Şimdi Ara

Sıfır DSL Alacaklara rehber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben DSL ve yanındaki malzemeleri sıfır aldım yani biraz pahalı oldu ama benim gibi sıfır alcak kişilere rehber olarak hazırlıyorum.
     Sıfır DSL Alacaklara rehber

DSL+OYUN:450 YTL
    Paket içeriği:1 adet Orjinal Nintendo DS oyunu
    2 adet Stylus kalem
    1 adet beyaz DSL
    1 Adet adaptör
    Kullanım kılavvuzu vs yazısal şeyler
    1 ADET R4 KART:100 YTL
    1 ADET Kingston 2 GB Micro SD kart:20 YTL
    1 ADET Orijinal Nintendo ekran koruyucu:10 YTL
    1 ADET Orijinal Nintendo DS Kılıfı ve kayışı:10 YTL
    TOPLAM:590 YTL
    Evet arkadaşlar sizlerde benim gibi sıfır alacaksanız bunlar gerekli malzemeler hepsi 590 YTL tutuyor ama 2.ci el temizlerin aynı bu paket içerğiyle 350-400 liraya bulabilirsiniz umarım yardımcı olmuşumdur.
    ha bu arada unutmuşum benim DSL'em Wi-Fi'li onu eklemeyi unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cırık -- 28 Haziran 2008; 18:11:12 >

• saol yararlı konu
  • 10 numara rehber olmuş teşekkürler
  • Yararlı olacaktır , teşekkürler.
  • yararlı konu saol ama bi not bütün ds'ler wifi'li değil mi?Yanlışsa düzeltin.
  • r4ü nerden aldın pmden atar mısın mesaj?
  • Atarım beğendiğinize sevindim sizlerde böyle paylaşımlar yapıp forumu canladnırabiliriz son günlerde Nintendo forumu baya canlandı gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cırık

Atarım beğendiğinize sevindim sizlerde böyle paylaşımlar yapıp forumu canladnırabiliriz son günlerde Nintendo forumu baya canlandı gibi.

kimin sayesinde
  • Forumdaki herkesin ve paylaşımları sayesinde.
  • gercekten iyi bi rehber olmus hocam, ama baya pahalıya gelmiş sana
    bende de dsl nin syah renginden var ve garantili 0 olarak 230 ytl ye aldım.İnternet aracaılığıyla tabiki.Aldığım adam dslyi bi çekilişte kazanmış bu yüzden düşük bi fiyatta sattı.Alalı 2 sene oluyor.
    eski dsimde ekran koruyucu vardı ama yenisine bulamadım ben de psp icin olanlardan alıp onu keserek küçülttüm tam yerine oturdu.
    r4 ise gene internet ile americadan 50 dolar gibi bir fiyata geldi kılıf ve ek kalemlerde 30 milyon desek bana toplam 300 küsür milyona geldi
    snnkilerde gerçekten çok güzel ve yararlı seyler ama dediğim gibi biraz pahalıya gelmiş sana
    iyi günler
  • bu arada cırık hocam sanırım sayfanın en altında metroid için yardım istemişşin ben de metroidi bitirdim simdide online olarak oynuyorm sen de eğer online olarak oynayabilirsen bana friend code unu pm atarsan gerçekten sevinirim ayrıca benim bir kaç arkadaşım daa var buradan tanıştığım beraber online olarak oynayabiliriz.
  • Evet sen baya ucuza almışsın ama seninki şans diyeyim benim gibi alacakalr için söyledim yardım etmişsem ne mutlu bana.Bu arada Metroid'de baya ilerledim ama save alamıyorum bu yüzdne tekrar baştan başlmak zorunda kalıyorum bıraktım bu yüzden.Friend kodunereden öğreniyoruz bu arada DS'nin arkasında bi numar omu friend kod.
  • quote:

Evet sen baya ucuza almışsın ama seninki şans diyeyim benim gibi alacakalr için söyledim yardım etmişsem ne mutlu bana.Bu arada Metroid'de baya ilerledim ama save alamıyorum bu yüzdne tekrar baştan başlmak zorunda kalıyorum bıraktım bu yüzden.Friend kodunereden öğreniyoruz bu arada DS'nin arkasında bi numar omu friend kod.

hocam öncelikle save işi için uzay mekiğine dönmen gerekiyor.sadece orada save edebilirsin.
    friend code ise online oynayabilirsen geçerli her oyununki farklı metroidde de online olarak bi oyun yaptıktan sonra profilinde yazıyor.online oynamak için de açılan bir sürü başlık var oralardan öğrenebilirsin.
    iyi akşamlar

• Hocam sağol yardımın için.
  • Rehbere bakan hayatta ds almaz bu fiyatları görünce. Ben alternatifleri yazmaya çalışayım.

1 ADET Garantisiz Ds lite = 175 ytl
    1 Adet N5 (r4 alternatifi) = 60 ytl
    1 ADET Kingston 2 GB Micro SD kart:20 YTL
    1 ADET Orijinal Nintendo ekran koruyucu:10 YTL
    1 ADET Orijinal Nintendo DS Kılıfı ve kayışı:10 YTL
    1 ADET Adaptör Dönüştürücü: 5 ytl
    Oyun almazsanız bu şekilde toplam maliyet 270 ytl yapar. Neredeyse yarısı . Alacak arkadaşların bu alternatif aklında olsun bence.

Not: Dsl ve N5 forumda ki arkadaşlar tarafından satılıyor. Her yerde bu fiyata bulamazsınız.
  • Ben sıfır alacakalr için söyledim zaten ama seninde yazdığın alternatifler iyi olmuş.
  • quote:

Ben sıfır alacakalr için söyledim zaten ama seninde yazdığın alternatifler iyi olmuş.

Yok zaten benim verdiklerimde sıfır. (Zaten yarısını sizden kopyaladım) Ama sizinkiler direkt garantili tabi. Fakat Bu ds denen şeyin henüz bozulduğunu da görmedim :) Ancak tabi ki maddi sorunu olmayanlar ya da garantili ürün almayı sevenler sizin gibi yapmalı. Bu sayede Nintendo Türkiyeye daha fazla önem verecektir. Belki satışlar artarsa oyun fiyatlaında indirime gidilir bizde kopya oynamaktan kurtuluruz bu sayede.

Not= Çok beğendiğim oyunları her zaman orijinal almışımdır. Hem ds hem de diğer konsollarım için. Herkese en azından çok sevdikleri her zaman oynadıkları oyunu orijinal almasını tavsiye ederim. Orijinal olunca keyfide farklı oluyor sanki

• ben direk garantili olarak 300 kağıda falan hallettim zaten yukarı bakarsanız görebilirsiniz nerden aldığımı da belirttim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: B.A.R.I.SH

ben direk garantili olarak 300 kağıda falan hallettim zaten yukarı bakarsanız görebilirsiniz nerden aldığımı da belirttim.

Sizinki gibi her zaman denk gelse bizde kesin garantili alırız zaten Ama biraz şans işi tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orod-Dain -- 30 Haziran 2008; 0:16:31 >
  • 175 lira mı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.