Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (1183. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
27.468
Cevap
83
Favori
1.898.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serpond

quote:

Orijinalden alıntı: hay-bey

Dnamigue olabilir...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-tr.de-tek-ve-emsalsiz-plusen-fulu-ve-orjinali-plusdaha-45.000-kmde.beyaz-191385150/detay

Araba süper ama fiyatta süper,böyle bişey bulabilirsen başka symbol arama....

Eyvallah dostum.Araba güzelmiş maşallah.
    Ben dün araç aldım saydığım özelliklerde 2001 135000 kmde tüplü ve klimalı(hızlı ve öfkeli gibi oldu) mavi renk .
    Araç ruhsatında hiçbirşey yazmıyordu rna,rn gibi falan sadece 1,4 yazıyordu bende şu model olabilir dedim.Sahibi ben rna biliyorum dedi bende rnalar 8v oluyor diye biliyorum dedim noterdeki görevlide rna yazdı vs vs. Onun için sordum yani.

.
  • quote:

quote:

Dnamigue olabilir...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-tr.de-tek-ve-emsalsiz-plusen-fulu-ve-orjinali-plusdaha-45.000-kmde.beyaz-191385150/detay

Ben dün araç aldım saydığım özelliklerde 2001 135000 kmde tüplü ve klimalı(hızlı ve öfkeli gibi oldu) mavi renk .
    Araç ruhsatında hiçbirşey yazmıyordu rna,rn gibi falan sadece 1,4 yazıyordu bende şu model olabilir dedim.Sahibi ben rna biliyorum dedi bende rnalar 8v oluyor diye biliyorum dedim noterdeki görevlide rna yazdı vs vs. Onun için sordum yani.

İyiiiii----Hayırlı uğurlu olsun---Kaça aldın arabayı---Nasip olursa bende düşünüyorum bunlardan.1.4 16V---Gördüğüm kadarıyla bunlar hep aynı oluyor,yani çift hava yastığı,al.alaşımlı jant,mavi döşeme rengi vs.Bunlara baktıktan sonra donanım ismi önemli değil--
  • quote:

quote:

quote:

Dnamigue olabilir...

İyiiiii----Hayırlı uğurlu olsun---Kaça aldın arabayı---Nasip olursa bende düşünüyorum bunlardan.1.4 16V---Gördüğüm kadarıyla bunlar hep aynı oluyor,yani çift hava yastığı,al.alaşımlı jant,mavi döşeme rengi vs.Bunlara baktıktan sonra donanım ismi önemli değil--

16000'e aldım.
  • damonbounce kullanıcısına yanıt
    1.4 RNA lar da benzin filtresinin yeri :

Aracın altında, benzin deposunun önünde, metal silindir şeklinde, depodan motora giden metal borunun üzerinde.
    30-40 bin km de bir değiştirmekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varagele46 -- 11 Aralık 2014; 1:11:32 >
  • Kafam karıştığı için tekrar soruyorum pek cevap bulamadım sadece bir arkadaş dyn olabilir demişti
    1.4 16v,sürücü airbagi olan,göstergeleri beyaz kaplı ve kilometre göstergesi ve bazı göstergeler için için digital ekranı olan,sis farlı,arka koltuk başlıkları olan, dreksiyondan kumandalı teypi olan,farları mercekli sedan aracın modeli ne olabilir? clio symbol Rna,rn,aut.,dyn. vs...
    Araç ruhsatında hiçbirşey yazmıyordu rna,rn gibi falan sadece 1,4 yazıyordu bende şu model olabilir dedim.Sahibi ben rna biliyorum dedi bende rnalar 8v oluyor diye biliyorum dedim noterdeki görevlide rna yazdı.
    Tam olarak bu araba ne olarak geçiyor ben anlamadım şimdi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serpond -- 11 Aralık 2014; 17:03:01 >
  • serpond S kullanıcısına yanıt
    Hocam genelde 16V lar Dediğiniz gibi siz bi motorun resmini çekip atabilirmisiniz bir de ruhsatta kaç hp yazıyor araç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veyiss_18 -- 11 Aralık 2014; 20:19:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serpond S kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun.

