Şimdi Ara

126 Bis/Fsm#Tamir-Yedek Parça# (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
980
Cevap
18
Favori
174.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı forumlar arkadaşlar. Orjinallik önemlidir ama 90 model Türkiyede doğru düzgün parçası olmayan bi araçtan bahsediyoruz. Haliyle herşey eskiyo yıpranıyo. Kimse garajda saklamak için araba almaz sanırım. Tabi gelir düzeyiniz çok yüksek koleksiyon filan yapıyosanız ayrı olay. Yurtdışından getirteceğin ufacık bişeyin bile havale kargo parası dudak uçuklatıyor. Zaten topu topu 350 adet getirilmiş ülkemize. Bu da onlardan bi tanesi. Önemli olan elindekiyle neler yapabileceğin. Bu aracı çok komik bi rakama aldım ama bu hale getirmeyi başardım. Bakalım ilgi olursa biraz ilk halinden bu şekle girene kadar çektiğimiz resimlerden atabilirim...

126 Bis/Fsm#Tamir-Yedek Parça#

• Volkan, 350 tane derken? Fazladır ya 350'den, hadi susuz olanlar falan dicem de. Fazladır ya

Bu arada aracı hatırladım, Çanakkale'de bi öğrenci satıyordu 1500 tl'ye bu aracı, tam 1 sene açıp açıp bakmıştım buna, çok hoşuma gitmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Power:. -- 7 Kasım 2013; 18:22:38 >
  • bencede 350 den fazla kardeşim =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn1994

bencede 350 den fazla kardeşim =)

Bize daha bi tanesi düşmedi ama
  • Yaş kaç ? Alabilirsin ama temizi şart =)

• 94'lüyüm ben de
  • ee daha ne sole alsınlar sanada kardeşim =)
  • quote:

ee daha ne sole alsınlar sanada kardeşim =)

Babam eğer daha önceden kullanmamış olsaydı 1-2 sene kadar aldırabilirdim ama tecrübesi var adamın bi kere, ağzı yanmış sütten
  • fiatın çıkardaığı en sağlam arabalardan birisi ve fiatın sadece iki arabasını seviyorum bis ve eski 500 :)
  • quote:

fiatın çıkardaığı en sağlam arabalardan birisi ve fiatın sadece iki arabasını seviyorum bis ve eski 500 :)

ne sağlam ne sağlam
  • arabaya radyatör antifrizi diye bişey aldım.
    su koyduğum yerden mi koyulcak?
    su ile karıştıracak mıyım?
  • Arkadaşlar can ticaret adında bi firma 350 adet ithal etmiş zamanında evraklardaki küçük bi yanlışlıktan dolayı araçların hepsi gümrükte takılmış. Ve firma daha fazla dayanamayıp iflas etmiş. Daha sonra gümrükten 250-450 tl arasında satışı yapılmış bu araçların. Bu yüzdendir ki devamı yok yedek parçası az daha fazlası yok orjinal servisi yok piyasası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiat126bis

arabaya radyatör antifrizi diye bişey aldım.
    su koyduğum yerden mi koyulcak?
    su ile karıştıracak mıyım?

Önde akünün yanındaki(arka kısım da olabilir) yerden ilave edeceksiniz. Su ile karıştırmanıza gerek yok, eğer arkasında yazıyorsa yazdığı miktar kadar ekleyin Kış lastiklerinin fiyatları nedir acaba 13 inç için, hazır kışa hazırlığa da başlamışken

@Volkan, pardon ben sizin aracı da sulu model sanmıştım. Biliyorum ama sebebini ve firmanın adını bilmiyordum. 2008-9 yılında bakarken 2003'te gümrükten çıkarılan araçlar daha 6-7 yaşlarındaydı ve 20.000 km'de, şimdi sahibinden.com'daki araçların yarısı fiyatta hem de sıfır modifiyeli orjinal araçlar bulunabiliyordu. Piyasada araç sayısı azalıp araçları mahvedince insanlar fiyatlar tavan yaptı

• Arkadaşlar Soguklar başladı Antifriz koymam gerekli ancak eskisi hala duruyo nasıl yenisini koyacagım eskisini nasıl atabilirim ?

• Motorun altına bak bir bakalım, tahliye musluğu varsa tıpasını aç, kompresörle de hava ver su verdiğin yerden, taki diğer taraftan su çıkıncaya kadar
  • Bende bir bis almayı düsünüyorum.sizce bu ilandaki bis nasıldır http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-polski-126-bis-orjinalll-sulu-bis-bakmadan-gecmeyinnn-146295306/detay veya sizin önerdiklerinizden varsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxkaptanxx41 -- 7 Aralık 2013; 22:46:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxkaptanxx41

Bende bir bis almayı düsünüyorum.sizce bu ilandaki bis nasıldır http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-polski-126-bis-orjinalll-sulu-bis-bakmadan-gecmeyinnn-146295306/detay veya sizin önerdiklerinizden varsa

Araç nasıl 87 olabilir, eğer ararsanız bir sorabilir misiniz

Onun dışında almayı kafanıza koyduysanız 4 bin tl vermeyin, asla. Çevrenizde elbet görürsünüz, sahipleriyle konuşun, satmayacak olanlar bile 3 verdiğinizde hemen anahtarı elinize vereceklerdir

• Çevremde 1-2 tane var onların sahipleriyle konusurum ama alıcagım ilk bis olacagı için nerelerine dikkat etmeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxkaptanxx41

Çevremde 1-2 tane var onların sahipleriyle konusurum ama alıcagım ilk bis olacagı için nerelerine dikkat etmeliyim

Şu ana kadarki tecrübelerimi tek bir cümlede toplarsak, diğer arabalar için az kullanılmışını, bis için çok kullanılmışını tercih edin
  • .:Power:. kullanıcısına yanıt
    Bide kara şanzıman oldugu için 1. vites sorun çıkara biliyormus eger alırsam ilk defa kullanacagımdan pek sorun olurmu olursa ne kadar a mal olur
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.