Şimdi Ara

## Super Talen MasterDrive MX Serisi SSD'lerle Ubuntu İşletim Sistemini Veriyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Super Talen MasterDrive MX Serisi SSD'lerle Ubuntu İşletim Sistemini Veriyor ##

Bellek ve depolama çözümleri üzerine çalışan sektörün lider isimlerinden ABD merkezli Super Talent firması bir süre önce MasterDrive MX adını verdiği yeni SSD ailesini duyurmuştu. Detaylarını forumumuzda paylaştığımız yeni SSD serisi dahilinde kullanıma sunulan modeller MX ve DX serisi olmak üzere iki temel gruba ayrılıyordu. Bu haberimize konuk olan MX serisi dahilinde firma kullanııclara 15GB, 30GB, 60GB ve 120GB'lık 4 farklı depolama opsiyonu ile sunmakta. DX serisine göre yazma hızı daha düşük olan MX serisi dahilinde yer alan SSD modelleri 120MB/sn okuma ve 40MB/sn yazma (DX serisinde 70MB/sn) hızı sunan yeni depolama çözümleriyle birlikte Super Talent, Ubuntu işletim sistemini de vermeye başlıyor. Gelen bilgilere göre firma bugünden itibaren 30 Eylül'e kadar yeni SSD'lerinin yanında Ubuntu Desktop Edition (8.04) işletim sistemi ve OpenOffice yazılım paketini içeren CD'yi de kullanıcılarına hediye edecek.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• güzel fiyatı da güzeldir şimdi bunun herseyi güzel işte...
  • bizi microsoft OS ve office yazılımlarının tekelinden kurtarabilecek her türlü çözümü takdirle karşılıorum

bunun dışında üretici firma son kullanıcıya toplam maliyeti===> SSD+OS olarak hesaplamış olabilir bu nedenle ürününü tercih sebebi yapmak içün böle bi çözüm uygulayabilir....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

bizi microsoft OS ve office yazılımlarının tekelinden kurtarabilecek her türlü çözümü takdirle karşılıorum

bunun dışında üretici firma son kullanıcıya toplam maliyeti===> SSD+OS olarak hesaplamış olabilir bu nedenle ürününü tercih sebebi yapmak içün böle bi çözüm uygulayabilir....

sonuna kadar arkandayım

• Çok şirin duruo Fiyatı ne kadar acep
  • 120 liği 1000$ dan az değildir
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogi

120 liği 1000$ dan az değildir

orantı ile ozaman 15gb ligi 125 dolara denk geliyo ki gecen 100ytl ye hd aldım pes dogrusu kim bilir ne zaman ucuzlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jnrgndz_798 -- 1 Temmuz 2008; 11:56:20 >
  • güzel bir ssd diyelim ama ssdler şu an pek alınacak fiyatlarda değil o başka
  • bekelmeye devam bekle bizi SDD
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.