Şimdi Ara

Sevgiliye Yapılan Çılgınlıklar.. (Sizdende Yorum Alalım) :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
6
Favori
41.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: _aNaToLia_

Başlık feci sakat olum , aha da benden sölemesi

Ohoo sizin içiniz fesatsa ben napıyım çılgınlıktan kasıt süpriz yada bir hediye. Hem sevgili sadece kız arkadaşmıdır? Bir anne. kız kardeş olamazmı?
  • kıza cıkma teklifi ettim kabul etmedi git ayana bak dedi,ne war la halimde dedim sağ dirseği caktım girdim kıza,ölümüne döwdüm,sonra vatandaş ayırdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

quote:

Orjinalden alıntı: alpello

+18 bişeyler yaptık ama kondom yoktu o yzdn tam yapamadım

Denizde Kara parçaları neyinize yetmiyo.

quote:

Orjinalden alıntı: ugr7

quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Ağzını burnunu kırdım topluluk içinde,

imzanla uyumlu bir hareket

Sadizm ve mazoşizm var biraz.

hocam bakıyorum da her yerde varsın.

• quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

hocam bakıyorum da her yerde varsın.

Elim her yere uzanır.
  • yazlıkta görüşüyoruz genelde... ayrılmıştık...yani küsmüştü.. barışmıycam felan bidaha yanıma gelme tiksiniyorum senden demişti(ne yaptıgımı sormayın hatırlamıyorum).. zorla gondola bindirmiştik arkadaşlarla...korkuyo... etrafa tutunamıyo.. bana sarıldı..bidaha yapıcenmi len dercesine sorular sordum barıştık
  • quote:

Orjinalden alıntı: lCracKl

yazlıkta görüşüyoruz genelde... ayrılmıştık...yani küsmüştü.. barışmıycam felan bidaha yanıma gelme tiksiniyorum senden demişti(ne yaptıgımı sormayın hatırlamıyorum).. zorla gondola bindirmiştik arkadaşlarla...korkuyo... etrafa tutunamıyo.. bana sarıldı..bidaha yapıcenmi len dercesine sorular sordum barıştık

Çok ballısın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lCracKl

yazlıkta görüşüyoruz genelde... ayrılmıştık...yani küsmüştü.. barışmıycam felan bidaha yanıma gelme tiksiniyorum senden demişti(ne yaptıgımı sormayın hatırlamıyorum).. zorla gondola bindirmiştik arkadaşlarla...korkuyo... etrafa tutunamıyo.. bana sarıldı..bidaha yapıcenmi len dercesine sorular sordum barıştık

Zorla falan bindirmişsiniz de iyi etraftan görenler yanlış anlamadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LsR

quote:

Orjinalden alıntı: X-Devi|

pc'yi satıp evlerinin önüne 1 kamyon gül döktürdüm (küçük kamyonlardan ama)

Edit: kamyonet

biraz daha laf uzasa pikap sonra el arabası güzel fikir aslında kaça döküyolar bi kamyonet gülü

quote:

Orjinalden alıntı: mrsPR1EST

quote:

Orjinalden alıntı: Kallavi_

Sevgilimle yaptığın fantezileri yazsam telekom kapatır siteyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlteriş Kutluk Kağan -- 3 Temmuz 2008; 16:55:23 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Hazan

Sevdim, en büyük çılgınlık bu idi benim yaptığım.

Sonuç; tabi ki değmedi.

Vayyy
  • Mektup yazdım 2 sayfalık, içinde resim ve sevdiğim bir bileklik vardı, tabi bu arada hayatımda ilk defa mektup yazdım, sonuç değmedi
    Haliç köprüsünü yürüyerek geçtik, oda değmedi
  • Olum konu yine çığrından çıkıyo Gelip silcekler yine. Lan hiç normal bişey yapan biriniz yokmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: stigmata_

Olum konu yine çığrından çıkıyo Gelip silcekler yine. Lan hiç normal bişey yapan biriniz yokmu

Kim o tirbiyisiz.

• yav hep 18 çevresinde dönüyo muhabbet. Sadece bi kamyon gül döken arkadaş var saolsun konuyu romantik kılan
  • quote:

Orjinalden alıntı: stigmata_

yav hep 18 çevresinde dönüyo muhabbet. Sadece bi kamyon gül döken arkadaş var saolsun konuyu romantik kılan

Kamyonet o
  • pul koleksiyonunu gösterdim
  • Çapkınlığı bıraktım
    benim için yeterli bir çılgınlık
    dövdüğüm ,dövdürdüğüm , gözdağı verdiğim , korkuttuğum birkaç elemanda cabası
  • quote:

• quote:

'Sevgilimle yaptığın' kısmını es geçiyorum da, neden telekom kapatıyo abi siteyi onu anlamadım?
  • Sevgilimi bırakıp, sevgilimin en yakın arkadaşıyla çıkmaya başladım. Şimdi bu çılgınlık mı, çılgınlıksa hangisine yapılmış bi çılgınlık?
  • İnsanın beyni başka bi bölgede olunca sanırım hep aynı tarzda düşünceler üretiyor!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.