- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
-----NEW FIESTA TEAM-----yeni kasa '''fiesta''' bilgi ve paylaşımlar-----
22441 Cevap1665765 Görüntüleme51 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     291 [293] 295 296 297 298 299 300      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

386 Mesaj
18 Aralık 2010; 17:15:13 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: 35JR1912

Kuzen gel senı Arkas'a gotureyım

Otokoç

Kalbim,Arkas için çarpıyor Kuzen

Nikon D7000 - AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G - Nikon Nikkor AF 50mm f/1.8D - Tokina 11-16mm f/2.8 AT-X Pro DX

4246 Mesaj
18 Aralık 2010; 17:29:32 

Bende Çarşamba günü aradım aracımın yolda olduğunun gözüktüğünü söledi satış temsilcisi gelsede binsem artık ya :)

C4 1.6 e-Hdi Comfort Plus 112BG

237 Mesaj
18 Aralık 2010; 18:44:59 

Arkadaşlar şimdi belki size saçma gelebilir ama benim yine aklıma takıldı ya araba evin önünde duruyor ama azıcık bir çamur olsa ya da kirlense hemen yıkatasım geliyo size de oluyo mu bu şu an mesela dün boludan geldim yarın yine gidicem araba kirli bekliyo kış da geldi şimdi yıkatsam yarın yine aynısı ama içim içimi yiyo öle görünce fazlaca yıkatsamda bu sefer millet görgüsüz der diyerekten çekiniyorum size de oluyo mu bu oluyorsa nasıl kurtuluyorsunuz bu hissinizden?

Yeni Fiesta Titanium 5K 1.4 A/T
X-Paketi + Elektrik Kırmızı

191 Mesaj
18 Aralık 2010; 19:24:21 

Bu kış mevsiminde Arabanı temizlemek değil.Kirletmenin zevkini çıkart.Ben şahsen öyle yapıyorum

510 Mesaj
18 Aralık 2010; 19:37:18 

hergün kullanıyorsan h.sonları gezmeye çıkmadan yıkat yeter h.içi kirli olsa da farketmez kış için :)

Fiesta - 2010 1.4i Titanium X

12 Mesaj
18 Aralık 2010; 20:58:49 

Cynt arkadasım Bi haftadır araştırıyorum bende koç calisaniyim aynı arabayı park snsru hariç 33000olarsk fiyat aldim yarin kaporayi vercem Bayiyi soylersen bi konusalim burdanda aciklamak istemezsen mail atsbilirdin gorkem_1903@hotmail.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

87 Mesaj
18 Aralık 2010; 21:31:16 

quote:

Orijinalden alıntı: cynt

Merhabalar,
Koç çalışanı indirimi olan arkadaşlar .68bg titanium x metalik ,ek olarak park sensoru .32300-32500 aralığından fazla vermeyin .
Kaporamı verdim sözleşmemi yaptım.
Satcının ricası sebebiyle bayi ismi veremiyorum.Ancak pazarlık için kuvvetlisiniz bunu untmayın .
Aynı bayilere bir kaç defa gidip gelin ve aynı kişilerle konuşun ki araştırdığınızı ve alıcı olduğunuzu anlasınlar.

Cüneyt Bey merhaba,

32.300 yada 32.500 e alabildiyseniz çok iyi fiyat,ben İstanbulda 33.000 altına hiçbir yeri ikna edemedim,zaten pazarlıkta iyi değilimdir
çabuk sıkılırım ,tabi birde renk durumu var,her bayide tüm renkler yok .

152 Mesaj
18 Aralık 2010; 21:58:26 

quote:

Orijinalden alıntı: ForZ4

Günaydın,

Perşem günü telefonda aldığım randevuya istinaden, bu sabah direksiyondan,sol arka kabinden ve sağ tweeterdan gelen sesler için 08:30'da Otokoç İzmir servisine gittim.Yaklaşık 30 dakika süren diyaloglardan kısaca bahsetmek istiyorum.Aracımla servisin kapısından girdiğimde görevli bir arkadaş aracımı içeri aldı ve bende servis kabul masasına geçtim,ilgili personele bu sabah için randevu aldığımı ve aracımda yukarda belirttiğim sorunları sıraladım.Görevli bilgisayarına baktı ve bana dönerek sizin randevunuz yok cümlesi ile cevap verdi,sabah mağmurluğudur diye düşünerek asık yüzlülüğünü ve şimdi sen nereden çıktın havalarındaki bakışlarını görmemezlikten gelerek güler yüzlü bir şekilde telefonda bir bayandan randevu aldığımı vs. vs. anlattım sanki ben oranın sahibiyim karşımdaki benim müşterim gibi izah etmeye çalıştım sonunda bir yanlış olduğunu kabul etmekle etmemek arasındaki sürümcemeyle arkadaşlara baktıralım cevabını aldım.

