LG DRİVER"I ARAYANLAR BURAYA
100 Cevap83633 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1690 Mesaj
30 Haziran 2008; 13:28:22 

http://ae.lgservice.com/

adresinde lg nin tüm ürünlerinin , her tür driver i mevcut.

1186 Mesaj
30 Haziran 2008; 13:31:50 

iyi bi düşünce ama konu kapatılır diyorum ben en yeni ekran kartı driverlarını felan upload etmiştim konuyu kapadılar oysa ki herkesin aradığı şeylerdi

Satılık Pasaport Kayıt Hakkı

870 Mesaj
30 Haziran 2008; 21:22:28 

kapanmaz yaa , yani kapanmasın , kapanmamalıı :)))

Powered By abbet

1690 Mesaj
1 Temmuz 2008; 17:12:30 

LG nin konfigurasyonları ülkeden ülkeye değişiklik gösteriyo. bu nedenle türkiye sitesinde ayrıntılı driver bulamıyorsunuz. ancak verdiğim linkte LG nin çıkartığı tüm notebokların xp- den başlayıp vista nın son sürümüne kadar driverları mevcut.

konuyu nedne kapasınlar ki. Link, LG nin Kendi sitesinin linki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KUZEY -- 1 Temmuz 2008; 17:12:49 >

332 Mesaj
4 Temmuz 2008; 9:10:47 

faydalı bir konu olmuş. genel bir sıkıntı idi. ben yakında e500-AKPGWT MODEL MAKİNAMA XP Yİ KURDUM. DRİVERLARIN ÇOĞUNU BULDUM kameranın driverını bulamamıştım bakayım bu sitede var mı?

maalesef burada da yok. lg smart cam in xp drivere lazım. nerden nasıl bulacağız. bir el atarsanız çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taganaga -- 4 Temmuz 2008; 9:14:05 >

***dünya fani, ölüm herkese çok yakın! ölümden sonrasını aklımızdan çıkarmayalım... muhabbetle...***

2002-Chevrolet-TrailBlazer

1186 Mesaj
4 Temmuz 2008; 18:19:07 

quote:

Orjinalden alıntı: taganaga

faydalı bir konu olmuş. genel bir sıkıntı idi. ben yakında e500-AKPGWT MODEL MAKİNAMA XP Yİ KURDUM. DRİVERLARIN ÇOĞUNU BULDUM kameranın driverını bulamamıştım bakayım bu sitede var mı?

maalesef burada da yok. lg smart cam in xp drivere lazım. nerden nasıl bulacağız. bir el atarsanız çok memnun olurum.

Smart cam programı XP ile uyumlu değil malesef kullanamıyosun. Xp nin kendi kamera tarayıcısını kullanman lazım

6461 Mesaj
4 Temmuz 2008; 18:34:05 

süper oldu şimdi. çok teşekürler

332 Mesaj
4 Temmuz 2008; 18:58:13 

quote:

Orjinalden alıntı: wolkan33

quote:

Orjinalden alıntı: taganaga

Smart cam programı XP ile uyumlu değil malesef kullanamıyosun. Xp nin kendi kamera tarayıcısını kullanman lazım

teşekkürler. onu nerden açıyoruz.

***dünya fani, ölüm herkese çok yakın! ölümden sonrasını aklımızdan çıkarmayalım... muhabbetle...***

1186 Mesaj
4 Temmuz 2008; 19:09:49 

bilgisayarıma gir orda tarayıcılar ve kameralar olması lazım

332 Mesaj
4 Temmuz 2008; 20:43:41 

kamerayı açtım ama renk yok. siyah beyaz gösteriyor nasıl düzelteceğiz?

