Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (1201. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.468
Cevap
83
Favori
1.898.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: broadcast33

Arkadaşlar merhaba; 23.Şubat da ilan verdiğim aracımı 26.Şubat Cuma günü sattım.2011 Symbol 1.dci aracımı alırken bu başlık altında paylaşılan bilgilerden faydalanarak alacağım araç hakkında bilgi edindim ve kararımı verdim.Şu an forumda olmayan bir çok arkadaşlarında yaptığı paylaşımlarından bilgi edindim.Aracımı 4 yıl kullandım yılda bir kez yapılan bakım dışında servis yüzü görmedim sıkıntı yaşamadım çok şükür.O günün şartlarına göre iyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum sayenizde.
    Buradan başta leon_312 hocam olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum.Tabi arada bu forumu yine okuyorum alışkanlık
    Forumdaki tüm arkadaşlara selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Aleyküm Selam...Hayırlı uğurlu olsun...
  • cszero C kullanıcısına yanıt
    Hocam arabayı sattığım gün jeep renegade 1.6 limited aldım.Yaklaşık 10 günden bu yana kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • icon33 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• FX1 F kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam Allah razı olsun.

• quote:

Hocam arabayı sattığım gün jeep renegade 1.6 limited aldım.Yaklaşık 10 günden bu yana kullanıyorum.

Güzel seçim.

Fiat Chrysler birleşmesinin olumlu sonucu piyasaya yansımaya başladı.

1,6 multijet motor ve vergi avantajı, geçmişten gelen Jeep marka imajı, Fiat, birmot servis altyapısı ve makul satış fiyatı ile alınması mantıklı güzel bir araç. Güle güle kullanın. Araç hakkında yorumlarınızı bekleriz.

Nissan Renault birleşmesi de bu şekilde olumlu sonuçlansa iyi olurdu 1,6 dizel Nissan Qashqai'nin 120 bin tl satış fiyatına göre Jeep tam F/P aracı oldu.
  • icon33 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bu aracı almamda beni etkileyen kriterlerin tamamını akıcı bir şekilde yazmışsınız.
    Arac hakkında ilk izlenimlerim güzel.Söyleki ;120 bg ve yuksek torkun vermiş olduğu güc tatmin edici seviyedeAğırlık 1500 kg olmasına ragmen hızlanma sırasında ve normal suruste motor beklentileri karşılıyor,hatta biraz gaza asılırsanız büyük amerikan arabalarının sesi ve keyfini de hissedebiliyorsunuz.Donanım ve işcilik iyi seviyede.
    Fiyat olarak diğer SUV araclarla kıyaslarsanız makul hatta uygun denebilecek seviyede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broadcast33 -- 14 Mart 2015; 14:56:47 >
  • Yağ çubuğunda minimum maksimum seviye nasıl anlaşılıyor? Mesela resimdeki yap oranı normal midir?
     CLİO SYMBOL GRUBU

• quote:

Orijinalden alıntı: alistar

Yağ çubuğunda minimum maksimum seviye nasıl anlaşılıyor? Mesela resimdeki yap oranı normal midir?

tırtıklıdan itibaren başlıyor diye tahmin ediyorum.motordan çubugu cıkarın temiz bezle silin, sonta tekrar motora sokup çıkartın yagın seviyesi belli olur..
    tırtıklı bölgedeki hizaya bakcaksınız.

ve yagınızı mutlaka degiştirin , zift gibi yag olmuş. motorun anasını aglatmıştır.
    yagın rengi bal tonlarında olur, en eskimiş hali siyah olmasada koyu bal tonunda olur, sizin ki gibi simsiyah kesinlikle olmaz.

5w40 yag koyun, mobil olursa iyi olur.
  • quote:

Hocam benim bu aracı almamda beni etkileyen kriterlerin tamamını akıcı bir şekilde yazmışsınız.
    Arac hakkında ilk izlenimlerim güzel.Söyleki ;120 bg ve yuksek torkun vermiş olduğu güc tatmin edici seviyedeAğırlık 1500 kg olmasına ragmen hızlanma sırasında ve normal suruste motor beklentileri karşılıyor,hatta biraz gaza asılırsanız büyük amerikan arabalarının sesi ve keyfini de hissedebiliyorsunuz.Donanım ve işcilik iyi seviyede.
    Fiyat olarak diğer SUV araclarla kıyaslarsanız makul hatta uygun denebilecek seviyede.

yeni aracın hayırlı ugurlu olsun güle güle iyi günlerde kullan.
  • leon_312 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim leon hocam .Daha iyileri sizlerin olsun .

• quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

quote:

Yağ çubuğunda minimum maksimum seviye nasıl anlaşılıyor? Mesela resimdeki yap oranı normal midir?

tırtıklıdan itibaren başlıyor diye tahmin ediyorum.motordan çubugu cıkarın temiz bezle silin, sonta tekrar motora sokup çıkartın yagın seviyesi belli olur..

ve yagınızı mutlaka degiştirin , zift gibi yag olmuş. motorun anasını aglatmıştır.
    yagın rengi bal tonlarında olur, en eskimiş hali siyah olmasada koyu bal tonunda olur, sizin ki gibi simsiyah kesinlikle olmaz.

Dizel arabalarda yağın siyahlaştığı aksine siyahlaşmayan yağın görevini yapmadığı söyleniyor ustalar tarafından.

• quote:

quote:

quote:

Dizel arabalarda yağın siyahlaştığı aksine siyahlaşmayan yağın görevini yapmadığı söyleniyor ustalar tarafından.

dizel oldugunu bilmiyordum, dizelse sıkıntı yok ozaman.

• quote:

quote:

quote:

quote:

dizel oldugunu bilmiyordum, dizelse sıkıntı yok ozaman.

Sağolun hocam herkese yardımcı oluyorsunuz.

• alistar A kullanıcısına yanıt
    eyvallah abi, elimden geldiğince paylaşımda bulunuyorum.

Moralinizi bozmak gibi olmasın ama, bu aracın benzerinden, donanımını çok hatırlamıyorum ama 18.000 km.dekini bile istanbulda 28 e satıyorlardı bu yaz, ordan almadım ne büyük hata yapmışım onu bildim...
  • S.a arkadaşlar arabam satılık

Hatasız Boyasız

27.750 istiyorum.
     CLİO SYMBOL GRUBU CLİO SYMBOL GRUBU CLİO SYMBOL GRUBU

• veyiss_18 kullanıcısına yanıt
    hadi bakalım abi hayırlısıyla satarsın....
    aracına diyecek laf söz yok :)

Orjinali ne ise o hocam. Çankırı da bu araba zor gider bizim burda en iyi giden araba fiyatları 15 - 20 bin aralığın da symbol çok iyi tutuluyor ama 2000 2005 modelleri yani 20. Bin liranın altında olanlar gün de 10 kişi den az arayan yok alan da yok.

Fiyatım çok güzel internette km hatasızlık filan işte emsalleri ile kıyaslayınca fiyatım çok uygun millet 28.500 29.000 30.000 bil3 yazan var.

2 hafta sonra ankraya pazar a çekmeyi düşünüyorum şu sıralar yoğun iş nedeni ile kımırdayamıyorum yerimden.

• quote:

Orijinalden alıntı: veyiss_18

Orjinali ne ise o hocam. Çankırı da bu araba zor gider bizim burda en iyi giden araba fiyatları 15 - 20 bin aralığın da symbol çok iyi tutuluyor ama 2000 2005 modelleri yani 20. Bin liranın altında olanlar gün de 10 kişi den az arayan yok alan da yok.

Fiyatım çok güzel internette km hatasızlık filan işte emsalleri ile kıyaslayınca fiyatım çok uygun millet 28.500 29.000 30.000 bil3 yazan var.

2 hafta sonra ankraya pazar a çekmeyi düşünüyorum şu sıralar yoğun iş nedeni ile kımırdayamıyorum yerimden.

abi aracın fiyatı uygun buna zaten birsey diyemem.
    her ilin kendi piyasası ve alıcısı var. millette para var ama arabaya para dökmek istemiyor.

pazarda araba satılmaz, gelen müşteri ordaki galericiler :) ankara pazarında ne alıcısı var nede satıcısı.. gelirsen gel ama eli boş dönersin.
    millet sahibinden ilan verip satıyor...

bende ilan verdim birisi kamandan arıyorum diyor, birisi karabükten arıyorum diyor, birsi çankırıdan arıyorum diyor.

internete tüm türkiye baktıgı için hiç kimse pazara tenezül etmiyor..
    boşu boşuna park ücreti , boşu bosuna sıcakta beklemenin anlamı yok..
    benden sana tavsiye.

İlk internete fiyatı yüksek yazdık resimler yanlısdı biliyorsun şekli şemali değişikti.

Değiştirdik hepsini ama ilan gerilere düştü kimse bakmadı ya yenidien ialn verecem ki millet görsün ben satılır diye umut ediyorum aslın da pazar da haftaya pazar günü gelecem bir daha ki hafta arkadasımın düğünü vardı unutmusum.

• 
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.