Şimdi Ara

126 Bis/Fsm#Tamir-Yedek Parça# (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
980
Cevap
18
Favori
174.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kubilayoguzlu

teşekkür ederim bugun araba kapakçıya gidicek rektifiye için bakalım ölçülerimiz neler olcak umarım çok zorlamaz bizi artık bu hafta sonu motoru bitirmek istiyorum daha sonra elektirik tesisatini elden geciricem maddi konuda biraz sıkıntı cektigim için ufak tefek seylerle gene konuyu guncel tutmaya calısacagım arkadaslar izmirde olanlar için valla bulusalım guzel bir organizasyon olur biz bekleriz fotoları cekmiyorum cunku arac cok pislendi garajda taban halısını orjinali ile aynımı yapsam yoksa futbol sahası yesili cim gorunumlu halımı kullansam karar veremedim :D farklı fikirler geliyor aklıma ama dedigim gibi ilk hedef orjinal toplamak sadece apachi ruhumu kaybetmedigim için god father korna aldım havalı onu takıcam:D komik olucak kanısındayım

Başlamak bitirmenin yarısıdır, elbet halledersin

Taban halısı orjinal olsun, sonra o küçük siyah taşlardan falan çıkar sinir eder

Temizlemeye gerek yok, fotoğrafları bekliyoruz ya

• Kesinlikle size katılıyorum. Şu sıralar benimde çok ilgimi çekti bu bis ler. Bir yandan ucuz yollu olsun diyorum diğer yandan çok masraf yapacağını söylüyorlar. Bursada oturuyorum malum şehir kalabalık ve şu lanet belediye otobüslerinden kurtulup uludağ üniversitesine götürebilicek ayağımı yerden kesicek bir bis arıyorum. Özellikle şu araç gibi olsa bir daha araba almayı düşünmem heralde :)

Birde merak ettiğim bi konu var. Bu linkteki aracın motoru yenilenmiş değil mi? Yani farklı bir motor heralde bisin kendi motoru olamaz. Çünkü dikkat ederseniz arka bagaj kısmı da iptal edilmiş. Ama araç mükemmel olmuş gerçekten. Ne diyelim Allah bizede nasip etsin :)

http://www.youtube.com/watch?v=FYtdxnMrvgE&list=UU @UmutCetin HkjbQ0_NJSyHXb93w5bs8w

• quote:

Orijinalden alıntı: ynsdnz

Kesinlikle size katılıyorum. Şu sıralar benimde çok ilgimi çekti bu bis ler. Bir yandan ucuz yollu olsun diyorum diğer yandan çok masraf yapacağını söylüyorlar. Bursada oturuyorum malum şehir kalabalık ve şu lanet belediye otobüslerinden kurtulup uludağ üniversitesine götürebilicek ayağımı yerden kesicek bir bis arıyorum. Özellikle şu araç gibi olsa bir daha araba almayı düşünmem heralde :)

Birde merak ettiğim bi konu var. Bu linkteki aracın motoru yenilenmiş değil mi? Yani farklı bir motor heralde bisin kendi motoru olamaz. Çünkü dikkat ederseniz arka bagaj kısmı da iptal edilmiş. Ama araç mükemmel olmuş gerçekten. Ne diyelim Allah bizede nasip etsin :)

http://www.youtube.com/watch?v=FYtdxnMrvgE&list=UU @UmutCetin HkjbQ0_NJSyHXb93w5bs8w

swap 1.0 motor var ama araç neyse orjinalliyle kullanmakta fayda var burda sanayici arkadaşım turbo vs bağlamak için 7-8 bin tl masraf etti arabaya komple boya vs herşeyini yaptı baktı olacak gibi değil şuan orjinaline geri çeviriyor araba neyse odur zaten 120 ile gitmek yeterli hatta fazla bile...