142 Mesaj
2 Ağustos 2008; 12:37:44 

faydalı bi paylaşım olmuş

/Intel Core 2 Duo E6300/ASUS P5K SE/Seagate 320GB Sata 2 HDD/Twinmos 4x512 MB DDR 667 Ram /Leadtek 256 MB 7600GS/Feel Hurricane /Asus DVD Writer/ LG 1952TSF /FSP Bluestorm II 500 Watt

1615 Mesaj
9 Ağustos 2008; 15:33:21 

Eline saglık arkadaşım

80 Mesaj
10 Ağustos 2008; 14:08:24 

Arkadaşlar LG nin kamera olayına bir açılık getirelim.

LG smart cam programının XP de çalışması için şunları yapıyorsunuz...
Öncelikle Bilgisayarla beraber verilen LG intelligent Update DVD sini sağ tılayıp Aç diyerek açıyorsunuz ve içinden Lg smart cam programın kuruyorsunuz.
Sonra C sürücünüze gidip yeni bir "Users" kalasörü oluşturun. users klasorunun içinede "Public" kalasoru oluşturun.
Eve bu kadar artık Smart cam programını çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca bi tavsiyem var Xp kurun rahat edin.

34 Mesaj
24 Ağustos 2008; 16:06:29 

slm arkadaşlar

lg nin sitesinin her yerine aktım ama r 405 s in xp driverlerini bulamadım.bilgisayarı aldım en sıkısık zamanımda deli gibi kullanmam gerekirken yatırıyorum moloz gibi.zar zor xp yaptım mümkünse acele cevap bekliyorum teşekkur ederim ayrıca konuyu açan arkadaşa ve bayrağı düşürmeyen diğer arkadaşlara

1690 Mesaj
25 Ağustos 2008; 13:54:45 

UP

34 Mesaj
29 Ağustos 2008; 10:20:38 

beyler bayanlarr almak isteyyenler mvi bilgisayarın hafta sonu indirimlerine bakın pişman olmazsınız.

e500 uap22t 859$+kdv 152x8 taksit
ayrıca daha neler neler

gir bak
reklam yapmıyorum indirimden yararlanın istiyorum

1690 Mesaj
12 Eylül 2008; 13:52:26 

up

4561 Mesaj
25 Eylül 2008; 7:18:33 

bahsettiğiniz siteye de baktım ancak, Acer 5920 G laptoplarda kullanılan GSA-T20n DVDwriter sürücünü bulamadım. Malesef kod 39 hatası veriyor ve dvdram'i gördüğü halde çalıştıramıyor bilgisayar...

sitede GSA-H20 var...acaba aynı sürücü müdür?

Mekanın, Cennet'in en Mavi'si olsun büyük üstad

542 Mesaj
25 Eylül 2008; 14:04:49 

@Hüznün Hikayesi Teknik servisle bir iletişime geç derim. Boğaziçi Bilgisayar
@boldshark O hatanın sürücü ile olduğuna emin misin? Cd veya Dvd writerların sürücü problemi olduğunu hiç görmedimde şu ana kadar.

4561 Mesaj
25 Eylül 2008; 20:33:05 

quote:

Orjinalden alıntı: fsali178

@Hüznün Hikayesi Teknik servisle bir iletişime geç derim. Boğaziçi Bilgisayar
@boldshark O hatanın sürücü ile olduğuna emin misin? Cd veya Dvd writerların sürücü problemi olduğunu hiç görmedimde şu ana kadar.

evet sürücü problemi değil...muhtemelen laptop'ı LCD tv'ye bağladığım için Vista'da oluşan bir problem (sık sık oluyormuş böyle şeyler)

bütün önemli dosyalarımı yedekledim, artık fabrika ayarlarına geri dönecektim, son bir kez araştırayım dedim ve nihayet Vista'da sıkça görülen kod 39 hatasıyla ilgili sorunun çözüm yolunu anlatan bir yazı buldum...

