Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (778. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tt059

quote:

Orijinalden alıntı: mert karip

quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

Evet sağlamlığı,motoru ve malzeme kalitesi gerçekten iyi trafikte raslıyorumda aslında tipi çokta kötü bir araç değil 2.eli düşük diyosunuz ama o kadarda düşük değil bence era lardansa bu araç kesinlikle tercihim olur.

abi zevk meselesi oldugu için tasarımına kötü dedim. fakat bunu benim haricimde tüm dünya dedi. honda 6 yılda bir kasa degiştiriken niye cityde 3 sene den sonra kasa degiştirsin ki... arabaya makyaj yapma geregi bile duymadı..

malzeme kalitesi ile motorun saglamlıgında hem fikiriz ama donanımına göre eradan symbolden üstün olmasına ragmen 4 yaşındaki bir araba olmasına ragmen symbolle era ile aynı fiyata satılıyor. asıl arabanın hakkı 26.000tl piyasası olmadıgından dolayı 20.000tlle lerde dolaşıyor...

kimi insan icin bu avantaj, tipini begeniyorsa kacırılmayacak fırsat. araba sahibi iicnde dejavantaj aracın hakkına göre fiyatı degil...

biz nasıl burda clio grandtour icin nasıl piyasada tutulmadıgını belirtiyorsak. aynı şey eski kasa city icin gecerli..

era ile kısya edilince zaten her türlü yol citye cıkıyor :) bu yüzden eranın şansı yok. 2. el piyasasından baska...

valha ben bi türlü honda lara ısınamadım bizim bi arkadaş vardı honda diye başka bişey demiyo neymiş honda böle böle renault arbamıymış falan filan dedim git işine yiym la hondayı al işte b olsun c olsun il 5 e giremiemiş arbaya ben araba dedm iyi mal her zamn kitleleri sürükleyen şeydir örnek city vallahi yemin olsun tekirdağ da hiç doğru düzgün honda görmyom benim bi karşı komşu var cıvıc (2010) i sattı gitti fiorino aldı yani kardeşim honda bana göre 5 para etmez ccity city diye bas bas baprıyolardı reklamlarda yok satmıyoki talep yok tabi iki motor olsun malzeme kalitesi yi rorda hakkını yememk lazım ama yok kardeşim tutulmayonca isterse o araba altından yapılsın

dostum bende tekirdağlıyım dediğin gibi honda cıtıy ı parmakla sayarsın buralarda :)

Alıntıları Göster
    arkadaşlar iyi akşamlar bir sorum olacak arakdaşım 2008 çıkışlı model renault symbol 1.4 8v Authentique var satmayı düşünüyo daha öncede sölemiştim hatta arabanın fotoraflarını bile koymuştım araba 24.000 km değişensiz boyasız ve araba beyaz renk sizce ne kadar eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert karip -- 11 Temmuz 2011; 2:31:43 >
  • quote:

arkadaşlar iyi akşamlar bir sorum olacak arakdaşım 2008 çıkışlı model renault symbol 1.4 8v Authentique var satmayı düşünüyo daha öncede sölemiştim hatta arabanın fotoraflarını bile koymuştım araba 24.000 km değişensiz boyasız ve araba beyaz renk sizce ne kadar eder

Alıntıları Göster
    Hocam Piyasaya Göre 18.000 İLE 20.000 Bin TL Derim Tabi Boya ve Değişen Varsa Değişebilir Bu Fiyat.
  • quote:

hocam arabanın resimlerini felan görmedim şahsen ama görsem bana söylediğim bilgiler yeterli, benim acımdan yorum yapmama engel degil resimler :)
    sana söyle söyleyim aracın hakkı 18.250tl ve 1 kurus asagısına gitmeyecek bir araba.
    internet fiyatları şişkin oldugundan aracın degeri 19,500tlye kadar cıkmış durumda. fakat pazarlık yapılcagı icin 250,500tl düseceklerdir... netteki şişkin fiyatlı yazan arac sahipleri...

sen ve arkadasın ne düsünür orasını bilmem olaya baska gözle baktıgımda benim düşüncelerim bunlar...