• Arkadaşlar selam bende çoktandır ilgilenemiyorum burayla arabamı satmış bjlunuyorum çok iyi bir rakama gittii ama konu olarak takipteyim yapabileceğim ne olursa hazırım ayrıca cj5 ile ilgilenmekteyim :)) malüm 126 dan daha yaşlı buluşma için ataköy kavaklı park var güzel uygun ni yer araç çekebileceğinz bir yer haberleşelim ama sanırım az kişi olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakarya içi temiz sulu bis arıyorum. 1000-1500 TL arası satan varsa buradan irtibata geçebilir. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

Arkadaşlar buluşma için Yunus ve Cem abiyle görüştüm, cuma-cumartesi-pazar günlerinden birinde, Ataköy Kavaklıpark'ta buluşmayı düşünüyoruz. Eğer başka katılabilecek olanlar varsa isimleri bekliyoruz.

1. Power
    2. jessecem
    3. popularr
    4.

istanbul buluşması varsa bende katilmak isterim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buluşma biraz yatar gibi oldu sanki

Yarın konuya daha detaylı bakacağım arkadaşlar, biraz yukarı çıkaralım da
  • quote:

Buluşma biraz yatar gibi oldu sanki

Hadi buluşalımm yaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: woLkanistanbuL

quote:

Hadi buluşalımm yaaa

abi o kadar dedim kimseden ses çıkmadı ben de denizliye gidiyorum yarın

• quote:

quote:

quote:

Hadi buluşalımm yaaa

ben daha 15 gün olmadı arabamı alalı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi buluşalımm yaaa

İşi Yunus abiye bıraktım ben, onunla irtibata geçin (popular). Hayırlı olsun sizin aracınız da

Koyabilirseniz fotoğraf, fiyat, masraf ve tamirci gibi desteklerinizi bekliyoruz konuya.

Tekrardan hayırlı olsun

Not: Koordinasyonunuzu yapabilirim isterseniz ama denizliden, sanırım bi ben gidiyorum istanbuldan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Power:. -- 6 Haziran 2013; 21:04:06 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi buluşalımm yaaa

İşi Yunus abiye bıraktım ben, onunla irtibata geçin (popular). Hayırlı olsun sizin aracınız da

Koyabilirseniz fotoğraf, fiyat, masraf ve tamirci gibi desteklerinizi bekliyoruz konuya.

Tekrardan hayırlı olsun

Not: Koordinasyonunuzu yapabilirim isterseniz ama denizliden, sanırım bi ben gidiyorum istanbuldan

Şuan mobildeyim :) Bilgisayara geçince özetlerim arkadaşım :)

• Merhaba arkadaşlar debriyaj telim koptu :/ nerden bulabilirim ? adanada bis parçaları satan yer varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn1994

Merhaba arkadaşlar debriyaj telim koptu :/ nerden bulabilirim ? adanada bis parçaları satan yer varmı ?

Adana değil ama bu da tek verir mi bilemem

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-fiat-126-bis-parcalari-106272628/detay

• çıkma değil kardeşim :) sıfır olması lazım :) yinede teşekkür ediyorum . bis126 nın forumu vardı noldu o siteye ? bilgisi olan varmı
  • quote:

çıkma değil kardeşim :) sıfır olması lazım :) yinede teşekkür ediyorum . bis126 nın forumu vardı noldu o siteye ? bilgisi olan varmı

Başka bir yerden devam ediyorlar diye biliyorum ama forum adres değiştirince pek gideni geleni kalmadı oranın da
  • o forum iyiydi yav :( yazık oldu
  • quote:

o forum iyiydi yav :( yazık oldu

Ordan buraya yardım için gelen de oluyordu ama bildiğim kadarıyla internetteki en geniş kaynak şu an bu konu
  • aynen. birilerinin açması lazım tekrardan site :) ben adanadayım sunroof veya cabrio yaptırmak istiyorum çok harika oluyor araba ama işte ne kadar gider buna onu bilemiycem
  • quote:

aynen. birilerinin açması lazım tekrardan site :) ben adanadayım sunroof veya cabrio yaptırmak istiyorum çok harika oluyor araba ama işte ne kadar gider buna onu bilemiycem

Onun yerine yurtdışından orjinal koltuk-metal tampon veya jant getirebilirsin İnan daha dikkat çekici olacaktır araç
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.