1. Başlat> çalıştır

2. kayıt defterini açıyoruz (regedit yazıp> ok)

3. Kayıt defterinde klasör şeklinde görülen aşağıdaki dizini buluyoruz

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class and select the {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} bende aynı isimli klasörden alt alta 8-10 tane veardı (her şeyi sadece en üsttekine uyguladım)

4. klasöre sağ tıklayıp ver diyoruz ve uygun bir isimle (CDDVD gibi) masaüstüne kaydediyoruz (sorun çıkarsa, geri yükleyebilmek için)

5. sağ tarafta LowerFilters ve UpperFilters'i siliyoruz

6. kayıt defreri penceresini kapatıp, restart yapıyoruz...

Vista tekrar açıldığında her şey normal

Mekanın, Cennet'in en Mavi'si olsun büyük üstad

71 Mesaj
25 Eylül 2008; 23:01:59 

arkadaşlar e500j.apsqt modelini aldım xp ye çeviriyorm ama bir tek ekran kartını bulamıyorum ati radeon hd2400 ekran kartı var bi yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden teşekkürler.

Samsung Note 3

542 Mesaj
26 Eylül 2008; 16:59:50 

ati.amd.com/support/driver.HTML

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsali178 -- 26 Eylül 2008; 16:56:04 >

358 Mesaj
28 Eylül 2008; 12:19:46 

ben telefonumu türkçeye çevirtirmek istiyorum nasıl mümkün?

1690 Mesaj
3 Ekim 2008; 22:10:47 

up

266 Mesaj
6 Ekim 2008; 18:36:48 

Lg e500 sap22t modeli için usb driver i nerden bulabiliriz. ve open gl driver. ekran kartı için
yardımcı olabilirseniz sevinirim.

PSN: QuexJem

3 Mesaj
9 Ekim 2008; 14:38:28 

vista yüklü gelen LG E510 marka dizüstümü XP ye çevirdim, driverları bulması çok zor oldu, şerefsiz microsoft daha çok vista satayım diye yeni bilgisayarların xp desteklememesi için firmalara baskı yapıyor. bunun en iyi kanıtı CDden çıkan LG Intelligent Update (otomatik sürücü güncelleme) programının "sadece vistada çalışır" deyip kurulmayı reddetmesi.
Neyse ki driverları sağdan soldan toparladım fakat ses kartı driverı bulamadım. vistada sorunsuz çalışıyordu, ama xp tanımıyor.
markası: Conexant high definition audio Venice 5045
LG driver sayfasındaki indirdim ama o da hata veriyor: "Couldnt find MEDIA device."
Bulabilen varsa lütfen bana acil bildirsin. sesi çalışmayan pc kullanmak hiç zevkli degil

298 Mesaj
12 Ekim 2008; 10:27:21 

quote:

Orjinalden alıntı: _KUZEY

http://ae.lgservice.com/

adresinde lg nin tüm ürünlerinin , her tür driver i mevcut.

teşekkürler kardeş,verdiğin link işimi gördü.

http://www.kadirmisiroglu.com/anasayfa.html

1448 Mesaj
15 Ekim 2008; 1:01:43 

konu açtım ama yinede yazıyım.e500-u.ap44t driverları bu sitede yok.1-2 tane var onlarda bios update filan yazıyor

Tek Kişilik Terör Örgütü

1690 Mesaj
22 Ekim 2008; 18:11:35 

e500 ün temel driverları hemen hemen aynı. diğer modellerinkini denersen işini görür muhtemelen.

quote:

Orjinalden alıntı: Lèon

konu açtım ama yinede yazıyım.e500-u.ap44t driverları bu sitede yok.1-2 tane var onlarda bios update filan yazıyor

861 Mesaj
24 Ekim 2008; 15:57:56 

lg e500 nvidia geforce 8600 xp driverleri ayrıca birçok notebokun driverleri için alternatif olabilir

http://www.notebook-dri...drivers-for-windows-xp/

670 Mesaj
25 Ekim 2008; 0:04:50 

LG Intelligent Update Ver 2.5CLF

Bunu upload edebilirmisin ?
quote:

Orjinalden alıntı: Hüznün Hikâyesi

Bu listeden aradığınız sürücü varsa isteyene upload ederim.

