Şimdi Ara

! - ! - ! FIFA 2009 PS3 Ana Konu ! - ! - !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.052
Cevap
0
Favori
51.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonunda adam gibi Gameplay videolari geldi
     ! - ! - !  FIFA 2009 PS3 Ana Konu  ! - ! - !

Man Utd Vs Barca Gameplay!
    TIKLA !!

Chelsea vs Arsenal gameplay

TIKLA !!

FIFA 09 duyuruldu

Electronic Arts yaptığı açıklamayla EA Sports tarafından geliştirilen futbol oyunu FIFA 09'u duyurdu. PC, PS3, Xbox 360, Wii, PS2, NDS ve PSP platformları için geliştirilen oyunun en büyük özelliği geleceği tüm platformların kendine has avantajlarını kullanacak olması olarak belirtiliyor.

Oyunculardan tüm yıl boyunca aldıkları fikirleri de FIFA 09'a kattıklarını belirten firma, oyunun oynanışı ile ilgi 250'den fazla ekleme yapıldığını, 500'den fazla yeni animasyon eklendiğini, fiziklerin geliştirildiğini ve taktiksel ayarların arttırıldığını da özellikle vurguluyor. Hatta taktiksel ayarların menajerlik oyunlarında olduğu kadar derin olacağı belirtiliyor.

Şimdi geldik herkesin beklediği soruya, FIFA 09 yine PC'de aynı grafiklere mi sahip olacak?
    Hayır, yıllardan sonra (FIFA 03'ten bu yana) ilk kez FIFA 09'un PC versiyonu yeni nesil grafiklerle karşımıza çıkacak. Evet, yanlış okumadınız. Electronic Arts'ın belirttiğine göre FIFA 09'un PC versiyonun grafikleri oldukça gelişmiş olacak ve yeni nesil PC'lerin tüm nimetlerinden faydanalacak. Çok gerçekçi bir oynanışa sahip olacak oyunun PC versiyonunda yıldız oyuncuların modellemesi foto-gerçekçi kalitede olacak. Ancak Electronic Arts oyunun PC versiyonunu yine Xbox 360 ve PS3 platformlarıyla aynı kefeye koymuyor ve FIFA 09'un PC versiyonunun bağımsız olarak ve sadece PC platformu için geliştirildiğinin altını çiziyor (inşallah yine yalan söylemiyorlardır). Hatta PC'de oyunu FIFA 97 ve FIFA 97 olduğu gibi oyunu fare yardımıyla bile oynayabileceğiz.

2008'in Sonabahar aylarında piyasaya sürülmesi beklenen oyunun PS3/X360 ve PS2 görüntülerine bu adresten ulaşabilirsiniz. Ne yalan söyleyeyim, yıllardan sonra ilk defa bir FIFA oyununu merak bekleyeceğim. Oyun hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

KAYNAK:http://ea.gamespress.com/release.asp?i=933
    Trgamer

FIFA 09 NEXT-GEN forumlar
    http://forums.electronicarts.co.uk/fifa-09-next-gen/

[Kunye=38-6]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• PC, Xbox, PS hepsine koydun SS'leri maşallah Bide Wii'nin sslerini koy Nintendo bölümüne tam olsun

Ama resimler süper oyun manyak geliyor
  • ilk mesaj bende nönce gelmiş zaten genellikle fifa ve pesi birlikte oynayan biri olarak zaman fifa zamanıdır demek istiyorum ancak tabiki de pes 2009u görmeden bişe demek doğru olmaz bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 1 Temmuz 2008; 14:12:18 >
  • abi pes öldü bitti artık
  • haklı olabilirsin ama hiç bişeyden emin olmamak lazım sonuçta biz insanız burası da dünya dimi(kaptırdım kendimi bir an karıştı)
  • quote:

Orjinalden alıntı: egoktepe

abi pes öldü bitti artık

+1903

Bu grafikler ve mükemmel oynanışa Pes diye bir oyun kaldıgını sanmıyorum.
  • oynanışa birşey diyemeyecem mükemmel olmasını çok isterim euro 2008 deki oynanışın daha da gelişmişi olacağını sanıyorum ancak euro 2008i oynamadığımdan birşey diyemeyeceğim
  • süper abi ya.ea en sonunda düzeltti işleri
  • arkadaşlar herkes son 7 senedir sadece pes oynuyordu ben dahil ama su grafıklere bakın yaaa sonuc olarak zamanımızda ne iyi ise ona yönelıyorus bu kadar basit bir şey . helal olsun fıfa sana ..
    pes sende iyi olda senıde oynayalım be kardeş ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: omer1990

PC, Xbox, PS hepsine koydun SS'leri maşallah Bide Wii'nin sslerini koy Nintendo bölümüne tam olsun

Ama resimler süper oyun manyak geliyor

http://forum.donanimhaber.com/m_24420509/mpage_1/key_//tm.htm#24420509

• arkadaşlar bol çeşit, fazla seçenek her zaman iyidir. jrahen1212 arkadaşımızın da dediği gibi önceden herkes pes oynuuyordu bu durum yüzünden fifa bazı şeyleri yenilemek geliştirmek zorunda kaldı ve bakın bugün neler yapıyor.aynı gelişmeyi şimdi de konaminin yapması gerekiyor yoksa pes serisi diye birşey KALMAYABİLİR.eğer yaparsa zaten biz de coşarız bir gün fifda , bir gün pes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 1 Temmuz 2008; 14:29:55 >
  • aynen ole arkadaşlar , yanı goz var nizam war burada tartısmamıza gerek yokki . ben ps3 ü pes ıcın aldım ama gel görki fifacı oldum cıktım . guzel oyun neyse herkes onu tercıh edıyor 7 sene once 7 sene boyunca fıfacıyız dedıkmı sanki hep pesciydik.. burada ne tartısmaya gerek war nede oyunlarımızı kotulemeye suanda herşey acık ve net ..
  • bizim işimiz tartışmak değil! OYNAMAK!
  • http://www.svenskafans.com/fantv/clip.asp?id=6146

güzel bir bilgi daha .. video şeklinde ..
  • tam zamanında az önce o videoyu izliyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 1 Temmuz 2008; 14:59:43 >
  • Son ss PC versiyonu mu??
  • Bu kadar işte læ bizim istediğimiz bu ea zormu bunu yapmak bak læ
  • eğer pc ye ps3 kalitesinde gelirse valla ben ps3 ü satarım
  • arkadaşlar yeni resimler çıktı
    http://www.ps3fanboy.com/photos/fifa-09-ps3/893921/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genle yüklü gemi -- 1 Temmuz 2008; 16:02:42 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.