Şimdi Ara

-----NEW FIESTA TEAM-----yeni kasa '''fiesta''' bilgi ve paylaşımlar----- (1129. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.748
Cevap
51
Favori
1.951.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkürler. Aydınlatıcı oldu. Peki yorumlamasi nasıldır? Hangi durumlar iyi ya da kötü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah nasip ederse bu hafta trend X modelini alıyoruz. Fiyatın uygunluğundan dolayı buna karar verdik. Eşime alıyoruz. Geri kaçırmayan seri bir araç aradık. Daha önce de 2011 focus vardı. O dört vites ve çok yakan bir araçtı. Bu powershift şanzıman ve 1.6 olacak inşaAllah. Ne derseniz titanyum olmaması çok önemli mi? Arayacağımız bir özelliği var mıdır?

• costagravas C kullanıcısına yanıt
    Herzaman parantez içinde olmalı, aslında 4 kademe normal demektir altında iken fazla yüklenmeyin, motorun yağın ısınmasını bekletin özellikle dizel araç sahibi iseniz, 4 kademeden fazla olduğunda da hemen kenara çekin soğutma suyu seviyesini kontrol, bu araçlar kolay kolay hararet yapmaz, yaparsa da bi sıkıntı vardır, zorlamayın hiç.

• dddbbb D kullanıcısına yanıt
    Titanyumla arasındaki farklar (aklıma gelenleri) 1. Dijital klima (kullanması çok iyi, sen sadece sıcaklığı ayarlıyorsun soğuk oldu sıcak oldu demezsin, hassas bi bunyeniz varsa iyi olur) 2. Konsol kaplama deseni farklıdır 3. Koltuk kaplama deseni farklıdır 4. Radyo çerçevesi aşağı kadar parlak siyahtır (ki iç lambaları kristal beyaz yapınca geceleri aşık olursunuz arabanıza) ambiyans aydınlatma olabilir ama titanyumdan mı x paketten mi geliyor hatırlayamadım. Birde sis lambası var galiba ama bana göre çokda elzem değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_kid1 -- 27 Aralık 2015; 18:38:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dddbbb

Allah nasip ederse bu hafta trend X modelini alıyoruz. Fiyatın uygunluğundan dolayı buna karar verdik. Eşime alıyoruz. Geri kaçırmayan seri bir araç aradık. Daha önce de 2011 focus vardı. O dört vites ve çok yakan bir araçtı. Bu powershift şanzıman ve 1.6 olacak inşaAllah. Ne derseniz titanyum olmaması çok önemli mi? Arayacağımız bir özelliği var mıdır?

hocam ne kadara alıyorsunuz aracı.ben de hanım için düşünüyorum da
  • the_kid1 T kullanıcısına yanıt
    Dış görsellik olarak jantlar farklı ve bagajla cam altlarındaki krom çıtalar yok.

• Arka camlar otomatik değilmiş galiba

Fiyat 51.000₺ Ford finasmanı kredili alıyoruz.

• dddbbb D kullanıcısına yanıt
    titanyumda otomatik
  • Gündüz led farları da sadece titaniumda.

• arkadaşlar bir fiesta buldum. tramer sorgusunda trafiğe çıkış tarihi 01.01.2014 yazıyor. Ruhsatta ise ocak değil de temmuz gözüküyor. Birde araç 1.5 trend x bunda esp yokuş kalkış falan oluyor mu anlamadım ? 2015lerde varmış galba ama 2014 te var mıdır ?

Bir de park sensörünü serviste mi takmalıyız yoksa dışardan mı ? serviste taktırsam ne kadar istiyorlar ? Dışarda taktırmanın garanti açısından bir sıkıntsı var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jan!ssaRy -- 2 Ocak 2016; 1:15:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jan!ssaRy

arkadaşlar bir fiesta buldum. tramer sorgusunda trafiğe çıkış tarihi 01.01.2014 yazıyor. Ruhsatta ise ocak değil de temmuz gözüküyor. Birde araç 1.5 trend x bunda esp yokuş kalkış falan oluyor mu anlamadım ? 2015lerde varmış galba ama 2014 te var mıdır ?

Bir de park sensörünü serviste mi takmalıyız yoksa dışardan mı ? serviste taktırsam ne kadar istiyorlar ? Dışarda taktırmanın garanti açısından bir sıkıntsı var mıdır ?