Bu sürücüler 22.10.2008 tarihinde yetkili teknik servisin bana verdiği (Masa üstüne bırakmış, sağolsun) güncel sürücülerdir.

R405 RB405 R500 R504 RB500 RB504 vb.

Kapitalistlerin genel kuralıdır, bir sistem işlerine gelmiyorsa, sistemi tıkayıp halka acı çektirip, sistemden şikayet ettirirler. Sonra da sizin için sistemi değiştirdik deyip, hem halkı kazıklarlar hem de alkış alırlar.
Bkz. Sağlık sistemi : 1 2

670 Mesaj
25 Ekim 2008; 0:17:47 

http://forum.donanimhab...1/key_//tm.htm#24703376
bunu bir dene

Olmazsa benim Ati x1400 kartım için bulduğum ati_8-6-mobile_xp32_dd_ccc_enu_64787.exe diye bir sürücü daha var, yukarıdaki işlemleri yapmadan çalıştığı söyleniyor ama ben denemedim
quote:

Orjinalden alıntı: ookten

arkadaşlar e500j.apsqt modelini aldım xp ye çeviriyorm ama bir tek ekran kartını bulamıyorum ati radeon hd2400 ekran kartı var bi yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 25 Ekim 2008; 0:23:13 >

Kapitalistlerin genel kuralıdır, bir sistem işlerine gelmiyorsa, sistemi tıkayıp halka acı çektirip, sistemden şikayet ettirirler. Sonra da sizin için sistemi değiştirdik deyip, hem halkı kazıklarlar hem de alkış alırlar.

670 Mesaj
25 Ekim 2008; 0:24:09 

Edit : Konuyla ilgisini anlayamadım :(
quote:

Orjinalden alıntı: moscow34

ben telefonumu türkçeye çevirtirmek istiyorum nasıl mümkün?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 25 Ekim 2008; 12:51:50 >

670 Mesaj
25 Ekim 2008; 13:03:49 

@Hüznün Hikâyesi

Bu akşam (cmt) 20:00-20:30 civarı müsaitsen almaya gelebilirim. Sen cd veya dvd ye çekebilirsen benim için çok makbule geçer ben sana cd-dvd getiririm. Elinceki diğer driverlar işime yarar mı bilmem (çünkü benim makina p1) ama dursun belki lazım olur :)

Not : PM gönderecektim ama pm alamıyorsun sanırım

670 Mesaj
25 Ekim 2008; 13:08:57 

Bu arada LG notebooklarda BIOS update yapılamıyormuş, yani kendi sitesinde yokmuş deniyor bend e bulamadım. Şimdilik lazım değil belki ama ileride gerekebilir

670 Mesaj
25 Ekim 2008; 15:49:10 

Allah razı olsun kardeşim
quote:

Orjinalden alıntı: Hüznün Hikâyesi

quote:

Orjinalden alıntı: Hypericum

@Hüznün Hikâyesi

Bu akşam (cmt) 20:00-20:30 civarı müsaitsen almaya gelebilirim. Sen cd veya dvd ye çekebilirsen benim için çok makbule geçer ben sana cd-dvd getiririm. Elinceki diğer driverlar işime yarar mı bilmem (çünkü benim makina p1) ama dursun belki lazım olur :)

Not : PM gönderecektim ama pm alamıyorsun sanırım

O zaman ben bu klasörü dvdye çekeyim.

Ya da cd yi kopyalayayım?

Nasıl istersin?

Telefon numaramı pm ile yollayayım sana akşam 18.00 da ara çıkmadan.

1198 Mesaj
10 Kasım 2008; 3:20:54 

Sağol, tam da XP kurduğuma pişman olcaktım kamera yüzünden , çok işe yaradı.
quote:

Orjinalden alıntı: hasmeram

Arkadaşlar LG nin kamera olayına bir açılık getirelim.

