Şimdi Ara

vga girişi yok suç kimde?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sakarya da oturuyorum.bugün exa'dan kargoyla ürün getirten bi pc dükkanından tam adı ''Asus M3A78-EH AMD780G/DDR2 1066 S+GL+RAID+16X 940p'' olan anakartı sipariş verdim.şu an elimde ama anakartın arkasında vga girişinin olmadığını gördüm.exa'nın sitesinde ''BÜTÜNLEŞİK ATI RADEON 3200'' yazıyor.yani bunda onboard var mı, varsa vga girişi nerde, yoksa nasıl kullanıcam bunu, hiç olmazsa suç kimde?çok acayip bi iş.yardımlarınız için şimdiden saolun

• çok ilginç özelliklerinde de vga çıkısı yazmıyor fazla bilgim yok ama enteresan bir kart HDMI çıkışı falan da mı yok

Arka Panel I/O Portu 1 x PS/2 Klavye
    1 x PS/2 Mouse
    1 x LAN(RJ45) port
    4 x USB 2.0/1.1
    1 x COM port
    8 - Kanal Audio I/O
    1 x LPT
  • http://www.asus.com/products.aspx?l1=3&l2=149&l3=639&l4=0&model=2130&modelmenu=2

Burada da inceleyeceğiniz üzre bu anakart modelinde vga çıkışı yok
  • çok saçma bişey.ozaman neden onboardı var?

not:hdmi da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niksaçmabişeybence -- 1 Temmuz 2008; 17:39:49 >
  • http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2284

burda ve ausu un kendi sitesinde de görüleceği üzere bu kartta onboard vga yok maalesef.
  • quote:

Orjinalden alıntı: amd_ati

benim bu anakarta monitörümü takmam için yapabileceğim bişey var mı?

maalesef. ya harici ekran kartı alacaksınız ya da iade edeceksiniz.
  • o zaman exa arayıp bu yanlışlığı düzeltmelerini iste bu şekilde çözüm bulabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: amd_ati

exa nın sitesinde var diye yazıyo

yanlış yazılmış demekki arkadaşım. Olur böyle şeyler.
  • ob vga var ama çıkış yok..anladığım kadarıyla hybrid cf ile perf artışı için tasarlanmış bir kart..suç kimde diyorsan başta asusta sonra sende..780G chipseti kullanılan anakarta vga portu yerleştirmemek saçma..sende araştırmadan almışsın..başta marka üreticisine bakmalıydın..aldığın yer ile görüş...anlayış göstermeleri gerekir..umarım değiştirebilirsin..olmazsada vga alacaksın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.