çok rahat. mp3 playerı açınca baya bi yawaşlıyodu ,ben de bu yontemi buldum
  • eyw. arkadaşta zaten ses oynatma şeyisinden(ismini bilmiyom :) dinliyodu. ama mp3player de dinlerken ses daha ii çıkıyo sanırım.bize öle geldi.onu çalıştırırsak daha ii olur???
  • yok alakası.aynısını ben denedim hem mp3 playerdan çıkan sesi kaydetim hem normal ses dosyasından çıkan sesi kaydettim ve kalite aynıydı ...
  • ok. sağol. hiç uğraşmayalım ozman.
  • bencede hatta kokten sil mp3 playerı eğer hava atma olayı yapacaksanız silmeyin ozaaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: firadiko

bide şu java gonderme olayını bilen anlatabilir mi bir kaç programda lazımmış onlarıda link olarak koyarsanız sevinirim

bilen birileri yok mu???
  • bekliyoz bi cevap için inşallah yardım gelir en kısa zamanda...
  • walla ben direk olarak başka bi telefondan bt yoluyla alıyorum en iyisi walla java oyunlar içib PST ve P2Man le de yapılıyo da çok uğraştırıyo
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.