Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (733. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kafkas11

doğuşu özledim ben leon şu video yu bulup koysana yaw nolur

• quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

quote:

doğuşu özledim ben leon şu video yu bulup koysana yaw nolur

eyw leon ustam sinirlenince izleyin iyi geliyor.
  • lpg takmak isteyipte kararsız olan arkadaşlar işte size tavsiye 2007 1.4 symbol model arabamda 2 yıldır kullanıyorum hiç bi sorun yok benzini aratmıyo desem yeridir kış şartlarında sıkışık trafikte 1 litre ile 9.5 km şehir içi. şehirlararsı yolda ise 100-110 km ortalama hızla 1 litre ile 14 km gidiyorum daha ne olsun.LANDİ RENZO LPG TAK KEYFİNE BAK
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunyas288

Bu arada Antalyada BRC için 2 montaj bayisinden fiyat aldım 2 side peşin para olursa 1500 lira diyorlar arkadaşlar bilginiz olsun.

bunyas hocam MY 11 enjektörleri olmasına özen göster mavi iğne uçlu enjektörler gerisi zaten yazılım... gel merzifonda taktıralım 5 saatte işlem tamam peşin 1400 e taktırız...ben öyle yaptırdım...

şimdilik hiç rolanti dalgası yaşamadım... 2.30'dan 32 lt gaz aldım yuvarlak 74 lira... 90-100 km Ş.ARASI 175 km ve 30 km 50 kmyi geçmeden dur kalk 2 günde yaptığım mesafe tank göstergesi düz yerde daha yarısını göstermiyor :))) oh beeeee

ÇOK ŞÜKÜR SAĞLIKLIYIM ELHAMDÜRİLLAH... ş.içinde çoooook daha az ödeyeceğim... ELHAMDÜRİLLAH....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: heybob

Allah ailene sabır versin. şizofrenle ugraşmak kolay dert deil diyorlardı, senin bu halini gördükten sonra bir kezdaha inandım vede görerek şahit oldum seninle ugraşılmazmış.
    geçmiş olsun en kısa zmanda saglına tekrar kavusursun..

Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz...

Allah seni ıslah etsin...Herkese senin kazandığın kadar para nasip etsin, Allah kimseyi senin gibi varyemez etmesin... 25 bin liralık arabayı kapının önünde tutup şöförlük yapıyorsan Allah seni bir kez daha ıslah etsin diyorum... Söylediğin sözleri sana aynen iade ediyorum...

Arkadaşlar merak edenler benim mesajlarımı da okusun ALLAH AŞKINA...

• gene zam gene zam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyprince -- 8 Mart 2011; 20:49:03 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crazyprince
    tüp taktırarakta asrın hatasını yapmakta istemiyorum açıkcası. çünkü doğru markayı henüz öğrenebilmiş değilim. siz ne önerirsiniz ?

hocam söyle söyleyim paranız varsa kesinlikle prins markayı şiddetle tavsiye ederim. her nekadar iyi birseyde alsanız usta cok önemli faktör. bilincsiz ustanın eline en iyi markada versenizde cok kötü duruma soka biliyor. bu marka ile birlikte ustada iyi olursa sadece sanayiye lpg bakımını yaptırmaya gitceksiniz. fiyatı yaklasık 2000tl.
    benim bütcem bunu kaldırmaz derseniz 2. alternatif brc, arkadasların dediği gibi fiyatı 1500tl.

ilginize ve alakanıza çok teşekkür ederim ancak benmim bütçem şu aşamada 2000 lira yı kaldıramaz çünkü henüz aracımı yeni aldım.
    zaten borç harç derken bir kaç aya ancak kendimi toparlarım sanırım. tekrar ilgi ve alakanıza teşekkür ederm.

bu arada benzine gelen zamdan dolayı sayın büyük üstad doğuşun da videoda söyldiği her kelimeye katılıyorum. yazıklar olsun bizi bu hale düşürenlere.

quote:

quote:

tüp taktırarakta asrın hatasını yapmakta istemiyorum açıkcası. çünkü doğru markayı henüz öğrenebilmiş değilim. siz ne önerirsiniz ?

hocam söyle söyleyim paranız varsa kesinlikle prins markayı şiddetle tavsiye ederim. her nekadar iyi birseyde alsanız usta cok önemli faktör. bilincsiz ustanın eline en iyi markada versenizde cok kötü duruma soka biliyor. bu marka ile birlikte ustada iyi olursa sadece sanayiye lpg bakımını yaptırmaya gitceksiniz. fiyatı yaklasık 2000tl.
    benim bütcem bunu kaldırmaz derseniz 2. alternatif brc, arkadasların dediği gibi fiyatı 1500tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: heybob

bunyas hocam MY 11 enjektörleri olmasına özen göster mavi iğne uçlu enjektörler gerisi zaten yazılım... gel merzifonda taktıralım 5 saatte işlem tamam peşin 1400 e taktırız...ben öyle yaptırdım...

şimdilik hiç rolanti dalgası yaşamadım... 2.30'dan 32 lt gaz aldım yuvarlak 74 lira... 90-100 km Ş.ARASI 175 km ve 30 km 50 kmyi geçmeden dur kalk 2 günde yaptığım mesafe tank göstergesi düz yerde daha yarısını göstermiyor :))) oh beeeee

ÇOK ŞÜKÜR SAĞLIKLIYIM ELHAMDÜRİLLAH... ş.içinde çoooook daha az ödeyeceğim... ELHAMDÜRİLLAH....