detaya girersek temmuz ayı vergisi ve aracın bakımı yapılması kosulunda bu fiyatı söyledim.. alıcı incin bunlar hep etken...
  • quote:

quote:

hocam arabanın resimlerini felan görmedim şahsen ama görsem bana söylediğim bilgiler yeterli, benim acımdan yorum yapmama engel degil resimler :)
    sana söyle söyleyim aracın hakkı 18.250tl ve 1 kurus asagısına gitmeyecek bir araba.
    internet fiyatları şişkin oldugundan aracın degeri 19,500tlye kadar cıkmış durumda. fakat pazarlık yapılcagı icin 250,500tl düseceklerdir... netteki şişkin fiyatlı yazan arac sahipleri...

sen ve arkadasın ne düsünür orasını bilmem olaya baska gözle baktıgımda benim düşüncelerim bunlar...

detaya girersek temmuz ayı vergisi ve aracın bakımı yapılması kosulunda bu fiyatı söyledim.. alıcı incin bunlar hep etken...

Alıntıları Göster
    bu sıcak yaz günlerinde birkaç resim paylaşayım dedim arkadaşlar... :)

CLİO SYMBOL GRUBU
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullah09nazilli

bu sıcak yaz günlerinde birkaç resim paylaşayım dedim arkadaşlar... :)

CLİO SYMBOL GRUBU

Alıntıları Göster
    ...

CLİO SYMBOL GRUBU
  • quote:

...

CLİO SYMBOL GRUBU

Alıntıları Göster
    ...

CLİO SYMBOL GRUBU
  • quote:

...

CLİO SYMBOL GRUBU

Alıntıları Göster
    ...

CLİO SYMBOL GRUBU
  • quote:

masallah hocam aracın içi dışı temizim diye bagrıyor...

sokak dar oldugundan aracı tamamen kaldırıma sıfır dayamışsın.. bence böyle bir riske girmen yersiz olmuş... tekeri dışa dogru kırman yerinde olmuş.. senin aracın yanından kolay kolay araba gecmez... kendini böyle yaparak güvenceye almışsın :)

benim en sevmediğim sey arabanın camlarına bir markanın reklam etiketini yapıştırılmış görmektir... cıkartırmısın bilmiyorum ama soldaki büyük reklam etiketini cıkarmanı tavsiye ederim... cıkartırmısın bilmiyorum ama aracı güneşe cek aracın içi ve cam sıcak olsun kendi kendine ozaman etiketi rahat cıkartırsın.. öbür türlü cıkartırsan etiketin yapışkanı camda kalır ve güclükle yapışkanı cıkartırsın... kolonya ile cıkar...

benim arka camda 2 tane etiket var fabrikadan geldiği gibi elf yazılı etiket birde auto best ödül etiketi var...
  • quote:

...

CLİO SYMBOL GRUBU

Aracınız temiz miş maşallah Allah kaza bela vermesin hocam,birde bu çakmalığa taktığınız aparattan memnun musunuz ses falan iyi veriyor mu dışarıya ?
  • quote:

quote:

...

CLİO SYMBOL GRUBU

Aracınız temiz miş maşallah Allah kaza bela vermesin hocam,birde bu çakmalığa taktığınız aparattan memnun musunuz ses falan iyi veriyor mu dışarıya ?

Alıntıları Göster
    yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar... kaldırıma sıfır yanaşmanın zararını gördüm leon. jant kapağı çatladı bir parçası koptu. arkadaki yazıyı da başına geçersem sökemem diye dokunmadım. saç kurutma makinesi ile olur galiba.kafkas hocam apart kullanmamın tek nedeni direksiyon kumandası. konu daha öncede geçmişti. ses kalitesi ise radyonun en iyi çeken kanalı gibi düşün. ben memnunum.yanlız 2 tane denedik cızırtı yaptı. kutusundan açıp denedik yeniydi yani.olmadı. teyzeoğlunun varmış bi tane onu denedik o parazit yapmadı. onu kullanıyorum bende. markaya göre değişiyor. benim hoparlörler zayıf 2 tane 13cm pionner almayı düşünüyorum.arkalarda hoparlör yok. alınca yazarım yine...
  • quote:

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar... kaldırıma sıfır yanaşmanın zararını gördüm leon. jant kapağı çatladı bir parçası koptu. arkadaki yazıyı da başına geçersem sökemem diye dokunmadım. saç kurutma makinesi ile olur galiba.kafkas hocam apart kullanmamın tek nedeni direksiyon kumandası. konu daha öncede geçmişti. ses kalitesi ise radyonun en iyi çeken kanalı gibi düşün. ben memnunum.yanlız 2 tane denedik cızırtı yaptı. kutusundan açıp denedik yeniydi yani.olmadı. teyzeoğlunun varmış bi tane onu denedik o parazit yapmadı. onu kullanıyorum bende. markaya göre değişiyor. benim hoparlörler zayıf 2 tane 13cm pionner almayı düşünüyorum.arkalarda hoparlör yok. alınca yazarım yine...

Asıl ses arka hoparlörden çıkıyor aslında onlar neden yok sizde? radionun en iyi kanali gibi çekiryorsa gerçekten iş görür demektir bende almayı düşünüyorum direksiyon kumandasıda devre dışı kalmıyor zaten sıkıntı yaratmaz hiç çok kullanışlı bir şey aslında.
  • quote:

quote:

Asıl ses arka hoparlörden çıkıyor aslında onlar neden yok sizde? radionun en iyi kanali gibi çekiryorsa gerçekten iş görür demektir bende almayı düşünüyorum direksiyon kumandasıda devre dışı kalmıyor zaten sıkıntı yaratmaz hiç çok kullanışlı bir şey aslında.

Alıntıları Göster
    yapan adam nasıl yaptıysa helal olsun. araca hiç müdahale etmeden müzik dinliyosun.dediğin gibi hoparlör lazım işte... orjinal bu şekilde arkada yerleri hazır ama hoparlör yok.sadece önlerde var. arka hoparlörler hangi modelde var bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdullah09nazilli -- 12 Temmuz 2011; 11:36:01 >
  • quote:

yapan adam nasıl yaptıysa helal olsun. araca hiç müdahale etmeden müzik dinliyosun.dediğin gibi hoparlör lazım işte... orjinal bu şekilde arkada yerleri hazır ama hoparlör yok.sadece önlerde var. arka hoparlörler hangi modelde var bilmiyorum.

Benim araç authentique en boş donanım diyebiliyorum ama arkada hoparlörü mevcut alize'miydi sizin ki ?
  • quote:

quote:

Benim araç authentique en boş donanım diyebiliyorum ama arkada hoparlörü mevcut alize'miydi sizin ki ?

Alıntıları Göster
    arkadaşlar yok mu clio satan :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

quote:

bu arkadasın arkadası satıyormuş... düşün istersen...
    benzinli veya dizel oldugunu belirtmemişsin... bu arac benzinli.

seneye mayısı beklersen ben satıyorum imzamdaki aracı...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

quote:

bu arkadasın arkadası satıyormuş... düşün istersen...
    benzinli veya dizel oldugunu belirtmemişsin... bu arac benzinli.

seneye mayısı beklersen ben satıyorum imzamdaki aracı...

Alıntıları Göster
    beyler sanırım bir aksilik cıkmazsa araba konusunda kararımı verdim : )
    gencen pazar evimin yolu üzerindeki opel bayisine ugradım sözde eski kasa astra icin ugramıştım.. fakat yeni astrayı görünce incelemeye başlayınca bu benim arabam olmalı dedim..