LG smart cam programının XP de çalışması için şunları yapıyorsunuz...
Öncelikle Bilgisayarla beraber verilen LG intelligent Update DVD sini sağ tılayıp Aç diyerek açıyorsunuz ve içinden Lg smart cam programın kuruyorsunuz.
Sonra C sürücünüze gidip yeni bir "Users" kalasörü oluşturun. users klasorunun içinede "Public" kalasoru oluşturun.
Eve bu kadar artık Smart cam programını çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca bi tavsiyem var Xp kurun rahat edin.

"it is the knowledge that precedes man"

1186 Mesaj
10 Kasım 2008; 17:38:32 

quote:

Bu arada LG notebooklarda BIOS update yapılamıyormuş, yani kendi sitesinde yokmuş deniyor bend e bulamadım. Şimdilik lazım değil belki ama ileride gerekebilir

Ayıptır sorması kim söyledi bunu sana teknik birimi ? Rahat ol gayette yapılıyor LG nin sitesinde de var

670 Mesaj
10 Kasım 2008; 18:59:48 

Değişik forumlarda bununla ilgili yazlar okudum, teknik biri olup olmadığını bilemiyorum.
Hazır bu kadar kahkaha atmışken LG P1 için üreticinin kendi sitesinden bios update linki verirsen makbule geçer
quote:

Orjinalden alıntı: wolkan33

quote:

Ayıptır sorması kim söyledi bunu sana teknik birimi ? Rahat ol gayette yapılıyor LG nin sitesinde de var

670 Mesaj
23 Aralık 2008; 12:21:40 

@Militar-ist
Üstad döktürmüşsün ellerine sağlık

716 Mesaj
10 Ocak 2009; 22:30:37 

Herkese Slmlar E500-U-AP44T sahibiyim ve laptop üzerinde 8600M GS var.Ne yaptıysam son çıkan 179.28 görüntü sürücüsü ekran kartını desteklemesine rağmen görmüyor yada bulamıyor.İşletim sistemi Vista 32bit.İşin kötüsü yüklü gelen sürücü dışında neyi yüklemeye çalışsam ya yüklenmiş gibi gözüküyor yada donanım bulunamadı diyor.Ne tür bir sorun olabilir?

Yardım ederseniz sevinirim.Teşekkürler.

No one stays at the top Forever...

395 Mesaj
11 Ocak 2009; 22:31:13 

Arkadaşlar bende de E500-SP22T var gene buradaki forumlardaki yorumlara bakarak almıştım zaman ne çabuk geçiyor 1 yılı geçirdik
Şu RAM meselesini 4GB a yükselmeyi düşünüyorum ama Vista 32bit olduğundan 3GB kadarını görecek mecburen 64 bite geçmek gerekecek. Sitesine baktım 64bitlik sürücülerini göremedim, bu konuyu nasıl çözeriz, LG dışında aynı donanımlara dışarıdan sürücü bulabiliyor muyuz.

670 Mesaj
11 Ocak 2009; 23:09:29 

4GB ram oldu diye illaki 64bit sistem kurmanız şart değil. Takın 2x2GB remi, dual olarak canavar gibi çalışsınlar
quote:

Orjinalden alıntı: MelihTR

Arkadaşlar bende de E500-SP22T var gene buradaki forumlardaki yorumlara bakarak almıştım zaman ne çabuk geçiyor 1 yılı geçirdik
Şu RAM meselesini 4GB a yükselmeyi düşünüyorum ama Vista 32bit olduğundan 3GB kadarını görecek mecburen 64 bite geçmek gerekecek. Sitesine baktım 64bitlik sürücülerini göremedim, bu konuyu nasıl çözeriz, LG dışında aynı donanımlara dışarıdan sürücü bulabiliyor muyuz.