Direksiyondaki sorun için bir arkadaş geldi.İzlemlediğim otokoçun servis personelindeki genel asık surat yapısı ile aracımdaki sorunu sordu aracın başına geçtik.Arkadaş araçta ben dışarıda aracı çalıştırdı.Dakika bir gol üç en çok dikkat ettiğim konuyu es geçti,kontağı çevirdi ve direk çalıştırdı ışıkların sönmesini beklemek ona eziyet gelircesine.Ben tabi sabır diyerek yine sustum Bunu yapıyorsun alışkanlık haline getirmişsin anladımda, müşterinin yanında yapma Ardından direksiyonu sağa çevirdi sola çevirdi "ee bundan ses gelmiyor" demezmi dedim tabi şu an sesi duyamazsınız cam açık ve burası servis olduğu için gürültülü camı kapatın sesi duyacaksınız Camı kapattı ve sesi duydu.Amortisörlerden yada kulelerden olabileceğini söküp bakmaları gerektiğini söyledi peki dedim

Ardından sol arka kabin ve tweeter için elektrik bölümünden bir arkadaş geldi.Surat yine beş karış,bu suratsızlıkları üzerinde neden bu kadar hassasın diye kafanızda soru işaretleri oluşabilir hemen onuda açıklayayım.Bir önceki aracım clio ile servise gittiğimde (İzmir\Ermat) müşteri nasıl karşılanır,sorunlar ile nasıl ilgilenilir ve en önemlisi müşsteri nasıl mutlu edilir tecrübe etmiştim,açıkcası bu yüzden bu durumları garipsedim.Dönelim bizim kabinden gelen sese,anlattım durumu açtım sesi bakacak kişiyide özellikle sürücü koltuğuna oturmasını arkadan gelen rahatsız edici sesi duymasını rica ettim.Açtık sesi dinledi dinledi durdu tekrar dinledi ve tahminim usta başı olan kişiyi çağırdı adamda arka koltuğa geçti açtım sesi ve servise giderken umarım böyle bir cevap vermezler diye tahmin ettiğim ve düşünürken tebessüm ettiğim cümleyi kurdu "zaten bu kadar sesi açarasanız ses gelir" ben dondum kaldım ve hemen kendime gelip,ozaman bu sesi bu kadar açamayacaksak böyle ses sistemi koymayın bu araca ve kullanım kitapçığınıda sesi çok açmayın ki biz araç sahipleri kısık sesle müzik dinleyelim böyle seslerde gelmesin dedim dondu kaldı sonra kulağını iç kapı döşemesine yasladı ve bir süre dinledi kapı içini açıp izolasyon yapmamız gerek sanırım dedi onada peki dedim.

Bu işlemlerin, bu gün yarım gün çalışmaları sebebiyle tamamlanamayacağını hafta içi bir gün aracı getirmemi söylediler.Hafta içi bir gün için randevu aldım araç tam gün serviste kalacakmış.Bu gün otokoç için (herşey aracı satana kadarmış)ön yargısını bir kez daha test ederek hafta içi aracı servise bırakacağım umarım ben yanılıyorumdur...

Ps:Emre,telefonunu verdiğin otokoçtaki adamı özellikle aramadım.Tanıdık olmadan işlerin nasıl yürüdüğünü görmek ve tecrübe etmek istedim.

arkasa gel umutcuğum cenk doğru söylemiş.otokoçla bizimde filo şeklinde alınmış 9 adet ford transit connect ve 3 fiesta van ile ilgili çooooooooook çektik.orası bildiğin huysuz memurların olduğu eski devlet dairelerine benziyor çalışanlar bile işi yaparken memur mantığı ile çalışıyorlar.

