Şimdi Ara

Sapphire HD4850 512MB ekran kartı video incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
0
Favori
28.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu senenin ATI için pek iyi geçtiği söylenemez, rakibinin performans ataklarına fiyat indirimleri dışında cevap veremedi. Yakın zamanda çıkan HD3870 X2'de sürücü problemleri nedeniyle bazı oyunlarda tek GPU'lu kartların dahi gerisinde kaldı.

Bu süreç içerisinde sessizliğini koruyan firma RV670'in elden geçirilmiş hali RV770 grafik yongasıyla olabildiğince iyi bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Bu videomuzda Sapphire Technology'nin HD4850 512MB ekran kartını inceliyor ve HD4800 ailesi hakkında bilgi veriyoruz.

Sayfanın Linki : http://www.sapphiretech.com

• işte bunu bekliyordum.eline sağlık hocam sizin testler olmadan asla bir kart almıyorum bu incelemeden sonra birşeyler şekillendi.teşekkürler.
  • Sunduğunuz teknik verilerde bir hata var sanırım çünkü ROP 32 olarak belirtilmiş.
  • Ağzına saglık kardeş cok güzel anlatmısın herşeyi sagolasın..
  • ELine sağlık hocam güzel video.Ayrıca milli takımda video da anılmış.Çok hoşuma gitti gerçekten

4870 videosununda sabırsızlıkla bekliyorum
  • 9800gtx alanlar için çok acı bi durum olsa gerek bide bu kartın his iceq turbo çıkdımı süper olur muhtemelen o çift slot tasarıma sahip olur son 5 yıl içerisinde çıkartdığı en mükemmel kart bu öylesine iyi ki nvidianın 9800gtx ini geçiyor ve ondan çok daha ucuza satıyor üstelik nvidia daki gibi bi bellek yönetimi sorunuda yok yüksek çözünürlükde gönül rahatlığıyla saatlerce oyun oynanabilir
  • İnceleme süper olmuş.Lost Planette biraz geride kalsa da bence çok mühim değil..Aynen Milli takım gibi olmuş.Ati Nvidia ya son dakika golü atmış.Helal be Ati..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 24 Haziran 2008; 23:45:16 >
  • güzel inçeleme ama ben 4870 incelemesini bekliyorum bakalım nasıl sonuçlar alacak ama nvidea nın yeni nesil kartlarıyla karşılatırılması daha iyi olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeGaSuS@01

9800gtx alanlar için çok acı bi durum olsa gerek bide bu kartın his iceq turbo çıkdımı süper olur muhtemelen o çift slot tasarıma sahip olur son 5 yıl içerisinde çıkartdığı en mükemmel kart bu öylesine iyi ki nvidianın 9800gtx ini geçiyor ve ondan çok daha ucuza satıyor üstelik nvidia daki gibi bi bellek yönetimi sorunuda yok yüksek çözünürlükde gönül rahatlığıyla saatlerce oyun oynanabilir

Bence 5850 yi bekleyin, nede olsa 5xxx serisi 4xxx serisinden daha performanslı ve ucuz olur. Sonra 4850 alanlar için acı bir durum falan olur, yanlış anlamayın.

• ati bu defa başardı nvidia nın sesi kesildi çok zor durum nvidia için gtx serisinden yüksek kar edemez...

inceleme için tşkler
  • gerçekten başarılı bir kart olmuş ati iyi iş çıkarmış yeni sistemde kesinlikle olacak bu kartlardan inceleme için teşekkürler speed-step
  • eline sağlık hocam bana 4870 yada 9800gtx+ yolu gözüktü
  • 10 numara bir inceleme lmuş saolun
  • Mesut Çevik diksiyon dersi alsa fena olmaz mı? Şimdi herkes bana karşı atağa geçebilir ama ben yapıcı bi eleştiri ortaya koymak istedim.. Yanlış anlamayın hemen Mesut Çevik Fan Club üyeleri :D
  • Hocam GTX260 ile HD4870 testlerini ve hangisinin daha iyi olduğunu sizin ağzınızdan öğrenmek istiyoruz
  • 2 oyun hariç (Coh ve Lost Planet) 9800GTX i fena harcamış.
    Özellikle AA ve AF açılınca kart coşuyor.
    Ahh birde şu karta bios veya voltaj ile o.c engeli koymasalar.
  • kart cidden 9800 gtx katili çıktı..ondan daha performanslı hemde teknoloji ve kalite olarak daha önde ve fiyatı uygun..ekran kartı alcak olanlar şu zamanda kesinlikle 4850 almalı bence
  • güvenilir bir inceleme omuş.
    kartın cod 4 deki performansı beni çok etkiledi.

ama iki sorum var
    madem ekran kartlarının alev alev yanması karta zarar vermiyorsa özel soğutmalı çözümler satış aldatmacasımı

birde tstler vistada mı xp demi yapıldı.
  • Mükemmel bişey Mesut hocam teşekkürler ATI bu sefer gerçekten başardı
  • yük altında 75 mibenimki 88 lerde dolaşıyoroda 32 dereceinceleme için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firienholt -- 25 Haziran 2008; 0:04:26 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.