Şimdi Ara

Peugeot 307 hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
52.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 2002 model 307 alıcam yorumlardan tırstım almayın diyolar. Haklılık payları varmı yoksa boş evham mı? Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin

• Birde sormayı unuttuğum bir konu 2003 model 307 triptronik te hangi modelllerde 90 hangilerinde 110hp lik güç var.
  • 2003 de sıfır 307 xt otm almıştık hala da duruyor yazıldığı gibi hiç bi sorun çıkarmadı rütin bakımlar dışında gitmedi servise ama kimileride çok şikayetçi.2004
    den sonra bilgigim kadarıyla bazı iyileştirmeler yaptılar arka süspansiyonda.biraz gürültülü çalışıyor çünkü.aracı mutlaka servise göster almadan şirket aracı
    olmamasına dikkat et.xt versiyonu alabilersen onu tercih etmeni öneririm donanım olarak standartların üstünde.temiz ve bakımları düzenli yapılmış bi araçsa
    alınır.1.6 motorların hepsi 110 hp, 90hp si yok 307 1.6 larda bildigim kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remusmark -- 22 Haziran 2008; 15:45:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecopirin01

Birde sormayı unuttuğum bir konu 2003 model 307 triptronik te hangi modelllerde 90 hangilerinde 110hp lik güç var.

90lıklar dizel ve 90lık dizellerde otomatik şanzıman seçeneği yoktu hatırladığım kadarıyla
  • quote:

Orjinalden alıntı: remusmark

2003 de sıfır 307 xt otm almıştık hala da duruyor yazıldığı gibi hiç bi sorun çıkarmadı rütin bakımlar dışında gitmedi servise ama kimileride çok şikayetçi.2004
    den sonra bilgigim kadarıyla bazı iyileştirmeler yaptılar arka süspansiyonda.biraz gürültülü çalışıyor çünkü.aracı mutlaka servise göster almadan şirket aracı
    olmamasına dikkat et.xt versiyonu alabilersen onu tercih etmeni öneririm donanım olarak standartların üstünde.temiz ve bakımları düzenli yapılmış bi araçsa
    alınır.1.6 motorların hepsi 110 hp, 90hp si yok 307 1.6 larda bildigim kadarıyla.

benimki 90 ve 2006 model comfort hdi.
  • Bugün yine bi galericiyle konuştum 307 Otomatikler sanayi arabası aman sakın diyolar. Ama kullanıcılar bilir nasıl araba olduğunu arabanın adıda çıkmış olabilir demi.
  • sanırım 2004 yılında çıktı 90 hp ler
    1.4 90hp benzinli modelleri vardır
    donanım olarak 1.6 XR ile aynıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: doktor x

quote:

2003 de sıfır 307 xt otm almıştık hala da duruyor yazıldığı gibi hiç bi sorun çıkarmadı rütin bakımlar dışında gitmedi servise ama kimileride çok şikayetçi.2004

soran arkadaş otomatik olduğunu belirtince 1.6 benzinli motorlardan bahsettim.dizellerde 90 ve 110 hp var ama otomatik olanı yok.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: doktor x

quote:

soran arkadaş otomatik olduğunu belirtince 1.6 benzinli motorlardan bahsettim.dizellerde 90 ve 110 hp var ama otomatik olanı yok.

ben yanlis anladim. sorry

• bende 307 kullanıcısıyım 2004 hdi aaçtan gayet memnunum ama arkadaşların yukarıda dediği gibi süspansiyonları biraz sert hakkaten çok ses yapıyor bide 2 de 1 anti pollution fault hatası veriyor çok kafaya takılcak bişey değil gayet memnunum sürüş zevki mükemmel

bu arada benimki düz vites otomatik için bişey diyemem
  • ...arkadaşım sen söylenenere kulak asma..diyenler ya çok mükemmel arabalara biniyor bunları araba die görmüyor yada 307 den bi yediği vardır çıkaramadığından öyle atıp tutuyor.yok sürekli arıza veriyor yok şu yok bu..

Arkadaş peugeotlar kibar araba kullanırkende kibar kullanacaksın.Gereksiz yüklenirsen arabaya tabii arıza çıkarır.