395 Mesaj
12 Ocak 2009; 8:18:22 

quote:

4GB ram oldu diye illaki 64bit sistem kurmanız şart değil. Takın 2x2GB remi, dual olarak canavar gibi çalışsınlar
quote:

Dual olmasında problem yok dual çalışır da 32bit işletim sistemi 4GB ram in tamamını adresleyemez, teknik olarak da zaten mümkün değil, sınıra ulaşılmış durumda. Windows Vista 32bit olanı tamam 4GB RAM taktığını söyler ama Görev Yöneticisinden baktığında "Performans" sekmesinde Fiziksel bellek olarak maksimum 3 - 3,2 GB kullanabildiğini görebilirsin. Ben 4GB RAM in tamamını kullanmak istiyorum, 4 takıp da niye 1GB ını ziyan edeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelihTR -- 12 Ocak 2009; 8:18:51 >

670 Mesaj
12 Ocak 2009; 10:11:24 

Haklısın kardeşim, dediklerini biliyorum. Bendeki LG P1'e 2x2GB kingston taktım ben de ama şu anda 32 bit xp kullanıyorum ve sistem ram olarak 3.25 görüp kulanıyor. Aslında 32 bit için ve özelikle de XP için böyle birşeye gerek yoktu ama makinayı upgrade etmeyi düşünüyordum ve desteklediği en yüksek remi takıverdim ilerisini de düşünerek
64 bit sistemin daha ağır geldiği söyleniyor ama benim hiç 64 bit tecrübem olmadığı için kesin birşey diyemeyeceğim. Driver konusunda eğer İstanbul'da isen Techpro bilgisayar (yetkili servis-kağıthane) değilsen bulunduğun bölgedeki servisten yardım istersen ilgileneceklerdir

quote:

quote:

quote:

Dual olmasında problem yok dual çalışır da 32bit işletim sistemi 4GB ram in tamamını adresleyemez, teknik olarak da zaten mümkün değil, sınıra ulaşılmış durumda. Windows Vista 32bit olanı tamam 4GB RAM taktığını söyler ama Görev Yöneticisinden baktığında "Performans" sekmesinde Fiziksel bellek olarak maksimum 3 - 3,2 GB kullanabildiğini görebilirsin. Ben 4GB RAM in tamamını kullanmak istiyorum, 4 takıp da niye 1GB ını ziyan edeyim

670 Mesaj
12 Ocak 2009; 16:32:34 

İstersen http://www. notebook .gen.tr/lg-notebook-f45 den araştır bir de

7627 Mesaj
8 Şubat 2009; 8:08:35 

· Nokia Symbian Belle - Uygulama / Oyun / Tema Ana Konu III - Veda Tam sürüm / mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü
· Windows Phone 8.1 - Mağaza - UYGULAMALAR - Ana Konu Tam sürüm / mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü
· Windows Phone 8.1 - Mağaza - OYUNLAR - Ana Konu Tam sürüm / mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü
· Windows Phone Uygulama / Oyun - Destek - Sorular - Sorunlar - Çözümler - İpuçları - Kısayollar
· Nokia Araçları

· 2368 gündür üye
· Günde ortalama 4.5 mesaj

· Arka sokaklarda neler oluyor?
· Sen de mi Leyla?

7627 Mesaj
8 Şubat 2009; 8:12:11 

· Nokia Symbian Belle - Uygulama / Oyun / Tema Ana Konu III - Veda Tam sürüm / mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü
· Windows Phone 8.1 - Mağaza - UYGULAMALAR - Ana Konu Tam sürüm / mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü
· Windows Phone 8.1 - Mağaza - OYUNLAR - Ana Konu Tam sürüm / mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü
· Windows Phone Uygulama / Oyun - Destek - Sorular - Sorunlar - Çözümler - İpuçları - Kısayollar
· Nokia Araçları

· 2368 gündür üye

· Sen de mi Leyla?

