Şimdi Ara

ACAYİP YANDIM VE ÇOK KÖTÜ KAŞINIYORUM (YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
32.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar pazar günü denize girdim krem felan sürmedim acayip yanıdm şimdi çok kaşıntı tuttu ölücem kaşıntıdan varmı bildiğiniz ne yapmam lazım.Şu anda kaşıntıdan bunu bile zor yazıyorum kollarım sırtım felan çok kaşınıyor yardım edin.!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divane2 -- 2 Temmuz 2008; 1:36:14 >

• yogurt sur azda olsa gecıyor

Ben 3 sene once oyle bı yandım kı hastanelık oldum sırtım sulu yara olmustu allahtan gectı krem vs
  • yoğurt sürme o hatayı yapmıştım çok küçükken, sürdükten sonra o yoğurt kuruyo tenine yapışıyo banyo yaparken ile zor çıkar canın bin kat yanar tavsiyem bepanthene denen kremi sür acın 3-4 gün sonra komple geçer
  • GEÇ CEVAP YAZDIN SÜRDÜM BAKICAZ ARTIK AMA ÇOK KAŞINIYOR
  • ben cok pıs yandım resım bıle koydum bak kardes sılvadıazın ıle anestol pomad alıyosun eczaneden 5 ytl yee sur onu bastır bastıra yedırerek yanı sonra bıraz rahatlarsın gunde ıkı kere sur bırde aralarda dus al ıyılesırsın bende kasınma bıle yok gectı bıle gecmıs ola sakın yogurt surme ve dıs macunu öle dusununler cahıldır yaa
  • Ya malesef sürdüm ama acilemi gitsem bunun iğnesi var heralde kaşıntı için
  • sakın vantılatöru sabaha kadar ustune tutma sonra evdekı tozlar tamamen bademcıgınde bırıkır benım gıbı bırde o sorunun olur gecer sureklı dus al senı ıyı anlıyorum
  • iğnesi falan yok sadece bepanthene süreceksin eczane bul al bu ilacı emin ol bende bayağı kaşıntıdan ölüyordum bu ilaç kesin etkilidir
  •  ACAYİP YANDIM VE ÇOK KÖTÜ KAŞINIYORUM (YARDIM)

Bunu sürdüm ama çok kaşınıyorum hala

@87akin-izmir Bademcik yok vantilatör dokunmaz :) duş alımı nolur bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: divane2

Bunu sürdüm ama çok kaşınıyorum hala

@87akin-izmir Bademcik yok vantilatör dokunmaz :) duş alımı nolur bilmiyorum

tamam o ilac da olur duşa gir soğuk suya girdikten sonra bol bol sür ve uzan kendini sal kaşınsan bile emin ol geçecek birazdan

• duşa girdim çıktım bebanten sürdüm duştan öncede allerset diye bi hap attım kaşıntı kesermi bilmiyorum ama attım valla hala çok kaşınıyorum
    Yardım eden arkadaşlardan allah razı olsun inş. kaşıntı geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divane2 -- 2 Temmuz 2008; 1:38:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 87akin-izmir

ben cok pıs yandım resım bıle koydum bak kardes sılvadıazın ıle anestol pomad alıyosun eczaneden 5 ytl yee sur onu bastır bastıra yedırerek yanı sonra bıraz rahatlarsın gunde ıkı kere sur bırde aralarda dus al ıyılesırsın bende kasınma bıle yok gectı bıle gecmıs ola sakın yogurt surme ve dıs macunu öle dusununler cahıldır yaa

Doktora gittim bugün silverdin ve anestol pomad verdi kaşıntı geçirecek bir hap verdi bide aspirin yazdı bu anestol pomad ile silverdin günde 1 kere sürülecek bunu aynı andamı süreyim yoksa ayrı ayrımı??
  • SORDUK MU?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: 87akin-izmir

ben cok pıs yandım resım bıle koydum bak kardes sılvadıazın ıle anestol pomad alıyosun eczaneden 5 ytl yee sur onu bastır bastıra yedırerek yanı sonra bıraz rahatlarsın gunde ıkı kere sur bırde aralarda dus al ıyılesırsın bende kasınma bıle yok gectı bıle gecmıs ola sakın yogurt surme ve dıs macunu öle dusununler cahıldır yaa

Doktora gittim bugün silverdin ve anestol pomad verdi kaşıntı geçirecek bir hap verdi bide aspirin yazdı bu anestol pomad ile silverdin günde 1 kere sürülecek bunu aynı andamı süreyim yoksa ayrı ayrımı??

aynı anda karıstrcanda surcen bastırarak yedıre yedıree

• quote:

Arkadaşlar pazar günü denize girdim krem felan sürmedim acayip yanıdm şimdi çok kaşıntı tuttu ölücem kaşıntıdan varmı bildiğiniz ne yapmam lazım.Şu anda kaşıntıdan bunu bile zor yazıyorum kollarım sırtım felan çok kaşınıyor yardım edin.!!!

yoğut sürme diyenlere aldırma.... bütün vucudunu yani yanan yerleri bol bol yoğurtla 30 dakka takıl öle banyoda sonra yıkan.....4-5 satte bir tekrarla bu işlemi...bak bakalım kalıyomu kaşıntı falan... yoğurt her derde devadır...

• ya herkez yanıyor bizde evde beyaz beyaz kaldık ya
  • acayip yandın
    artık acayip düz müsün
  • @87akin-izmir bu silverdini sürdüm fazla yedirmedik diye sanırım morm or oldu derimde krem bide kaşıntı başladı silverdini sürünce:S bi daha ikisinide sürüp bakarım sağol yardımın@ için

@thekeys Dün gece sürdüm yoğurt ama bi işe yaramadı sora bebanten ve allerset diye bi hap attım azaldıda uyuyabildim Sende sağol tavsiyen için ama yoğurt ilk yandığında sürüceksin sanırım
  • yananı görür Allah

• hocam kaşınması iyi işte.deri dökülmeye başlar yarın.acısı da geçer o zaman
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.