Şimdi Ara

## Pantech IM-R300; dokunmatik ekranlı cep telefonu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Pantech IM-R300; dokunmatik ekranlı cep telefonu ##

(Akibaranews'dan alıntıdır)

Ekonomik cep telefonu çözümleriyle belli bir müşteri kitlesinin ilgisini çekmeyi başaran Pantech, IM-R300 modelini Kore pazarına sundu. ''Love Canvas'' olarak da isimlendirilen telefon, 2.6 inç 240x400 piksel ekranıyla ön plana çıkıyor. 2008'in dokunmatik ekranlı telefonlar için altın bir yıl olduğunu söyleyebiliriz. 51x102x13.9 mm ebatlarında ve 111 gram ağırlığındaki IM-R300'de entegre GPS ve TV alıcılarına yer verildiğini görüyoruz. Telefonda 260 MB dahili bellek bulunuyor ve belleği fiyatı gitgide düşen microSD kartlarla arttırabilme olanağı sunulmuş. HSDPA, WCDMA ve GSM şebekelerinde çalışabilen telefonda artık günümüzün standartları altında kalan 2 MP kamerayla yetinilmiş. IM-R300'ün SKY Network tarafından Kore pazarına dağıtılması düşünülürken satış fiyatı hakkında bilgi verilmedi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 3310 ilk ve tek telefonum olacak bu gidişle. ama dun Q6700 ü aldımmı ? ewet aldım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

## Pantech IM-R300; dokunmatik ekranlı cep telefonu ##

(Akibaranews'dan alıntıdır)

Ekonomik cep telefonu çözümleriyle belli bir müşteri kitlesinin ilgisini çekmeyi başaran Pantech, IM-R300 modelini Kore pazarına sundu. Love Canvas olarak da isimlendirilen telefon, 2.6 inç 240x400 piksel ekranıyla ön plana çıkıyor. 2008'in dokunmatik ekranlı telefonlar için altın bir yıl olduğunu söyleyebiliriz. 51x102x13.9 mm ebatlarında ve 111 gram ağırlığındaki IM-R300'de entegre GPS ve TV alıcılarına yer verildiğini görüyoruz. Telefonda 260 MB dahili bellek bulunuyor ve belleği fiyatı gitgide düşen microSD kartlarla arttırabilme olanağı sunulmuş. HSDPA, WCDMA ve GSM şebekelerinde çalışabilen telefonda artık günümüzün standartları altında kalan 2 MP kamerayla yetinilmiş. IM-R300'ün SKY network tarafından Kore pazarına dağıtılması düşünülürken fiyat seviyesi hakkında bilgi verilmedi.

Teşekkürler işte telefon konusunda insanlar böyle bilgilendirilir.....Çok iyi bir telefona benziyor.Türkiyeye gelsede insanlar yasal yollardan bu telefonu alabilse sevgiler

• çok şık duruyor fakat sağlamlıktan ödün verilmişmidir onu merak ettim.
  • pekde ilgimi çekmedi tv belki ilgi çeker ama özellik olarak herhalde çift hattından dolayı alınır
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

pekde ilgimi çekmedi tv belki ilgi çeker ama özellik olarak herhalde çift hattından dolayı alınır

Telefonda çift hat teknolojisinin olduğu belirtilmemiş. Yanlış anlaşılma olmaması açısından yazıyı tekrardan düzenledim.

quote:

Teşekkürler işte telefon konusunda insanlar böyle bilgilendirilir.....Çok iyi bir telefona benziyor.Türkiyeye gelsede insanlar yasal yollardan bu telefonu alabilse sevgiler

Ben de teşekkür ederim. Telefon şu an için sadece Kore'de satışa sunuldu. Firmanın yakın zamandaki satış politikası ise belirsiz. Umarım telefonu ülkemizde görebiliriz.

• valla bu dokunmatik ekranlardan ben çok korkarım. bozulur falan, dünya para
    bana tanınmış sağlam bir marka lazım.
    ben şahsen iphone tercih ederim.
  • :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.