Yeni Fiesta 2010 opak B E Y A Z İZMİR

755 Mesaj
18 Aralık 2010; 22:06:06 

Yuksel abi bi ben mi mutluyum şu Otokoçtan ? Tanıdığa sığındım eğer nazı geçmezse kötümü olur bilemedim ki ? off ilkk bakımımda napsam ki ama denemedende göremem abi bi deneyeceğim

Emre DEMİR => addressemre <=
14.300 Km
2010 FIESTA MK7 1.4 TDCI TITANIUM XP AYTOZUGRİ - Karşıyaka

1360 Mesaj
18 Aralık 2010; 22:13:14 

quote:

Orijinalden alıntı: HofSorroW

Cüneyt Bey merhaba,

32.300 yada 32.500 e alabildiyseniz çok iyi fiyat,ben İstanbulda 33.000 altına hiçbir yeri ikna edemedim,zaten pazarlıkta iyi değilimdir
çabuk sıkılırım ,tabi birde renk durumu var,her bayide tüm renkler yok .

istanbulda kimse titanyum u 33000 altına bulamaz.
koç indirimi herkese yapılamıyo indirim sağlatacak tanıdığı olmayanlar boşa heveslenmesin:)
ben ank dan 33000 e alıyorum sırf bu yuzden:)

9 Mesaj
18 Aralık 2010; 22:32:41 

ARAKADAAŞLAR MERHABA TİTANİUM BUZ BEYAZI XP ARACIMI 15 GÜN ÖNCE ALDIM VE TESCİLİNİ OCAK BAŞINDA YPTIRACAĞIMDAN (VERGİ ÖDEMEMEK İÇİN) ARACIM BAYİDE BEKLİYO ARASIRA GEÇERKEN BAKIYORUM DIŞARDA OTOPARKA KOYMUŞLAR BEKLEMEK ÇOK KÖTÜ HAVALARDA BUZ UMARIM TESLİM EDERKEN ÇALIŞIR :) BU ARADA KASO İÇİN YARDIMINIZI RİCA EDİCEM ÖZELLİKLE YENİ ARAÇ ALANLARDAN HANGİ SİGORTA UYGUN VE İYİ HİZMET VERMEKTE? BİRDE FATURA KESİLİRKEN YETKİLİ ARACIN KASKO BEDELİNİN 34000 OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ.YANA YANA KASKO ARIYORUM ŞİMDİ 1000 TL DEN AŞAĞIDA YOKK MASRAFLAR BAŞLADI ŞİMDİDEN ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR..
SYG.

11 Mesaj
18 Aralık 2010; 23:30:12 

arkas bursa myfiesta hdi için 32000 fiyatı nasıl iyimidir....??

755 Mesaj
18 Aralık 2010; 23:59:28 

quote:

Orijinalden alıntı: maxxpayne

arkas bursa myfiesta hdi için 32000 fiyatı nasıl iyimidir....??

not hdi - tdci ....

14.300 Km

755 Mesaj
19 Aralık 2010; 0:01:31 

quote:

Orijinalden alıntı: muratyz17

ARAKADAAŞLAR MERHABA TİTANİUM BUZ BEYAZI XP ARACIMI 15 GÜN ÖNCE ALDIM VE TESCİLİNİ OCAK BAŞINDA YPTIRACAĞIMDAN (VERGİ ÖDEMEMEK İÇİN) ARACIM BAYİDE BEKLİYO ARASIRA GEÇERKEN BAKIYORUM DIŞARDA OTOPARKA KOYMUŞLAR BEKLEMEK ÇOK KÖTÜ HAVALARDA BUZ UMARIM TESLİM EDERKEN ÇALIŞIR :) BU ARADA KASO İÇİN YARDIMINIZI RİCA EDİCEM ÖZELLİKLE YENİ ARAÇ ALANLARDAN HANGİ SİGORTA UYGUN VE İYİ HİZMET VERMEKTE? BİRDE FATURA KESİLİRKEN YETKİLİ ARACIN KASKO BEDELİNİN 34000 OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ.YANA YANA KASKO ARIYORUM ŞİMDİ 1000 TL DEN AŞAĞIDA YOKK MASRAFLAR BAŞLADI ŞİMDİDEN ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR..
SYG.

