Şimdi Ara

Zotac GTX 280 AMP Edition video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
11.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene üst seviye ekran kartı rekabeti nVidia'nın üstünlüğü ile geçti. Rakibinin HD 3870 X2 atağına 9800 GX2 ile cevap veren firma şimdi yeni nesil GTX 200 ailesi ekran kartlarıyla tek kartta performans liderliğini güçlendirmek istiyor.

Bu videomuzda nVidia'nın 1 milyar 400 milyon taransistörden oluşan yeni grafik işlemcisi GTX 280'i taşıyan ve fabrika çıkışı hız aşırtılmış olarak gelerek standart kartlardan ayrılan Zotac'ın GTX 280 AMP edition ekran kartını inceliyoruz.

Sayfanın Linki : http://www.zotac.com

• İşte DH farkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nirv -- 21 Haziran 2008; 22:24:12 >
  • Teşekkürler inceleme için...
  • HD 4850 incelemesini de bekliyoruz, teşekkürler.
  • inceleme güsel
  • +1

İnceleme güzel olmuş.
  • Teşekürler inceleme için bide 4850 Test etseniz süper olcak neyse bekliyoruz
  • Güzel bir inceleme olmuş ellerine sağlık Bide 4*** serisinin İncelemesi oldumu herşey ortaya çıkıcak
  • 4*** serisi ile karşılaştırmalı bi video incelemesi yaparsanız sevinriz emeğinize sağlık
  • Sıkı ekran kartı.
  • inceleme için teşekkürler
  • HD 4850 için HD 4870in çıkmasını mı bekliyorsunuz yoksa?
    Bu nvidianın en iyi kartlarını rüyamda göremeyeceğimden fiyatça cazip olan ATinin performans aletlerinin incelemesini bekliyorum.Tekrar teşekkürler.
  • Eline sağlık.kart yakıyor ortalığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIMSAKLI MAYONEZ -- 21 Haziran 2008; 22:43:53 >
  • İnceleme için teşekkürler
    Yabancı siteler çatlasın
  • Valla performans hiç iç açıcı değil bence
  • inceleme için tşk.

yeni sürücüler ile biraz daha toparlanabilir sanırım
    Phsyx, CUDA ve Pure Video konularında da bir inceleme bekliyordum ama oda yeni çıkacak sürücülerden sonra tekrarlanabilecek bir incelemeye eklenebilir umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kumandan -- 21 Haziran 2008; 22:50:14 >
  • 1000 ytl fiyat için performansı düşük.( vatan bilgisayarda 1181,00 ytl)
    1200 YTL ye sistem topladım yahu.

• quote:

Orjinalden alıntı: S@rKs-PoWeR

Valla performans hiç iç açıcı değil bence

bende sevmedim vala kesinlikle o parayı haketmiyo
  • Mesut Abi teşekkürler inceleme için. Saçların çok şekil olmuş abi:) Şu video başlarında merhaba ben Mesut Çevik deyince gülmekten alamıyorum kendimi hatırlarsanız bizde bi video çekmiştik '' Merhaba Biz Mesut Çevik'' diye:):)
  • ya iyi güzel ekran kartıda pahalı yav....
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.