Bak forumda efendi gibi kullananlara kaç defa arabaları arıza vermiş.

1yıldır 307 kullanıyoruz genç olmama rağmen arabaya fazla yüklenmedim sakince kullandım gık demedi.(hatta babam bagajda sürekli lüzumsuz eşya taşıo ona bile karşı çıkıyorum )Sen tutup bu arabayı dağda bayırda kullanırsan para verdim diğe hayvanca muamele edersen bozulur.

birde araba kumar işi fabrikadan gelene bağlı

Ama sana tavsiyem 2.el almamaya bakyada alıyorsan garaj arabası olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kickergls -- 27 Haziran 2008; 1:35:45 >
  • Arkadaşlar dediğiniz gibi denenlere kulak tıkayıp 2003 Model 307 Tecnoplast arabamı aldım. Arabayla istanbuldan geldim konfor mükemmel ötesi
    çok hoşuma gitti araba. Ama yakıtı şehirdışı 300 civarı ölçtüm kafam karıştı bi yanlışlık var ama ney
  • otomatik 307 ler cogu otomatik arac gibi yakıtı biraz fazladır...ancak dediğiniz gibi 300 lira civarları asırı yüksek ancak araca yüklendiyseniz bilemem...abimdeki otomatik 307 2002 model XT pre. du oda sert kullanırdı aracı ancak yol bilgisayarında ortalamanın 10 lt yi gectigini hatırlamıyorum...
  • 30 kr normal otm için şehir dışında kullanmış olabilirsin ama süratin ne kadardı ?
  • ARkadaşlar lastikleriniz ile ilgili birşey soracağım 307 hdi 1,6 110 hp olanlarından var yenilerden 2006 model... LAstik ebadım 205-55 R 16 buna kaç hava basıyorsunuz? Lastikçiler 30 diyor ama arabada 2,4 bar diyor oda 36 ya tekabül ediyor valla kafayı yemek üzereyim.
  • 35 bastım daha bugun
    2.4 yaklaşık 35 e denk geliyor.
    zaten makine de aynı şeyi söylüyor.
  • Son yazılan mesajın üzerinden 1 ay kadar geçmiş ama ben yinede yazayım.
    2003 307 XT. Benim lastik basınçlarımda 35. Arabayı agresif kullanmam. Uzun yolda 90 Km (+-5 km - 10 km) hızla ortalama 100km/7lt yakıyor. Şehir içinde ise 100km/9-10lt arası yakıyor. 1 hafta önce lpg taktırdım. Arabada 4 kişi var, bagaj dolu, klima sürekli açık, genellikle 110-130 km hızla gittim. 38 lt gaz ile 370 km yol gittim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecopirin01

Arkadaşlar merhaba 2002 model 307 alıcam yorumlardan tırstım almayın diyolar. Haklılık payları varmı yoksa boş evham mı? Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin

3senedir 2004 model 307 kullandım,

- Sinyal lambalarının surekli patlaması
    - frene basınca balatalardan gelen ses (degiştirildigi halde 2gun sonra tekrar meydana geliyor, ve işin acı tarafı bunu servisteki yetkililerin gayet normal bulması ve sorun yokmus gibi davranması)
    - Iç elektronik problemler..

En son masrafım 1.5bin ytl tuttu, araba 18000, her 2-3 ayda bir 1-1.5 milyar masraf , çektim sattım arabayı , simdi 2002 polo var , ooohhhh rahatlık buymus.. pejo araba mı allahınızı severseniz..

Kac arkadasımın pejosu var (206-307) hepsi sikayetci, max 1yıl tutuyor alan adam pejoyu evinde..

Pejonun en sorunsuz arabası 106 alcam dersen buyur, dierlerine yanasma bile, al japon arabası bak keyfine..

• 2003 model var bizde 71000 kmde otomatik hiç sorun çıkarmadı zaten bunları söyleyenlerin çoğu peugeot sahibi değil hatta bindikleri bişe şüpheli
  • Benim 307 nin otomatik şanzıman dağıldı. Artık şans herhalde. Bunun hariçinde bir sıkıntım yok.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.