Şimdi Ara

FACEBOOK GRUP SİLMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
57.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR NORMALDE BİR GRUP SİLİNCEGİ ZAMAN GRUPTAKİ HERKEZ SİLİNR EN SON GRUP YÖNETİCİSİ KENDİNİ SİLER GRUP KAPANIR AMA BEN YANLIŞLIKLA KENDİMİ SİLDİM İLK ÖNCE ŞİMDİ GRUBA HÜKMEDEMİYORUM SİLEMİYORUM YANİ NAPMAM GEREKİR VARMI YARDIMCI OLAN NASIL SİLECEGİM

• ilginç bi durum

bi daha katıl bi gruba nolcak
  • Grupda iç isyan çıkar. En güçlü kimse o başa geçer
  • ya facebook çok salak yada bunun bi yolu var ama ben bilmiyorum yokmu yardımcı olucak birisi
  • Grup mu yapıyordunuz?
  • ya benim bi grup var hocaların arkasından el hareketi çekenler diye ben kurmuştum hocalar görmesin diye çıktım arada bir girip admin oluyorum hala sende kalması lazım iplerin

bi daha gir belki admin olabilirsin
  • yokmu bir bilen deli olucaM YA
  • merak ettim ya yokmu bir bilennnnnnnnnnnnnn
  • şikayet et
  • gruba tekrar girip adminliği başkası kapmamışsa tekrar admin ol.
  • aynı olay bnm başımada geldi acil yardm lazım ne olur yardm edin :SSS
  • ilk önce kurmuş olduğunuz gruba son bir kez daha girin ve doya doya grubunza bakın ve herşeye rağmen gerçekten silmek istiyorsanız işde ozaman grupta nekadr üye varsa silin. daha sonra grubun ana sayfasına geldiğinizde sağ tarafta ingilizce olarak grubu sil ve ayrıl diye bişey göreceksiniz ona bastığınızda işlem tamamdır.. Vatana millete hayırlı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nelanbuuu

ilk önce kurmuş olduğunuz gruba son bir kez daha girin ve doya doya grubunza bakın ve herşeye rağmen gerçekten silmek istiyorsanız işde ozaman grupta nekadr üye varsa silin. daha sonra grubun ana sayfasına geldiğinizde sağ tarafta ingilizce olarak grubu sil ve ayrıl diye bişey göreceksiniz ona bastığınızda işlem tamamdır.. Vatana millete hayırlı olsun...

işime yaradı sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ru3acava

Grupda iç isyan çıkar. En güçlü kimse o başa geçer

quote:

Orijinalden alıntı: THESİMPSON

Grup mu yapıyordunuz?

• Önce grup kelimesini okudum sonra diğer kelimenin s ile başladığını gördüm umutlandım ama değilmiş.
  • izinleri yönet kısmından halledebilirsiniz.orada kalıcı olarak sil var.
  • Bir grubu nasıl silerim?

Facebook, üyesi kalmayan grupları otomatik olarak siler. Bir grup kurduysanız, önce tüm üyeleri, sonra da kendinizi çıkararak grubu silebilirsiniz:

Grubun üst kısmında Üyeler'e tıklayın
    Kendiniz hariç tüm üyelerin adlarının yanındaki çark simgesine tıklayarak Gruptan Çıkar'ı seçin
    Diğer üyeleri çıkardıktan sonra kendinizi de gruptan çıkarın

Not: Bu grubun ilk yöneticisi ve kurucusu değilseniz, grubun kurucusu grubu kendi isteğiyle terk etmediği takdirde, grubu silemezsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.