Şimdi Ara

doğalgaz saatini nasıl hacklerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
58.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elektrik sayacı olsa yardımcı olurdum ancak doğalgaz saatleri biraz daha karmaşık.
  • doğal gaz hattına osur saati geri çevirsin
  • ya arkadaşlar doğalgaz faturaları aldı başını gitti. sürekli faturada yok o vergisi yok bu vergisi diyip duruyorlar. Ben bu doğalgaz saatini nasıl hacklerim. bu arada saat analog türden yani dijital olanlardan değil. amacım saatin daha az göstermesini sağlamak.

• Vanayı kapat.
  • sayacı yan yatır
    sonra senin doğalgaz faturan da bize girsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: akaras

Vanayı kapat.

• hırsızlıktan bi farkı yok. ne geliyosa onu öde
  • quote:

Orjinalden alıntı: SanalKabus

Elektrik sayacı olsa yardımcı olurdum ancak doğalgaz saatleri biraz daha karmaşık.

,

o konuda da yardımcı olursan çok sevinirim.
  • Çiğnenmiş sakız yapıştır.
  • Mıknatıs koy
  • bütün bunları yaptıktan sonrada ev adresini bana ulaştırki kardeşim seninle ilgilensin nede olsa igdaşta çalışıyo
  • 1
  • quote:

Orjinalden alıntı: silent scream

bütün bunları yaptıktan sonrada ev adresini bana ulaştırki kardeşim seninle ilgilensin nede olsa igdaşta çalışıyo

bizim bu tarafa ilgilenmek için pek gelen olmaz. tenha yerdir sayılır öleleri için. Gelenleri çiçeklerle bezer öyle yollarız.
  • tekrar ediyorum,kara fatma sürüsü arıyorum yardım lütfen
  • sayacın giriş ve çıkış borularının yerini değiştir. Sayaç ters dönsün. Boruları sökerken bir de sigara yak ortalık biraz ısınsın.
  • getir yazılım atayım saate
  • quote:

Orijinalden alıntı: swordmaster

ya arkadaşlar doğalgaz faturaları aldı başını gitti. sürekli faturada yok o vergisi yok bu vergisi diyip duruyorlar. Ben bu doğalgaz saatini nasıl hacklerim. bu arada saat analog türden yani dijital olanlardan değil. amacım saatin daha az göstermesini sağlamak.

Her ay 125 lira odemeyi kabul edersen eğer sana güzellik yapabilirim
    Ne kadar yakarsan yak doğalgazı faturan geldiğinde istediğin rakamı görmek istiyorsan ulaş bana ;)
  • Ya o değil de benim eve 450 lira elektrik faturası gelmiş.
    Dipnot: Yalnız yaşıyorum
  • Hocam 450 liralık elektrik ne yaptın sen ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.