Gereksiz masrafı sevmediğimi DH New Fiesta Team iyi bilir
Sırf anlamsız paralar ödememek adına babamın uzerıne yaptırdım aracı 2010 daki kasko bedeli Full 800tl idi 10 Taksik.
Şimdi hasarsızlık ve asker indirimi ile nekadar olacak merak ediyorum doğrusu.

14.300 Km

4 Mesaj
19 Aralık 2010; 0:06:32 

slm arkadaşlar 2 gün önce aracımı almakla beraber aranıza katılmış oldum forumu uzun zamandır takip ediyorum ancak aracımdan ancak inerek yazma fırsatı bulabildim :) şu an için çok memnunum 2 günde 300 km yol yaptım ve bi sıkıntıyla karşılaşmadım çok şükür umarım karşılaşmam da..

2011 ford fiesta elektrik kırmızısı 1.4i

3134 Mesaj
19 Aralık 2010; 0:10:33 

quote:

Orijinalden alıntı: hkn5527

slm arkadaşlar 2 gün önce aracımı almakla beraber aranıza katılmış oldum forumu uzun zamandır takip ediyorum ancak aracımdan ancak inerek yazma fırsatı bulabildim :) şu an için çok memnunum 2 günde 300 km yol yaptım ve bi sıkıntıyla karşılaşmadım çok şükür umarım karşılaşmam da..

araçları aynı gün almışık
benimki 95 kilometre ama

yeni alan arkadaşlar hayırlı olsun. allah kazasız belasız kullandırtsın.

Ben ölümü sol cebimde taşırım.
Bazen cebimden çıkarıp onunla konuşurum: "Selam yavrum, nasılsın?
Ne zaman geleceksin beni almaya? Hazırım."

4 Mesaj
19 Aralık 2010; 0:12:03 

AMİİİNN..Ben abarttım biraz hafta sonu da olunca tabi..

210 Mesaj
19 Aralık 2010; 9:54:59 

quote:

Orijinalden alıntı: hkn5527

seLam renkdaşım aracın hayırLı oLsun kazasız belasız sürüşLer

Web Sitesi-Facebook Grup
2011 Fiesta 5K 1.4i Titanium XP Elektrik Kırmızı 07NLP

210 Mesaj
19 Aralık 2010; 9:58:13 

Her zaman aracım çalışırken rolanti 0,7 civarıydı bu sabah çalışırken neden 1,3 tü? stop edip tekrar çalıştırdım ara gaz verdim bekledim düşmedi,bunun sebebi nedir arkadaşlar neden yükselmiş olabilir kendi kendine?

Web Sitesi-Facebook Grup

70 Mesaj
19 Aralık 2010; 10:28:41 

Merhaba uzun Zamandır giremiyorum forum a

Malum artık havalar soğudu (ist-Basaksehir) sabah aracımı çalıştırdığım da sarı kar işareti vardı sonra kırmızı oldu, ve tekrar sarı oldu.derece 0 altına girince kırmızı,üstü sarı oluyor.nedir bunun tam açılımı sadece ateşleme ile ilgilimi ???

383 Mesaj
19 Aralık 2010; 10:34:42 

quote:

Orijinalden alıntı: LİBERTY SİGORTA

Malum artık havalar soğudu (ist-Basaksehir) sabah aracımı çalıştırdığım da sarı kar işareti vardı sonra kırmızı oldu, ve tekrar sarı oldu.derece 0 altına girince kırmızı,üstü sarı oluyor.nedir bunun tam açılımı sadece ateşleme ile ilgilimi ???

Ortam sıcaklığı 1-5 derece aralığında ise kar işareti sarı,0 derece ve altında ise kırmızı olur. Ateşleme ile bir ilgisi yoktur.

Opel Insignia 1.6T Elegance Edition

545 Mesaj
19 Aralık 2010; 10:57:13 

vuu ben 13 günde 500km yol yapmışım bide dizel almadım km yapmam diyerekten sanırım arabamı seviyorum:D
arabamda ort tüketim 8.5 e çıktı sonra sıfırladım 150 km yol gittim ama karışık yine 6.5e sabitlendi sanırım böyle deva edecek hep sadece 1. vitesi kalkış olarak kullanıyorum yoksa 30litreleri geçiyor anlık tüketim

2013 308 e-hdi 6r sportium beyaz niye yazıyorum bilemedimde herkes yazmış:d
Beklediğinizden iyi beklentimden kötüyüm......

