Şimdi Ara

KANGO PAMPA HAKKINDA YARDIM KULLANAN ARKADASLAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
21.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARAKADASLAR KANGO PAMPA HAKKINDA BILGI ISTIYORUM TEKNIK VERI DEGIL KULLANIMI NASILDIR NE YAKAR PARCASI UYGUNMUDUR MOTOR KACA REKTEFE YAPILIR BAKIMLARI KAC BINDE YAPILIR TRIGER KAYISI KAC BINDE DEGISIR NE KADAR TUTAR HADI ARKADASLAR BI YARDIM

• kulube gelin orda daha ayrıntılı olarak bilgi alırsınız
  • YAKITINI TAM BİLMİYORUM AMA 250 300 CİVARINDADIR SONUÇTA 1,4 MOTOR VAR PARÇALARI SERVİSLERDE BİRAZ PAHALIDIR AMA ORJİNAL PARÇALAR KALİTELİDİR SERVİSTE YAPTIRDIĞIN İSLER 2YIL 60000KM GARANTİLİDİR DIŞARDA DAHA UCUZA MAL EDEBİLİRSİNAMA GARANTİSİ OLMAZ DIŞARDA DA İYİ USTALAR DA VARDIR BAKIM KM LERİ MODELE GÖRE DEĞİŞİYOR PAMPALAR 10000 KM DE BİR YAĞ BAKIMI 60000 KM DE BİR TRIGER SETİ AKSESUAR SETİ DEĞİŞİR FİYATLARIDA GENEL BAKIM OLARAK SERVİSLERDE YAPILIR 400 600 YTL ARASINDA DEĞİŞİR [GENEL BAKIM FİYATIDIR]DIŞARDA DAHA UCUZA YAPTIRABİLİRSİN
  • pampa kullandım dayıma ait motoru arabamla aynı parça ucuz ve bol bu arabalar komple fransız üretim çok sağlam yakıtı benzinde ş.dışı 25 kuruş kullanımı çok rahat görüş alanın büyük araba ferah
  • verdıgınız bılgıler ıcın tessekurler had arkadaslar bıraz daha yorum beklıyorum
  • merhaba arkadaşlar bende 2001 model kango pampa var. bildiğiniz üzere buarabalarda devir saati yok orjinalinde. sonradan devir saati takılırmı . kullanışlı olurmu .
  • merhaba benimm 2001 model pampa(lpgli) aracım var
    kendim elektronikçiyim. arabam için bir yol bilgisayarı yaptım
    -anlık yakıt tüketimi
    -ortala yakıt tüketimi
    -hız
    - motor devri
    -toplam tüketilen yakıt miktarı
    toplam gidilen yol vb
    bilgileri gösteriyor
    aşağıdaki linkte videosu var çekim biraz kötü oldu ama ilgilenirseniz detalyı resim ve video gönderebilirim

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/dc1eb0941e08739890914f29ef3aceddedbe2574a4e398de63cbe88db0d3458bb33777de95e30e7216533
    eğer link açılmazsa ktunnelden filan youtube girin search kısmında acarcim yazıp aratın orada car fuel consumption adlı videodur.

eğer ilgilenirseniz siizede benzerini yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acarcim -- 9 Ağustos 2010; 8:38:43 >

• Ben ilgileniyorum üstad,PM attım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: acarcim

http://www.dailymotion.com/acarcim#videoId=xehd4z
    2 ay once baska sıte uzerınden gorusmustuk dıs ısı yı gosteren yenı bı cıhaz yapacaktınız gelısme varmı

2 ay kadar once baska bı ste uzerınde gosrusmustuk dıs ısı motor ısıs gosteren yenı bı model yapacaktınız gelısme varmı
  • şu anda ticari olarka üretimini yaptıoğım modelin video linkihttp://www.youtube.com/watch?v=txW8YAYUMv8

araç devri
    araç motor ısısı
    araç dışı ısı
    araç içi ısı
    ve akü voltajı

ölçümü yapmaktadır.

beklediğiniz model bu muydu?
  • Evet bu model fıyatı ne kadar kurulumu nasıl yaptırırım ayrıntıları konusalım ozelden atı ıstersenız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.