8v

CLİO SYMBOL GRUBU

16v
     CLİO SYMBOL GRUBU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icon33 -- 11 Aralık 2014; 20:44:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • icon33 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam arkadaştan önce davranmışınız.
    Ben iki motoru da kullandım. RNA olsa gerek arkadaşın ki büyük ihtimal güvenlik paletli de olabilir benim bir arkadaşım da vardı tampon değişmiş sis Lambalı takılmış 1.4 8V olan motordandı ama çift airbag klima abs arka koltuk başlıklarında mevcuttu.

• sağol kardeşim 90.000 kmdir benzin filtresi hiç değişmedi.. araç benzinde zor çalışıyor marş süresi uzuyor. lpgde daha iyi gider oldu.. bi bakayım ben şu benzin filtresine..
  • Eyvallah sağolun.Araç 16v. Açılımıda 14 16v Rna diyemi geçer?
  • Yakın zamanda sigorta yaptıran var mı 14 aralıkta bitiyor benim ki.Ne kadar yeni fiyatlar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hilter

Yakın zamanda sigorta yaptıran var mı 14 aralıkta bitiyor benim ki.Ne kadar yeni fiyatlar acaba?

Yeni kayıtta fazla oluyor biliyorsunuz.Hatta il yaş ve araç durumuna görede değişiyor.Ben aracı eşimin üstüne yaptım ve yeni kayıt olması dolayısıyla 360 ile 450 arası fiyat çıktı.Pazartesi yaptıracağım inşallah.Araştırın ve sigortalarını yenileyen arkadaşlar 250 civarı oluyor(İzmit-Sakarya illeri için bahsediyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hilter

Yakın zamanda sigorta yaptıran var mı 14 aralıkta bitiyor benim ki.Ne kadar yeni fiyatlar acaba?

2007 clio dci var bende trafik sigortasini 165 tl ye yaptirdim. Antalya plaka

• Uzun zamandan bu yana foruma giremedim.Tüm arkadaşlara merhaba.Benim aracım 2011 1.5dci expression.Yıllık bakım yaptıracağım yakın zamanda servise giden var mı?Paylaşımlarınızı bekliyorum..
  • hilter H kullanıcısına yanıt
    ilk araba olmasından dolayı geçen sene ekim ayında 450 idi
    bu sene hasarsızlık indiriminden bir alt dilime inmişim 350 oldu
    ile göre de fark ediyor plaka 25,
    06 olsa yaklaşık 100 lira daha ucuz olacaktı
  • semmuz S kullanıcısına yanıt
    türlü özellikleri var
    de?i?ik ekranlary var
    2500 devire ayarladym ben
    devir gelince ekran rengi de?i?ip uyary veriyor
    motor sesine göre yapty?ym sürü?
    hemen hemen aynyymy?
    ama de?erleri görmesi yinede güzel
    tüketimlerle ilgili de?erleri tam ayarlayamadym
    kalibrasyon gerektiriyor
     CLİO SYMBOL GRUBU CLİO SYMBOL GRUBU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obegzz -- 15 Aralık 2014; 12:50:26 >
  • obegzz O kullanıcısına yanıt
    Hocam plâka da yanlışınız Olmasın.

Nüfüs ve trafik arttıkça Büyükşehir oldukça fiyat artar bunlar küçüldükçe fiyat iner mesala ben Çankırı da yaşıyorum 130.000 nüfüs var Ankara ile 150 200 Arasında daha uygun. Erzurum Ankara dan kalabalık mı ?

YAŞ ve kazasızlık diye de var bir de plâka 3 maddeden yola çıkarak fiyat ortaya çıkıyor.

• veyiss_18 kullanıcısına yanıt
    sizin mantık doğru ama eksik
    ama burada sürücülerin araba sürüşü çok kötü
    haliyle trafiğe de yansıyor, mevsimsel olarak da etkenler eklenince
    kaza yapmamak için gözünüzü dört açmanız gerekiyor
    fiyatlamadaki olay
    araçların ve kazaya karışma oranı yüksek olduğundan kaynaklı
    araç çokluğundan değil
  • obegzz O kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ne kadar çok trafik o kadar çok kaza olma riski diye biliyordum mevsim kar yağışları da var ama Erzurum'un yinele Ankara dan düşük diye bekliyordum yani

• Bugün yaptırdım sigorta.Axa sigortadan.Salı günü çıkan mebla 357 Tl idi para beklediğimden yaptıramamıştım.Bugün 370 çıktı ve yaptırdım.Araç eşimin üzerine ve ilk kaydı.İyi gibi rakam bence ama.
  • 
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.