5647 Mesaj
19 Aralık 2010; 11:20:36 

Arkadaşlar bende de 2009 titanium benzinli var. Araçta müzik dinlemeyi çok seviyorum ve kaliteli sesten hoşlanıyorum.

Genelde arabamın ses sisteminden memnunum ama araç ile fazla oynamadan ne gibi iyileştirmeler yapılabilir.

sistem kuruluyor.

1707 Mesaj
19 Aralık 2010; 11:56:06 

ben bu araçtan iyice soğumaya başladım ilk haftada 2 gün serviste kaldı ön paspaslara su dolduğu için, sonra ikinci hafta sol ön cam krikosu değişti takır tukur sesler geliyodu, ama şu an yağmur yağdığı zaman paspaslar nemli yani tamamen çözülmemiş bu sorun, sıfır araba servise 3. kez gidicek daha 1 ay olmadan yani biraz insan sıkılıyor bunu tamamen çözemezlerse değiştirme gibi bir durum olurmu?

iPhone 6 Plus 64 Space Grey
Zorlu Center Apple Store
26.09.2014

789 Mesaj
19 Aralık 2010; 12:11:18 

quote:

Orijinalden alıntı: LİBERTY SİGORTA

Hava ısısıyla ilgili olduğunu tahmin ediyorum, 4 dereceye kadar sarı, 4 ün altına indiğinde kırmızı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyk123 -- 19 Aralık 2010; 12:13:11 >

1707 Mesaj
19 Aralık 2010; 12:16:48 

quote:

Orijinalden alıntı: feyk123

Hava ısısıyla ilgili olduğunu tahmin ediyorum, 4 dereceye kadar sarı, 4 ün altına indiğinde kırmızı oluyor.

0 altına inince kırmızı oluyor, 0 - 5 arası sarı

Zorlu Center Apple Store
26.09.2014

3134 Mesaj
19 Aralık 2010; 12:17:45 

quote:

Orijinalden alıntı: say

ben bu araçtan iyice soğumaya başladım ilk haftada 2 gün serviste kaldı ön paspaslara su dolduğu için, sonra ikinci hafta sol ön cam krikosu değişti takır tukur sesler geliyodu, ama şu an yağmur yağdığı zaman paspaslar nemli yani tamamen çözülmemiş bu sorun, sıfır araba servise 3. kez gidicek daha 1 ay olmadan yani biraz insan sıkılıyor bunu tamamen çözemezlerse değiştirme gibi bir durum olurmu?

seninki tamamen şansızlık olmuş ya. üretimdeki en sorunlu araç sana gelmiş herhalde. burada o kadar insan var hiç birinde bu kadar sorun olmamıştı.
servise gittiğin yerin müdürüyle konuş. belki birşey bulurlar. olmadı otokoş genel müdürlüğüne telefon et durumu anlar.

755 Mesaj
19 Aralık 2010; 12:42:11 

Saygın bi silkele adamları şansızlık tamam ama bunu ne kadar çekeceksın . İlk sefer masunlamadan sonra belge aldınmı onarım için ?
Aynı sebeple git tekrar. Sonra yapılsın tekrar gıt gır su birikintilerine 1 sene içinde aynı arıza sebebıyle değişim talep et.
ancak servis raporlarını sakla ve aynı sebepten gittiğine raporunda o doğrultuda olduguna emın ol .

14.300 Km

1707 Mesaj
19 Aralık 2010; 12:49:22 

evet şanssızlık tamamen, ilk servis kağıdı duruyor teslim ederken verdikleri, zaten yağmur yağdığında yada yıkamada yukarıdan akan su giriyor sanırım tekrar götürücem tabi yine servis kaydı açtırıyım o zaman aynı şikayeti belirteyim dediğin gibi bu arada aracı kullanamıyoruz o da kötü servise bırakıcaksak böyle 2 haftada bir..