7627 Mesaj
8 Şubat 2009; 8:38:40 

LG Notebook LG Smart Indicator Ver 1.2008.0711.01 - Vista

http://www8.zippyshare.com/v/74190588/file.html

http://rapidshare.com/files/195409418/LGSMARTINDICATOR.zip.html

http://uploaded.to/?id=34dgcy

http://www.zshare.net/download/55273975c51494d1/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Militar-ist -- 8 Şubat 2009; 10:40:07 >

· Nokia Araçları

· 2368 gündür üye

· Sen de mi Leyla?

7627 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:10:37 

Intel® 82566 Gigabit Ethernet PHY

DOWNLOAD

· Nokia Araçları

· 2368 gündür üye

· Sen de mi Leyla?

7627 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:13:48 

Intel® PRO/Wireless 3945ABG Network Connection

DOWNLOAD

· Nokia Araçları

· 2368 gündür üye

· Sen de mi Leyla?

670 Mesaj
21 Şubat 2009; 23:40:16 

LG Notebook LG Smart Indicator çok iyiydi, teşekkürler

766 Mesaj
22 Şubat 2009; 6:20:39 

Lg T1 kullanıyorum. Xp ile yola devam edenlerdenim. Tek sıkıntım on screen programı yükleniyor lakin çalışmıyor. Bu konuda yapılacak bir şey var mıdır?

"Türkçemiz Yok Olmasın"

7627 Mesaj
22 Şubat 2009; 14:34:46 

quote:

Orjinalden alıntı: pillout

Lg T1 kullanıyorum. Xp ile yola devam edenlerdenim. Tek sıkıntım on screen programı yükleniyor lakin çalışmıyor. Bu konuda yapılacak bir şey var mıdır?

OSD(On Screen Display) Ver 1.3606.0215.01
(XP -
S1
T1
TX)

http://rapidshare.com/files/201134521/OSD.zip.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Militar-ist -- 22 Şubat 2009; 16:30:23 >

· Nokia Araçları

· 2368 gündür üye

· Sen de mi Leyla?

7627 Mesaj
22 Şubat 2009; 14:49:36 

quote:

LG Notebook LG Smart Indicator çok iyiydi, teşekkürler

Güncel sürüm.

LG Notebook LG Smart Indicator Ver 1.2108.1106.01

http://rapidshare.com/files/201138907/LG_Notebook_LG_Smart_Indicator_Ver_1.2108.1106.01.zip.html

http://www8.zippyshare.com/v/42552594/file.html

http://uploaded.to/?id=9vhm0c

http://www.filefactory...._Ver_1_2108_1106_01_zip

http://www.zshare.net/download/56018275cc515091/

http://www.easy-share.c...201.2108.1106.01.zip%22

· Nokia Araçları

· 2368 gündür üye

· Sen de mi Leyla?

7627 Mesaj
22 Şubat 2009; 15:13:11 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Militar-ist -- 22 Şubat 2009; 17:12:59 >

· Nokia Araçları

· 2368 gündür üye

· Sen de mi Leyla?

161 Mesaj
22 Şubat 2009; 16:09:43 

Arkadaşlar bugün vista'yı kaldırıp xp kurdum ama ne yaptımsa wireless'ı tanıtamadım, daha doğrusu tanıdı ama aktif değil sanırım, üzerine gelince Kablosuz ağ birimi devreden çıkarıldı yazıyor, sağ tıklayıp radyoyu etkinleştir deyince başarıyla etkinleştirildi diyor ama sonuç yine aynı:

Model E 500
En son yüklediğim driver ise Atheros AR5007EG, ama neredeyse bütün driverları da yükledim internette bulduğum.

Sorun nedir acaba??

670 Mesaj
22 Şubat 2009; 23:20:22 

Aygıt yöneticisinde wireless adaptörü olarak ne gözüküyor ? Örneğin bendeki Intel® PRO/Wireless 3945ABG Network Connection

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 22 Şubat 2009; 23:23:50 >

670 Mesaj
22 Şubat 2009; 23:31:09