2014 5. ay sonra üretimlerde standart donanımda yokuş kalkış, esp ve lastik basınç göstergesi var. araçta güvenlik paketi varsa bu saydıklarım vardır zaten. aracın garantisi devam ediyorsa serviste taktırın park sensörünü. zaten 200-300 max.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

quote:

arkadaşlar bir fiesta buldum. tramer sorgusunda trafiğe çıkış tarihi 01.01.2014 yazıyor. Ruhsatta ise ocak değil de temmuz gözüküyor. Birde araç 1.5 trend x bunda esp yokuş kalkış falan oluyor mu anlamadım ? 2015lerde varmış galba ama 2014 te var mıdır ?

2014 5. ay sonra üretimlerde standart donanımda yokuş kalkış, esp ve lastik basınç göstergesi var. araçta güvenlik paketi varsa bu saydıklarım vardır zaten. aracın garantisi devam ediyorsa serviste taktırın park sensörünü. zaten 200-300 max.

Hocam peki şu soruya da bilginiz varsa cevap verebilir misiniz.

arkadaşlar bir fiesta buldum.şasi no ile tramer sorgusunda trafiğe çıkış tarihi 01.01.2014 yazıyor. Ruhsatta ise ocak değil de temmuz gözüküyor. bunun sebebi ne olabilir ? Şasi no ilehttp://www.etis.ford.com/vehicleSelection.do# adresinden bakınca daimal ayı temmuz olarak gözüküyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

quote:

Hocam peki şu soruya da bilginiz varsa cevap verebilir misiniz.

arkadaşlar bir fiesta buldum.şasi no ile tramer sorgusunda trafiğe çıkış tarihi 01.01.2014 yazıyor. Ruhsatta ise ocak değil de temmuz gözüküyor. bunun sebebi ne olabilir ? Şasi no ilehttp://www.etis.ford.com/vehicleSelection.do# adresinden bakınca daimal ayı temmuz olarak gözüküyor.

tramer sorgulama pek sağlıklı bilgi vermiyor. trafik çıkış tarihi ruhsattaki doğrudur. ilk muayene tarihi ne zaman gösteriyor ruhsatta?
  • arkadaşlar ilandaki araç için ne düşünürsünüz,alınabilir mi?sadece sol çamurluk üzerinde boya gerektirmeyen bir sürtme var.km si düşük.herhangi bir problemi yok.araç 2013 aralık ayında piyasaya çıkmış.2014 ve 2015 model araçlarda herhangi bir yenilik ya da donanım farkı var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-darbesiz-boyasiz-257131399/detay/
  • selamlar aliexpress ten şu kol dayamayı buldum bunu gören veya kullanan var mı aracın plastiğini deldirmek istemiyorum

http://www.aliexpress.com/item/New-Arrival-Car-armrest-box-central-Store-content-box-with-cup-holder-ashtray-accessories-for-Ford/32277286321.html
  • ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    Benzinli araca okadar verilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

Benzinli araca okadar verilmez.

ikinci eller çok yüksek.biraz bekleyeyim diyorum ama sıfırlar da ikinci eller de sürekli artıyor.hergün yeni ilanlara bakıyorum ama sürekli artıyor.5 ay önce 40000 tl olan araç şu an 43000 tl
  • Selam Arkadaslar,2013 model fiestam var,isim icabi 2 ay kadar yurt disina ciktim,dondugumde aku bitmisti :),akuyu ara kablo ile baska bir aractan sarj ettim,calistirmak istedigimde immobilizer hatasi verdi,yedek anahtaida denedim ayni sey,ne yapmam lazim bilgisi olan arkadaslar yardim ederse sevinirim,Tesekurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Kocakaya -- 8 Ocak 2016; 15:37:34 >
  • 2012 fiestam var cam kaldırma modülü taktırdım şimdi mesela şoför tarafı 2.tık kaldirmada full kendi çeksin diye anahtarı çekip bırakıyorum cam kapanıyor tekrar yarıya iniyor bu sahne ard arda 4 5 kere oluyor.camı tam kapatıp durmuyor tekrar iniyor kendi kendine. Bu arızaya çözüm bilen var mı?

• Bardakliga geçen kol dayamadan alan veya gören var mi aliexpress de buldum 40 $ a içi hazneli ileri geri hareketli güzel bisey vidayla deldirmek istemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.