1.4 140bg (manuel vites) cosmo (full) donanımlı astraya 53,500 den 50.000tl fiyat aldım...
    arac nerdeyse kople elektronik sistemle calıstıgından kronik sorunları ister istemez oluyormuş nede olsa yeni model ve yeni motor süresince olagan seyler..... benim alacagım zmana düzeltilmiş vaziyette olacagını umuyorum...

yakınımdakiler dizel almamtaraftarı fakat full donanım, kaliteli saglam arabalar 60.000tlden başlıyor... renault ve citröenden başka dizel alternatif çıkmıyor... begenmediğim arabanın dizelini alacagıma istediğim begendiğim arabanın benzinli modelini alırım düsüncesine girdim...

astranın 1.3 dizel motoru maglüm kendini yagında kavruluyor performanssız bir şekilde..
    yinede araştırmaya devam etcem ama şuen için tek secenek yeni astra gibi duruyor...

eski astrada cok iyi kafam bir anda dönerse eski kasayıda alabilirim ama büyük yogunluk yeni kasadan yana...

şimdilik benden bu kadar...
  • quote:

quote:

benim alize, imzamdaki....

arkadaşlar birşey soracaktım, direksiyonu sağa çevirip hızlı hareket ettiğimde (1. viteste)ön sağ tekerden resmen çatırtı gibi bir ses geliyor.2 3 defa çat çat diyor, sanki bişey yerinden çıkıp gidicek kırılacak gibi. ama sadece ani hareketlerde yapıyor.bir kaç gündür gelmeye başladı bu ses. aynı şey benim de başıma geldi diyen var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdullah09nazilli -- 12 Temmuz 2011; 17:14:02 >
  • quote:

gencen pazar evimin yolu üzerindeki opel bayisine ugradım sözde eski kasa astra icin ugramıştım.. fakat yeni astrayı görünce incelemeye başlayınca bu benim arabam olmalı dedim..

1.4 140bg (manuel vites) cosmo (full) donanımlı astraya 53,500 den 50.000tl fiyat aldım...
    arac nerdeyse kople elektronik sistemle calıstıgından kronik sorunları ister istemez oluyormuş nede olsa yeni model ve yeni motor süresince olagan seyler..... benim alacagım zmana düzeltilmiş vaziyette olacagını umuyorum...

yakınımdakiler dizel almamtaraftarı fakat full donanım, kaliteli saglam arabalar 60.000tlden başlıyor... renault ve citröenden başka dizel alternatif çıkmıyor... begenmediğim arabanın dizelini alacagıma istediğim begendiğim arabanın benzinli modelini alırım düsüncesine girdim...

astranın 1.3 dizel motoru maglüm kendini yagında kavruluyor performanssız bir şekilde..
    yinede araştırmaya devam etcem ama şuen için tek secenek yeni astra gibi duruyor...

eski astrada cok iyi kafam bir anda dönerse eski kasayıda alabilirim ama büyük yogunluk yeni kasadan yana...

leon hocam yakışır yeni astra bende gecen eve giricem otoparkta uzaktan gördüm dedim ohaa !! dedim scirocco ne işi var bizim otoparkta yeni gözdem benimde bu arada bi yaklaştım opel astra yazıyor vay be dedim ne araba yapmış opel insigniadan sonra en güzel arabası bence uzaktan bile belli ediyor kendini,artık dizel benzinki kendinizin tercihi leon hocam güzel arabalar bunlar.
  • quote:

quote:

leon hocam yakışır yeni astra bende gecen eve giricem otoparkta uzaktan gördüm dedim ohaa !! dedim scirocco ne işi var bizim otoparkta yeni gözdem benimde bu arada bi yaklaştım opel astra yazıyor vay be dedim ne araba yapmış opel insigniadan sonra en güzel arabası bence uzaktan bile belli ediyor kendini,artık dizel benzinki kendinizin tercihi leon hocam güzel arabalar bunlar.

Alıntıları Göster
     CLİO SYMBOL GRUBU
    ve
     CLİO SYMBOL GRUBU
  • quote:

CLİO SYMBOL GRUBU
    ve
     CLİO SYMBOL GRUBU

Alıntıları Göster
     CLİO SYMBOL GRUBU

bunuda özellikle göz önünde bulundurum dizellinide kullandım leon hocam çok seri tatmin eden bir araç tabii ki benzinli alırsanız arabadan inmek istemezsiniz o ayrı konu.
  • 
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.