Şimdi Ara

Poseidon __UrAsHi__ SatıLıktır...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • * Char Adı ve Serveri : __UrAsHi__ / Poseidon
    * Build Bilgisi : Full Int Nuker
    * Ödeme Opsiyonu : Silk (Önerileriniz bekliyorum en az 450 silk olmak şartıyla.)
    * Özel Notlar: SSlerde karakterde 8d armor set vardır vede 8d s/s ama armor seti 9d yaptım blue falan yok birkaç +lı parça vede spearı var.

Birkaç SS

Her türlü yoruma açığım iyi olsun kötü olsun.Karakter hakkındaki bilgilerinizi hiç çekinmeden rahatlıkla söyleyiniz bilmek isterim karakterin ödemesi silk ile istiyorum.En az 450 silk olmak şartıyla 450-600 arası bir civara satmayı düşünüyorum acilen.600 silk veren hemen alır karakteri.Lütfen kusuruma bakmayın eksiğim varsa daha ilk konum elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım mazur görün.Herkeze iyi geceler.İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __UrAsHi__ -- 21 Haziran 2008; 20:25:52 >

• Arkadaşlar,abilerim,ablalarım lütfen yorum yapın bu kadar emek harcadım.Lütfen konuyu hazırladığıma değsin.
  • 600 Silk=60 $= 72-73 Milyon..
    Yerden mi buldun charı hayırdır??
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheHitchhiker

600 Silk=60 $= 72-73 Milyon..
    Yerden mi buldun charı hayırdır??

Bu karakteri ticari amaçla açmadım ark.lar zaten sağolsunlar 67 levela kadar kasmışlardı yardım etmişlerdi.Ben sadece ondan sonra harcadığım silk parasını istiyorum.Bide okuduysanız acil dedim belli bir süre için böyle yoksa fiyatı değiştiricem çünkü ark. ile yeni bir karakter açtım ona aktarıcam silkleri beraber kasıcaz.Yani bu karakter sadece zevkli diye denemek amaçlı açmıştım.Bide bu aralar görüyorum insanlarda bi sıkıntı bir sıkışma derdi para derdinden dolayı bende böyle bir iyilik yapiyim dedim.Ama karakter 2-3 haftaya satılmaz ise kesinlikle ytlden satılıcaktır.Ben şimdilik yaptığım silk harcamalarını geri istiyorum o kadar.Anlatabilmişimdir umarım.
  • msn verirmisin ekleyeyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlaturkaMavzer

msn verirmisin ekleyeyim?

Tabiki özel mesajdan yolladım.
  • Karakter hala satılıktır.
  • Ayrıca poseidonda plevel yapabilirim.
  • msn verirmisin
  • Char Güzeldir..Pvp yapmadık ama Fortis War'da karsı takıma iyi damage vurdugunu gördüm
  • önce kolay gelsin hayırlı satışlar carı ben alayım ama nerelisin elden olucaksa ben alayım.kolay gelsin. bide up
  • Selam hakan abi ben Veled.The Saints'den Sanırım tamamen neptune dönüyorsun artık
  • Arkadaşım keşke ama keşke seni temin ederim ki Fethiye'de 1 hafta önce olsaydın alırdım.Char nefiss biliyorum.3 dk'lık aralarda potları biten arkadaşlara pot satıyouk orda hotandan pot alıyorduk geliyorduk 100k fazlaya satıyorduk.Her hafta yapa yapa 15 m i geçtik charın herseyini kasaya koyup maymunu bile full mp hp ile dolduruyodum.Hemen stall kuruyodum.Hepsine 10k 10k fazla koyuyodum.15 sn de stall bitiyodu.Hadi hadi zaman azalıyo simdi ısınlancaz diyolardı.Çok güzeldi.
  • Çok sağolun ark. msn isteyenler lütfen yellow_daisy_1907@hotmail.com'u eklesinler görüşelim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _deviLord_

önce kolay gelsin hayırlı satışlar carı ben alayım ama nerelisin elden olucaksa ben alayım.kolay gelsin. bide up

Çanakkaleliyim.
  • Ark. takas yoktur.Silk ile satılıktır.Bide ucuz yani.2 haftaya satılmazsa konu kapatılıp karakter 90'a kasılıcaktır.
  • arkadaslar lutfen bu ve bunun gibilere inanmayın 450 silk 60 ytl !!! kardes oyuna girip slm dh yazar mısın bide resim cek
  • quote:

Orjinalden alıntı: bLad3

arkadaslar lutfen bu ve bunun gibilere inanmayın 450 silk 60 ytl !!! kardes oyuna girip slm dh yazar mısın bide resim cek

Biraz bekle ss geliyor.Birini boşuna suçlamak nasıl oluyor göstereceğim.
  • charı hacklemiste olabilirsin + 450 silk cok az baskasını kazıkla.. extra loob taki linkte mi senin
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.