Şimdi Ara

THX Ultimate Demo Disc ev sineması kullanan herkes indirsin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
9.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkaslar pmden gelen link kirik sorularinin cevabi

linkler saglam calisiyor
  • Verilen linklerdeki demoları dvd'nin usb girişinden çalıştırabilirmiyim?
    Bu şekilde deneyen oldumu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gaziemir

Verilen linklerdeki demoları dvd'nin usb girişinden çalıştırabilirmiyim?
    Bu şekilde deneyen oldumu?

Standar bir DVD yi sorduğun şekilde okutabiliyorsan sorun olmayacaktır, ancak vob dosyalarını soruyorsan pek sanmıyorum.
  • sen bir dene bakalim hem hersese tebrube olur ama dvd ye yazmani tavsiye ederim

kaybedilmemesi gereken bir disk ARSIVlik
  • Sabaha kadar indirdim. Ama dvd ye çekecek arkadaşlar bir uyarıda bulunayım : dvd ye çekerken diski kapatın. Ben 2 tane dvd yi yaktım 3 de dvd yi kapattım o zaman oldu.
  • Ellerine sağlık teşekkürler.
  • arkadaşlar şimdi ben tek linkten indirdim bu demoyu. bir tane rar dosyası var içinde bir audio_ts bir de video_ts dosyası var audio boş görünüyor ama boyutta problem yok 1,78GB. burda iso dosyası falan yok nasıl yazıcam şimdi dvd'ye?? akşama AVRm geliyor heycanla sabaha kadar test yaparım heralde...bi el atın da şu işi halledeyim
  • arkasim teklinkiten indirdiysen iso olarak inmesigerek ama neyse sen nero ile dvd dosyasi olusturmayi dene ve video ve aodio dosyasini goster hedef olarak ve dvd yaz sabaha kadar testlerini yapabilirsin ama konsular ne derler onu bilmiyorum

quote:

Orjinalden alıntı: tiasonpenthe

arkadaşlar şimdi ben tek linkten indirdim bu demoyu. bir tane rar dosyası var içinde bir audio_ts bir de video_ts dosyası var audio boş görünüyor ama boyutta problem yok 1,78GB. burda iso dosyası falan yok nasıl yazıcam şimdi dvd'ye?? akşama AVRm geliyor heycanla sabaha kadar test yaparım heralde...bi el atın da şu işi halledeyim
  • arkdaslar linkler calisiyor soran arkdaslar icin yazıyorum
    sorun yazayanlar modemi kaptıp acmayı denesinler
  • Bu arada aklınızda olsun.

Stereophile dergisi THX demo Dvd'sini bu ay hediye veriyor. Ne alakaysa. O kadar Home sinema dergisi varken. Hediye veren dergiye bak. Adamlar Stereo dergisi, Thx Dvd'si dağıtıyor.
  • gercekten komik olmus
    acaba hangi cd yi veriyorlar bu cdler 10 adetmis benim buldugum 1. digerlerini veriyorlarsa alınır aslında tabi amerikada olsak
  • Türkiye'deki bazı kitap evleri bu tür yabancı dergileri getiriyor. Bakmak lazım! Ancak D&R'da bir kaç Hi-Fi yabancı dergi olmasına rağmen bu dergi gelmiyormuş. Sordum ve baktım!

Hangisi olduğunu bilmiyorum. Gerçi bende 3 tanesi var zaten ama. Yine de bulunabilinirse almak lazım.
  • derginin nerden alınabilecegi bulundu
    kanyon alısveris merkezi remzi kitap evi getiriyormuz duzenli olarak ancak bu ayki sayiları geri gondermişler
    aybası getirip 2 hafta sonra geri gonderiyorlarmıs
    bakalım keklendikmi gorucez yeni sayı ne zaman gelicek ?
  • Geç olmadan sağa sola bakmakta fayda var.
  • sevgili teknika dergiyi buldum
    ama cd ekin yoktu agustos sayisinda
  • quote:

Orjinalden alıntı: teknika

Türkiye'deki bazı kitap evleri bu tür yabancı dergileri getiriyor. Bakmak lazım! Ancak D&R'da bir kaç Hi-Fi yabancı dergi olmasına rağmen bu dergi gelmiyormuş. Sordum ve baktım!

Hangisi olduğunu bilmiyorum. Gerçi bende 3 tanesi var zaten ama. Yine de bulunabilinirse almak lazım.

Sizde 3 disk olduğunu okudum, çoğumuzda yalnızca birisi var bizler diğerlerini nasıl edinebiliriz bir link mevcutmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ATA@

İstediğiniz her türlü dosya var video&audio olarak 7.1 dahil
    http://www.demo-world.eu/trailers/
    &
    http://www.demo-world.eu/trailers/high-definition-trailers.php

bu salak sitede hiç bişey yok. trailers kısmında dedem zamanından kalma testler var.

demo disc reviews var... yahu millet bulamıyo neyin review ını yapmış anlamadım. kapat resimleri falan var. forumunda nereden buluruz yazmış millet, adam bulamazsınız demiş, altına da bunun incelemesi mevcut demiş... yahu ne dangalak adam yaa. paylaş madem rapidle falan... parayla satılan bişey değil ki bu.

• Mevcut birçok demo diskin ayrıntıları aşağıdaki sitede var.

www.demo-world.eu/demo-dvds/

En azından nette ne arayacağımızı buradan bulabiliriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blue_hackerr

Özellikle "DTS Demonstration DVD No.9" uzun zamandır aramama rağmen bi netice alamadım emuleden indiriyorum yüksek ID olmasına rağmen indirme hızı 5kb veya 10kb geçmiyor dolayısıyla 4 gb lık filmi 5kb hızla kaç ayda iner mrk ediyorum. Önerebileceğiniz indirebileceğim başka bir program veya başka bir site varmı? Emule ve limewire dışında...

http://rapidshare.com/files/108307229/DTS9.rsdf

Yukarıdaki .rsfd uzantılı dosyayı, cryptload benzeri bir programla açarak sözünü ettiğiniz diski indirebilirsiniz. Ben denemedim, denerseniz linkin çalışıp çalışmadığını bize de bildirirsiniz.

*** olan yere aralık vermeden rapid share yazılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coyote -- 30 Ağustos 2008; 11:21:32 >

• arkadaşlar link veren herkese sonsuz teşekkürler ben de böyle bir şey arıyordum çok makbule geçecek inince...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.