- x
ABD DNS Adresleri
13 Cevap41635 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2478 Mesaj
1 Temmuz 2008; 10:27:38 

Merhaba arakadaşlar bildiginiz ABD DNS adresleri varrmi?

Sanki abd bağlaniyormuşum gibi bazi siteleri acacak ?

bazi siteler derken TV kanallarini ;)

Kişisel Site
External@Site, Sansüre Son! (Güncellendi: v2.5)
| Harita Tabanlı Yolcu Uçak Radari Live@Radar

Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz. M.K.Atatürk

However rich or prosperous it may be, a nation deprived of independence can deserve no better treatment than being the servant of civilized humanity. M.K.Atatürk

2947 Mesaj
1 Temmuz 2008; 10:51:59 

Amerika'dan bağlanıyor gibi olmak için proxy sunucusu kullanman gerek. Tarayıcının bağlantı ayarlarında gerekli bölüme aşağıdakileri girip bir dene. Bazen sayfaları açmayabiliyor bir daha denemek lazım.

IP: 67.15.184.108 Port: 8080

3227 Mesaj
1 Temmuz 2008; 10:52:00 

http://anonymizer.nntime.com/

united statesi seç

Since 2003
Steam: ersankuneri
EvolveHQ Tıkla
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene...!

1412 Mesaj
1 Temmuz 2008; 12:22:20 

dns adresi o işe yaramaz.ip değiştirmen lazım.yani proxy siteleri vs ile takılcan.

2478 Mesaj
1 Temmuz 2008; 12:24:06 

quote:

Orjinalden alıntı: PHaLaNX.

Amerika'dan bağlanıyor gibi olmak için proxy sunucusu kullanman gerek. Tarayıcının bağlantı ayarlarında gerekli bölüme aşağıdakileri girip bir dene. Bazen sayfaları açmayabiliyor bir daha denemek lazım.

IP: 67.15.184.108 Port: 8080

Şuan çalişmiyor yine ayni hatayi veriyor.

arasira bakmak gerek o zaman

quote:

Orjinalden alıntı: Ares

http://anonymizer.nntime.com/

united statesi seç

Çalişti fakat site javascipts enable hale getiriniz diyor zaten acik

başka site üzerinden girdigim için galiba hata verdi

Kişisel Site

Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz. M.K.Atatürk

However rich or prosperous it may be, a nation deprived of independence can deserve no better treatment than being the servant of civilized humanity. M.K.Atatürk

2478 Mesaj
1 Temmuz 2008; 12:36:27 

quote:

Orjinalden alıntı: kirmizibulten

dns adresi o işe yaramaz.ip değiştirmen lazım.yani proxy siteleri vs ile takılcan.

Öyle siteler üzerinden ulaşilabiliyor fakat bazen javascipts görmüyor onun için sayfayi gösteremiyor, diger js'ler yüzünden hata veriyor filan ..

en iyisi numaralarla giriş yapabilme ama onuda bulabilmek zor aslidan ABD çalişan bir internet saglayicisinin dns adresini bilsek olur gibi geliyor bana ?

Kişisel Site

2947 Mesaj
1 Temmuz 2008; 14:25:33 

quote:

Orjinalden alıntı: johonwayni
Öyle siteler üzerinden ulaşilabiliyor fakat bazen javascipts görmüyor onun için sayfayi gösteremiyor, diger js'ler yüzünden hata veriyor filan ..

en iyisi numaralarla giriş yapabilme ama onuda bulabilmek zor aslidan ABD çalişan bir internet saglayicisinin dns adresini bilsek olur gibi geliyor bana ?

Dediğim proxy ile javascript sorunu olmayacaktır. Şu an baktım verdiğim sunucu çalışıyor bir sayfayı bir kerede açmayabiliyor ama dediğim gibi.

DNS adresi ile olmaz bu dediğin çünkü DNS alan adını çözüp IP'yi sana verir, sen yine o siteyle direk bağlantı kurarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHaLaNX. -- 1 Temmuz 2008; 14:26:53 >

1132 Mesaj
1 Temmuz 2008; 15:51:27 

ultrasurf ü deneyebilirsiniz.....sağlıklı açılmazsa ikinci bir sayfada dilediğiniz siteye giriş yapmayı deneyin...kolay gelsin...

2478 Mesaj
1 Temmuz 2008; 16:42:55 

quote:

Verdiginiz numaralar şimdilik giriş yapamadim ama deniyorum her yarim saatte bir acilir diye

quote:

Orjinalden alıntı: awaqado

ultrasurf ü deneyebilirsiniz.....sağlıklı açılmazsa ikinci bir sayfada dilediğiniz siteye giriş yapmayı deneyin...kolay gelsin...

UltraSurf programini indirip yükledim ve hata sayfasini atlattim ve şimdi en son yerde "Only viewers within the United States can watch these full-length episodes." yazisi ile karşilaştim nasil oldu anlamadim giriş yapmişken bunun gelmesi kötü oldu

Nereye girmem oldugunu merak etmiş olabilirsiniz. aslidan ben dynamic.abc.go.com/ adresine girmeye çalişiyorum

Kişisel Site

2478 Mesaj
1 Temmuz 2008; 16:45:05 

quote:

Verdiginiz numaralar şimdilik giriş yapamadim ama deniyorum her yarim saatte bir acilir diye

quote:

UltraSurf programini indirip yükledim ve hata sayfasini atlattim ve şimdi en son yerde "Only viewers within the United States can watch these full-length episodes." yazisi ile karşilaştim nasil oldu anlamadim giriş yapmişken bunun gelmesi kötü oldu

Nereye girmem oldugunu merak etmiş olabilirsiniz. aslidan ben dynamic.abc.go.com/ adresine girmeye çalişiyorum

Kişisel Site

2478 Mesaj
1 Temmuz 2008; 17:03:43 

quote:

Şimdi baktim cok ilginctir. haber videolarini acarken full episode'lari acmamaktadir. normalde hiçbirini acmaz. ABD giriş yapmiyorsaniz ama verdigim program ile giriş yapdim fakat haber videolarini izin veriyor diger full episodelar yine eski uyariyi veriyor

Kişisel Site

203 Mesaj
14 Mart 2009; 0:01:40 

bu sitedeki programı dene işe yarayacaktır. http://www.anchorfree.com/hotspot-shield/

20 Mesaj
19 Nisan 2012; 20:11:44 

arkadaşlar sanırım sadece at&t kullanıcılarına yapıyorlar şuanda, beklemek lazım yada skype dan aramak lazım, bugün skype dan arayan oldu mu acaba? ne dediler?

20 Mesaj
19 Nisan 2012; 20:14:26 

chat e girebildim arkadaşlar fakat dediğim gibi, sadece at&t kullanıcıları için şuanda

""At this time we are only able to unlock devices for existing AT&T customers via chat.""

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.453