Şimdi Ara

BU SİSTEM NASIL ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_18791177/tm.htm , burada incelemesi olan bu seti almaya niyetlendim ama birkaç sorum var;

1-genel olarak önerirsminisiniz ?
    2-fiyatını hakediyormu ?
    3-en ucuz nerede satılıyor ?

• 1- ilk olarak bir sistem alıyorsanız tercih edilebilitesi yüksek bir sistemdir receiver+hop. olması sebebiyle ileriye dönük bir yatırım olur yani genel olarak öneririm
    2-o fiyata bulabileceğin neredeyse tek amfi+hop dan oluşan bir sistem kesinlikle çok uygun bir fiyat hakediyor
    3-bu sistemin bir ara genel olarak stok tüketmek amacıyla aşırı şekilde ucuzlatıldığını duymuştum sonra tekrar ithal edilmediğini de ama ne derecede doğrudur ya da sonradan değişiklik olmuş mudur bilemiycem

bunun dışında sette olumsuz durum olarak klasik sony handikapı olan subwoofer malzeme kalitesi biraz düşük onu belirtmeliyim bir de uydularda ayrıca tweeter bulunmadığı için parlak tiz sevenlere gelmeyebilir...
  • Sıfır bulmak zor şu anda. Sahibinden.com da bu akşam bakarken ikinci el olarak gördüm. İstersen oradan iletişime geç satan kişiyle, hiç olmazsa sesi dinleme imkanı bulursun.
  • aslında benim bunu asıl seçme nedenim laptapumda kullanıcak olmam bu cihaz 2.1 i 5.1 çözebiliyormuş
  • 2.1 i anladık da 5.1 çözebiliyormuş derken dijital girişe sahip ama senin laptopun dijital çıkışa sahip mi ki 5.1 çözebilme özelliğini kullanacaksın
  • hayır ikili lale girişli kabloyla olan girişi 5.1 yapabiliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.