Şimdi Ara

Saf Sivas Kangalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
58.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben Bursalıyım.ücretsiz Saf Kangal arıyorum.mutlaka çevrenizde yavru kangal vardır.illa kangal olmasa da olur.bakamayacak durumda olan varsa emin olun çok iyi bakarım.Uzun süredir arıyorum.cevaplarınızı bekliyorum...

• ücretsiz verilen yavruların çoğu geri dönüyor yada sokak köpeği oluyor.. parayla satılmasına karşıyım fakat bu durum olusuyor hep
  • ßelediyeye git orda eminim vardır mam saf olmaz büyük ihtimalle
  • arkadaşım ben kendime güveniyorum ve bakarım.geri göndermek veya sokağa atmak bana göre değil.o yüzden çok ciddiyim.

• quote:

Orjinalden alıntı: Mur4ttt

arkadaşım ben kendime güveniyorum ve bakarım.geri göndermek veya sokağa atmak bana göre değil.o yüzden çok ciddiyim.

olsa verirdim ama yok 1 tane var oda :D kurt ve coban köpegi kırması :D kanqalı ancak ciftlikde bulursun parayla oda
  • isteğim hala günceldir.
  • bakım evi var bursada
    benim kuzen aldı ordan köpek beleş sadece aşı parası veriyon git binbir çeşit köpek varmış
  • isteğim hala günceldir.
  • Yavru arıyo galiba arkadaş. Belediyedeki kocaman köpekleri ne yapıcak nasıl eğitsin. Yavru bende istiyorum ama bulunmuyo pek yada kolum o kadar uzun değil
  • yavru olması daha iyi
  • Saf kangal arıyorsan Sivastan çiftliğe bak derim orda hem ucuz olur hemde daf hakiki kırma olur eğitimli ama kangalı evde tutamazsın tutarsan kaçar gider çünkü onun doğası farklı onu salcan işini görcek gelcek vs..

Bunu bizzat Kangal çiftliğindeki adam söyledi ben veririm ama evde tutucaksan günde bir çişine vs çıkaracaksan alma git süs köpeği vs al demişti ve alacaksan kesinlikle bahçe olsun demişti.
  • arkadaşım önerin için sağol ama biz de düşündük onları.besleyeceğimiz yer kırsal bir ortam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: droll

Saf kangal arıyorsan Sivastan çiftliğe bak derim orda hem ucuz olur hemde daf hakiki kırma olur eğitimli ama kangalı evde tutamazsın tutarsan kaçar gider çünkü onun doğası farklı onu salcan işini görcek gelcek vs..

Bunu bizzat Kangal çiftliğindeki adam söyledi ben veririm ama evde tutucaksan günde bir çişine vs çıkaracaksan alma git süs köpeği vs al demişti ve alacaksan kesinlikle bahçe olsun demişti.

Sivas kangala giderse bu adam köpek almak için oradaki insanlar bunu taşla kovalarlar..duydunmu bilmiyorum ama Kangallı insanlar kendi topraklarından dışarı köpek göndermiyorlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: desing

quote:

Saf kangal arıyorsan Sivastan çiftliğe bak derim orda hem ucuz olur hemde daf hakiki kırma olur eğitimli ama kangalı evde tutamazsın tutarsan kaçar gider çünkü onun doğası farklı onu salcan işini görcek gelcek vs..

Sivas kangala giderse bu adam köpek almak için oradaki insanlar bunu taşla kovalarlar..duydunmu bilmiyorum ama Kangallı insanlar kendi topraklarından dışarı köpek göndermiyorlar..

Sivaslıyım ve çiftlikten birkaçkez köpek aldım yetermi

Ayrıca ordaki insanlardan bunun ticretini yapanlar var o kdar para yatırmışlar hiçte öyle birşey olmaz gidersin hem gezersin hemde bi çaylarını içer misafirpervelik görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi droll -- 1 Temmuz 2008; 0:29:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: desing

quote:

yok öyle bişey neymiş öyle kangallı insanlar kendi topraklarından bilmemne bilmemne gece gece insanı zıvanadan çıkarmayın hayret bişey

iyi bi kangal istiyosan biraz para vermen gerekiyo yada kangaldan sivastan tanıdıkların olması gerek mesela şahsen benim babam tarafı komple kangallı halalarım amcalarım hep kangalda oturuyolar çoğununda köpekleri var

• Safı ne yapacan akıllı alsana
  • arkadaşlarvermek isteyen illa ki yazacaktır.
  • sivas kangalı ve sibirya kurdu(ücretsiz)isteğim hala geçerlidir...
  • sivas kangalı ve sibirya kurdu(ücretsiz)isteğim hala geçerlidir...
  • sibirya kurdunu ne yapcaksın eğitsen eğitilmez sıcaklarda bakılmaz .. sırf görüüntü için köpek mi beslenir?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.