Eyvallah hocam çok saolasın keşke imkan olsa dediğin gibi yapabilsek ama Antalya nire Merzifon nire astarı yüzünden pahalı olur
    Ama seni söyledim arkadaşım 1400 liraya taktırmış dedim siz takmıyosunuz diye montaj servisi ile pazarlık yaptım baya görüştük telefonda
  • quote:

ilginize ve alakanıza çok teşekkür ederim ancak benmim bütçem şu aşamada 2000 lira yı kaldıramaz çünkü henüz aracımı yeni aldım.
    zaten borç harç derken bir kaç aya ancak kendimi toparlarım sanırım. tekrar ilgi ve alakanıza teşekkür ederm.

bu arada benzine gelen zamdan dolayı sayın büyük üstad doğuşun da videoda söyldiği her kelimeye katılıyorum. yazıklar olsun bizi bu hale düşürenlere.

rica ederim hocam az cok yardımcı ola bildiysem ne mutlu.
  • Orijinalden alıntı: bunyas288

Eyvallah hocam çok saolasın keşke imkan olsa dediğin gibi yapabilsek ama Antalya nire Merzifon nire astarı yüzünden pahalı olur
    Ama seni söyledim arkadaşım 1400 liraya taktırmış dedim siz takmıyosunuz diye montaj servisi ile pazarlık yaptım baya görüştük telefonda

yap hocam pazarlığını söyle vallahi istersen telefonu da veririm hatta faturanın fotokopisini de yollarım ayıp ettin...ama dediğim gibi mavi iğne enjektör olsun bundan önceki MY 10 ların enjektörleri enjektör railine vida ile tutturuluyordu... saygılarımlar
  • quote:

Hocam 990 liraya takan markalar var Atiker Aldesa bir marka daha vardı ismi aklıma gelmiyo onlardan düşüne bilirsin iyi bir montaj istasyonu ve ustası bulmak kaydıyla
  • quote:

montaj servisi ile pazarlık yaptım baya görüştük telefonda

hocam telefon ile bire bir yüz yüze konusmak arasında daglar kadar fark var. satıcı karşısındakinden alavagına emin olmalı ki destekli bir fiyat versin.
    telefonda sıkı pazarlık olmaz, telefon işleri cok sakat oldugundan ürünün fiyatı neyse onu söylerler, cünkü distribtör arar benim ürünü nasıl tanıtıyor fiyatını nekadardan satıyor diye, yada rakip firma arar aynı ürünü nekadara satıyor gibilerinden.
    saglam fiyat alamazsın telefonda.
  • bunyas288 hocam forumda okuduğum kadarııyla atiker konusunda ciddi kuşkularım oluştu. zira kimisi çok piman kimiside inadına memnun anlayamadım gitti.
  • Orijinalden alıntı: heybob

yap hocam pazarlığını söyle vallahi istersen telefonu da veririm hatta faturanın fotokopisini de yollarım ayıp ettin...ama dediğim gibi mavi iğne enjektör olsun bundan önceki MY 10 ların enjektörleri enjektör railine vida ile tutturuluyordu... saygılarımlar

ustaya zaten onu söyledim dedim BRC my 11 çıkmış falan baya konuştuk sağolsunlar dh deki BRC dostluk kulübünde de bu konuda bilgi veriyorlar şu resimleri de gördüm zaten artık montaja gidersem önce incelerim
    resimleri burda yeni enjektörlerin yeni ile eski birlikte

• quote:

bunyas288 hocam forumda okuduğum kadarııyla atiker konusunda ciddi kuşkularım oluştu. zira kimisi çok piman kimiside inadına memnun anlayamadım gitti.

hocam şu bölümü unutma [iyi bir montaj istasyonu ve ustası bulmak kaydıyla /b]
  • quote:

hocam telefon ile bire bir yüz yüze konusmak arasında daglar kadar fark var. satıcı karşısındakinden alavagına emin olmalı ki destekli bir fiyat versin.
    telefonda sıkı pazarlık olmaz, telefon işleri cok sakat oldugundan ürünün fiyatı neyse onu söylerler, cünkü distribtör arar benim ürünü nasıl tanıtıyor fiyatını nekadardan satıyor diye, yada rakip firma arar aynı ürünü nekadara satıyor gibilerinden.

katılıyorum bu yüzdende konuştuğum kişilerin isimlerini aldım oraya geleceğim diyede söyledim.
  • quote:

hocam forumda okuduğum kadarııyla atiker konusunda ciddi kuşkularım oluştu. zira kimisi çok piman kimiside inadına memnun anlayamadım gitti.

abi atiker haricinde istediğin marka taktır hangisi kaliteli ve hesaplıysa. gerci kaliteli ve hesaplı bu gibi seylerde yanyana gelmiyor ama tercih senin.
    yerli markadan uzakdur,italyan markalarına agırlık ver derim zaten piyasadakilerin hepsi italyan :) ,hollanda malı pahalı zaten.
  • quote:

quote:

katılıyorum bu yüzdende konuştuğum kişilerin isimlerini aldım oraya geleceğim diyede söyledim.

vay bunyas ustam sende lpg taktırıyosun ha hadi hayırlı olsun :)
  • quote:

teşekkür ederim.. taktırmaya karar verdik bakalım inşallah bir engel çıkmaz ise taktıracağım.Hele bir maaşı alalım aile yardımı falan ne geçecek elimize görelim.
    Off off !! arabanmı var nerdin var
  • quote:

quote:

teşekkür ederim.. taktırmaya karar verdik bakalım inşallah bir engel çıkmaz ise taktıracağım.Hele bir maaşı alalım aile yardımı falan ne geçecek elimize görelim.
    Off off !! arabanmı var nerdin var

ARABAN MI VAR BİRTANE ÇOCUĞUN VAR:D
  • 
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.