Zorlu Center Apple Store
26.09.2014

1707 Mesaj
19 Aralık 2010; 12:53:38 

sadece teslim ederken belge verdiler sonra teslim alırken vermediler, ancak onlarda aracın dosyası gibi bişey vardı onarımın aracın neresinde ne şekilde yapıldığıyla ilgili duruyordur

Zorlu Center Apple Store
26.09.2014

116 Mesaj
19 Aralık 2010; 13:29:04 

aracı soğukta bıraktıktan sonra vs. motor devri bende de 1,3 civarlarında geziyor, motor ısındıkça normal seviyesine iniyor. ben devir saatini kendi hararet göstergem yaptım, 1-0.9 civarına gelince çalıştırıyorum havalandırmayı, motorun ısındığını ordan anlıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: eye4u59

Her zaman aracım çalışırken rolanti 0,7 civarıydı bu sabah çalışırken neden 1,3 tü? stop edip tekrar çalıştırdım ara gaz verdim bekledim düşmedi,bunun sebebi nedir arkadaşlar neden yükselmiş olabilir kendi kendine?

2010 Ford Fiesta 1.4 Titanium + LP Fırtına Gri

482 Mesaj
19 Aralık 2010; 13:31:50 

quote:

Orijinalden alıntı: darsheas

aracı soğukta bıraktıktan sonra vs. motor devri bende de 1,3 civarlarında geziyor, motor ısındıkça normal seviyesine iniyor. ben devir saatini kendi hararet göstergem yaptım, 1-0.9 civarına gelince çalıştırıyorum havalandırmayı, motorun ısındığını ordan anlıyorum.

yenı araclarda otomatık jıkle vardır. motor makul ısıya gelınceye kadar devır yuksektır. daha sonra duser...

3134 Mesaj
19 Aralık 2010; 13:34:22 

cidden ya bizim araçlarda hararet göstergesi niye eklememişler.araç hararet yapacağı sırada yol bilgisayarında felan bir işaret mi çıkıyor acaba

755 Mesaj
19 Aralık 2010; 13:49:13 

Bİ görüş değişim için ?

14.300 Km

210 Mesaj
19 Aralık 2010; 13:49:18 

quote:

yenı araclarda otomatık jıkle vardır. motor makul ısıya gelınceye kadar devır yuksektır. daha sonra duser...

Cevaplar için teşekkürler.. ama hava sıcaklıkları o kadar düşük değilki motor neden yapıor bunu kendi kendine, +12 +20 arası sıcaklıklar, bide eksi derecelerde olsam ne olucaktı? anlamadım gitti bu tepkiyi

Web Sitesi-Facebook Grup

545 Mesaj
19 Aralık 2010; 13:51:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

cidden ya bizim araçlarda hararet göstergesi niye eklememişler.araç hararet yapacağı sırada yol bilgisayarında felan bir işaret mi çıkıyor acaba

umarım ışarette çabuk farkedilebilir bişeydir yoksa unutur basarım gaz valla

846 Mesaj
19 Aralık 2010; 13:54:58 

arkadaşlar selam sonundan dün itibariyle 2011 fiesta tdci tit. x paket elek.kırmızımın kaporasını verdim aracı 35 aldım çokmu vermişim birde park sensorü standart değilmiydi bunlarda

F20 Sportline

70 Mesaj
19 Aralık 2010; 14:31:45 

Opel astra aracımda da yoktu bir gün hareret yapmadı ama su azalması olunca bilgi ekranında bilgi geliyordu,bunda da aynı muhabbet olduguna inaniyorumm...herkese kazarız Belasiz sürüşler !!!

4 Mesaj
19 Aralık 2010; 14:39:12 

teşekkürler size de hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim

3134 Mesaj
19 Aralık 2010; 16:19:11 

arkadaşlar aracı soğuk havalarda aldık. serviste aracı teslim etmeden önce antifrizini cartını curtunu koymuşlardır. merak ettiğim su sıcaklığı ölçümü. -30 dereceyemi ayarlıdır ki ?

510 Mesaj
19 Aralık 2010; 17:02:49 

quote:

Orijinalden alıntı: aydin177

umarım ışarette çabuk farkedilebilir bişeydir yoksa unutur basarım gaz valla
göstergenin ortasında uyarıcı bir ışık ve sesli uyarı veriyor diye yazıyor kitapçıkta ama beklenmedik anlarda kenara çekilemeyecek durumlar olabilir, kötü birşey tasarımda yer kalmamış 2. göstergeye diye sadece benzin koymuşlar
ama yol bilgisayarına dijital olarak da koyabilirlerdi...

