Şimdi Ara

## Creative, MuVo T200'e beyaz renk seçeneği ekledi ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Creative, MuVo T200'e beyaz renk seçeneği ekledi ##

Ses konusunda uzman üreticilerden Creative, daha önce siyah renk olarak piyasaya sürdüğü MuVo T200'ün beyaz renkli modelini yakında müzik severlerle buluşturmayı planlıyor. Apple tarafından hız kazandığını varsayabileceğimiz beyaz renk akımı anlaşılan diğer firmaların da ilgisini çekmekte. Beyaz renkli T200, teknik açıdan bir önceki modele göre farklılık göstermiyor. Cihazda 4 GB kapasitesinde flash bellek, 65.536 renk 128x32 piksel LCD ekran, MP3 / WMA desteği, Bass Boost özelliği, FM radyo alıcısı ve ses kaydı için dahili mikrofon bulunuyor. Creative'in geliştirdiği Bass Boost özelliği, dinlediğiniz müziklerde daha temiz ve güçlü bas performansı vaadediyor. MuVo T200'ün haziran ayının sonlarına doğru 40 Euroluk fiyat etiketiyle vitrinlerde yerini alması bekleniyor.

• güzel temiz olmuş ama baklım ne kadar tutacak
  • Ses kalitesinde hep ipod şahane diyorlar ben shuffle la baya müzijk dinledim ve hayal kırıklığına uğradım , her ipod tabii aynı değildirde acaba ipod u fazla mı abartıyoruz bu creative ler falan nasıldır ?
  • Vay be ne büyük yenilik...

Bu creative adam olmaz
  • muvo t100 ile karşılaştırabilir misiniz? farklılıklar ne özellikle ses kalitesi konusunda??
  • Şekil olmuş
  • ya bence ipod sadece şekil satıyo hiç beğenmiyorum ürünlerini (ipod touch hariç ) creative ses kalitesi olarak daha iyi bence sonuçta bilgisayar için ilk ses kartı üreten firma yani apple ise ne ürettiğini kendi bile bilmiyo bi iyi yaptığı mac vardı onuda batırdı artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.