Şimdi Ara

## HIS'in Radeon HD 4870 Modeli Hazır ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
4.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## HIS'in Radeon HD 4870 Modeli Hazır ##

## HIS'in Radeon HD 4870 Modeli Hazır ##

Hazırladığı ICEQ serisi yüksek performanslı ekran kartları ile son kullanıcılar arasında popüler olmayı başaran ATi'nin önemli partnerlerinden HIS, yarın yapılacak resmi lansmana paralel olarak Radeon HD 4870 modelini kullanıma sunacak. Referans modeli baz alan kart üzerinde HIS herhangi bir çıkartma kullanma ihtiyacı da duymamış. Zaten hali hazırda pek çok kullanıcı referans modeller yerine firmanın ICEQ serisi HD 4800 modellerini mümkün olan kısa sürede kullanıma sunmasını bekliyor. HIS'in HD 4870 modeli 256-bit bellek veri yolu ve 512NB GDDR5 bellek ile geliyor. Çift slot tasarıma sahip olan kart 800 adet paralel işlem birimiyle desteklenmiş durumda. 1.2TeraFLOP'luk işlem gücüyle dikkat çeken kartın grafik işlemcisi 750MHz'de bellekleri ise 900MHz'de (GDDR5) görev yapmakta. UVD 2 teknolojisi sayesinde yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma yapabilen grafik kartı çoklu ekran kartı kullanmak isteyenler için Crossfire X desteğini de yanında getiriyor. PCIe 2.0 uyumluluğu bulunan kart 55nm üretim teknolojisi ile hazırlanan ve 956 milyon transistör ile gelen RV770XT gpu'sundan gücünü alıyor. Kutu içeriğine DVI-HDMI adaptörünün de dahil edildiği HIS HD 4870 modelinin kısa süre içerisinde kullanıma sunulması bekleniyor.

• standart sogutucu yaniliyor muyum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toucan -- 24 Haziran 2008; 19:23:20 >
  • standart model olduğu içindir.
  • ilk olarak referansı çıkardılar.2 haftaya gelir iceq ler
  • daha farklı bekliyodum açıkcası
  • tamam referans tasarım ama özel çıkartma yapacaklarına çıkartma yapmamayı tercih etmişler. vakitlerini iceq için harcıyor olmalılar.
    tahminim 4850 iceq lar 2 haftaya 4870 iceq'lar ise ağustosta anca düşer piyasaya...
  • quote:

Orjinalden alıntı: by_rappe

daha farklı bekliyodum açıkcası

bende.
  • Çok mu zor ilk parti ürünlerde IceQ soğutma takmak e be HIS? Bekletiyorsun bizi burada, oyunsuz, yazın bu sıcağında, geçmiyor günler
  • sticker maliyeti düşmüş umarım fiyata yansımıştır
  • Bişey sorucaktım ben bu iceq denilen olay kartın oc li versiyonumu oluyor yoksa oc performansı yüksek bi kartmı oluyor
  • iceq olan hisin özel soğutucusu olan ve ocli olan versiyon
  • quote:

Orjinalden alıntı: dIsAstEr

Çok mu zor ilk parti ürünlerde IceQ soğutma takmak e be HIS? Bekletiyorsun bizi burada, oyunsuz, yazın bu sıcağında, geçmiyor günler

Buna ati karar verir Hıs deil
  • quote:

Orjinalden alıntı: lapry

quote:

Orjinalden alıntı: dIsAstEr

Çok mu zor ilk parti ürünlerde IceQ soğutma takmak e be HIS? Bekletiyorsun bizi burada, oyunsuz, yazın bu sıcağında, geçmiyor günler

Buna ati karar verir Hıs deil

aynen öle
  • quote:

Orjinalden alıntı: iron_funeral

Bişey sorucaktım ben bu iceq denilen olay kartın oc li versiyonumu oluyor yoksa oc performansı yüksek bi kartmı oluyor

ICEQler özel soğutmalı, ICEQ Turbolar da özel soğutmalı ve OClu oluyorlar
  • Bu küçücük.
    Ben kasama koymam küçük şeyleri.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ggedik

iceq olan hisin özel soğutucusu olan ve ocli olan versiyon

anladım çok teşekkürler
  • Sabırsızlıkla iceq yu bekliyorum. Eli kulağındadır.
  • Acilen 4870 testi bekliyoruz
  • evet ıceq bekliyorum
  • Calibre çıksın da bakalım Iceq hangi deliğe saklanacak
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.