755 Mesaj
19 Aralık 2010; 17:12:36 

35AE9651 Saat: 20:30 'da Bostanlıda görülebilecektir.

14.300 Km

64 Mesaj
19 Aralık 2010; 17:27:30 

arkadaşlar;

çok antifiriz koymak sorun yaratır mı?

23 Mesaj
19 Aralık 2010; 17:28:34 

quote:

aynı sey bende de var arkadaslar devir 1.3 falan çalsıyo arabayı ilk aldıgım günden beri bu bir sorunmu yoksa normalde bölemi olması gerekiyor

DNZGuMuSDaG

632 Mesaj
19 Aralık 2010; 19:35:29 

evet arkadaşlar herkese merhaba

kısmetse yarın aranıza katılmış olacağım 1,4tdci titanium xp 10.000 de 29600 e anlaşmış bulunmaktayım yarın işleri halledicez

. aracın hiç kazası belası yok sadece söför kapısı tarafında ufak bi rütüş var o da bayan geri geri gelip araça sürttmüş tabi biz yine de servise sokacağız yarın arabayı.

sizden ricam nasıl rakama aldım yorum yaparsanız sevinirim

..:|GALATASARAY|:..

1121 Mesaj
19 Aralık 2010; 19:51:08 

quote:

evet arkadaşlar herkese merhaba

kısmetse yarın aranıza katılmış olacağım 1,4tdci titanium xp 10.000 de 29600 e anlaşmış bulunmaktayım yarın işleri halledicez

. aracın hiç kazası belası yok sadece söför kapısı tarafında ufak bi rütüş var o da bayan geri geri gelip araça sürttmüş tabi biz yine de servise sokacağız yarın arabayı.

sizden ricam nasıl rakama aldım yorum yaparsanız sevinirim

Araç 2011 modelse fiyat normal gibi. Sıfırı 34 bine alınabiliyor. Düz 29 olsaydı çok iyi olurdu şimdiden hayırlı olsun.

NEW FORD FİESTA 1.4i TİTANYUM LP BORDO-KIRMIZI 2009

545 Mesaj
19 Aralık 2010; 20:23:27 

bence 2011 ise %20 düşür sıfır fiyatından 27200 e kadar yolu var ( galerici hesabı ) araba temizse 28 ve km si azsa 29 ama modeli düşükse her yıl için 1 milyar düş ben öyle yapıyorum.

510 Mesaj
19 Aralık 2010; 21:18:39 

quote:

Orijinalden alıntı: aydin177

bence 2011 ise %20 düşür sıfır fiyatından 27200 e kadar yolu var ( galerici hesabı ) araba temizse 28 ve km si azsa 29 ama modeli düşükse her yıl için 1 milyar düş ben öyle yapıyorum.
%20 biraz ınsafsız galerici mantığı olmuş, şahısdan şahısa 2 taraf için de daha iyi bu yüzden.

755 Mesaj
19 Aralık 2010; 21:48:52 

arkadaslar kuzenıme acıl fiesta arıyoruz.1.4 i olabılır,myfiesta olabılır.satan ya da fıyat verebılecek arkadaslar var mı?

1121 Mesaj
19 Aralık 2010; 23:13:30 

quote:

arkadaslar kuzenıme acıl fiesta arıyoruz.1.4 i olabılır,myfiesta olabılır.satan ya da fıyat verebılecek arkadaslar var mı?

Benim aracı verebilirim. 2009 model 22500 kmde. 1.4i Titanyum LP. Siz fiyat olarak ne düşünüyorsunuz.

Ben 26 bine gibi düşünüyorum. Bursadayım.

NEW FORD FİESTA 1.4i TİTANYUM LP BORDO-KIRMIZI 2009

3134 Mesaj
19 Aralık 2010; 23:30:15 

akşam akşam görsel şölen yapalım demi

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

755 Mesaj
19 Aralık 2010; 23:49:05 

Resimler için ellerine sağlık fena yakışıklı senınkısıde

Kazasız belasız kardeşim.

14.300 Km

545 Mesaj
19 Aralık 2010; 23:50:15 

süper fotolar
keşke aynısından benimde olsa diyecektimki varmış