Şimdi Ara

MÜZİK SETİNİ BİLGİSAYARA BAĞLAMA SORUNU ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bende yumatu marka aux girişi olan bir müzik seti var ben bunu pc me baglamak istiyorum
    denilen gibi herşeyi yaptım ucu krmızı ve siyah olan R ve L olmak üzere 2 jackı müzik setine 1 jackıda bilgsiyarın ses çıkışına...
    müzik setinide aux moduna getiriyorum ancak ses alamıyorum acaba sorun nedir
    bilgisayarın ses ayarlarındamı bir sorun var yoksa benmi biyerde yanlış yapıyorum

YARDIMLARI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER !!!

•  MÜZİK SETİNİ BİLGİSAYARA BAĞLAMA SORUNU ?

senin işine yarayacak kablo çeşidi bu hocam
    bunu nasıl yapacksın kısaca acıklımm
    bende bu sekılde bagladım
    muzık setınde aux gırısı olduguna gore cd-dvd cıkısıda vardır (arkada kırmızı - beyaz - varsa sarı)

bu kablodan tedarık edıp muzık setınde yerlı yerıne taktın mı , ve 3,5mm cıkısıda bılgısayar ses kartına taktın mı yapman gereken tek sey kalıyo muzık setındekı cd-dvd cıkısına ses vermek
    oda cıkıs secerek oluyor
    hanı sen aux a takıpta gecıs yapıyosun ya o zaman

muzık setınde saglamsa cok guzel ses alırsın
    220 yle calıstıgı ıcın onların ıcersınde de bellı mıktar anfı bulunuyo bılgayar hoparlorunden farkı kalmıyo

kolay gelsın sana =)

• arkadaşım yardımın için sagol ama malesef cd -dvd çıkışı yok :(
    zaten dvd çalıştırmıo 8 sene önce almıştım arkada sadece kullanılabilcek aux grişleri var L ve R o resmdeki kabloyla takıorm ama auxa getirdgmde olmuo malesef :(
  • Ses kartından 2.0/2.1 e getirdin mi?birde ses kartının yeşil ucuna bağlayacaksın(eğer yapmadıysan hatırlatayım dedim.)
  • DEDİGİN OLAYI NASIL YAPICAM ANLATABİLİRMİSİN ?
  • Ses kartının programın da 6.1 vs. yazar ordan 2.1i seçmen gerekiyor.
    Ayrıca çıkışa değil AUX girişine takman lazım.
  • ses programım AC97 SOUND MANAGER neresnde yazıo göremedim ...
  • Beyler benim uyeligimden yazılan bu konu ve soru cevaplar bende gelmemişdir nasıl boyle bir hack olabilir bilen varmı ...
  • ben yıllar önce aux girişi olan teybe bilgiasyarımı şöyle bağlamıştım.bilgisayarımda yanında hediye verdikleri 2 adet hoparlar vardı.onların icini actım ve direk hoparlor kablolarından 2 tane ayrı kablo cıkardım her iki hoparlör için.son bunları 2 aux a bagladım.bu sayede hem bilgisayarımın hoparlari calısıyordu hemde teypten ses alabiliyordum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: omarx

Beyler benim uyeligimden yazılan bu konu ve soru cevaplar bende gelmemişdir nasıl boyle bir hack olabilir bilen varmı ...

şifreni bilen başka biri vardır
  • dostum ben bagladıgımda müzik setini phone den baglamıstım sesi baska türlü alamadım normal ses girişine ara kablo çekmiştim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.