Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (631. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.468
Cevap
83
Favori
1.896.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Adalet mülkün temel eyvallah dostum :D

@kafkas11 sağol yaw sen nasılsın :D:D benzin 4 lira waşşş :D hacı birine kızınca gazada basamazsınız siz şimdi düp bile 2 tl olmuş zor hayat zor :D

sistem topladım yeni imzada var bak nasıl :D ssd aldım bide yarın gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222
    ...maaşım komple bana kalıyorya öyle datlı oluyorki :D:D:
    sizler napıyorsunuz nasıl gidiyor

Ev geçim vs giderlerden maaştan bir şey kalmıyor direkt kredi kartı extresine devroluyor. 300-500 bir şey artarsa iyidir bugüne şükür.
  • quote:

Hayırlı olsun.

İ5 SSD 32" derken sistem sağlam olmuş epey para dökülmüşe benziyor 2000 tl bulmuştur herhalde. 2*1 tb hd ne olcak raid mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icon33 -- 7 Aralık 2010; 20:15:51 >
  • quote:

@kafkas11 sağol yaw sen nasılsın :D:D benzin 4 lira waşşş :D hacı birine kızınca gazada basamazsınız siz şimdi düp bile 2 tl olmuş zor hayat zor :D

Gaza basamıyoruz zaten o bize .. nese şimdi ağzımı bozmiyim
    Ozan o sistemle napıyorsun merak ettim dorusu :D:D
  • Lpg li araç kullanan arkadaşlarımın dikkatine forumda gezinirken tesadüfen buldum. Lpg li araçlar için özel bujiler varmış linki bir inceleyin arkadaşlar ben okudum mantıklı geldi zaten konuyu açan O.B.K nickli arkadaş paylaştığı diğer konularda kendini ispat etmiş biri belki biliyorsunuz ama yine de paylaşmayı uygun gördüm l
    http://forum.donanimhaber.com/m_38998913/tm.htm
  • ozzzy hocam 32 crea nası bi sistem . ne oyun oynanır valla. kasada ses olayı nası konu dışı oldu ama idera edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunyas288

Lpg li araç kullanan arkadaşlarımın dikkatine forumda gezinirken tesadüfen buldum. Lpg li araçlar için özel bujiler varmış linki bir inceleyin arkadaşlar ben okudum mantıklı geldi zaten konuyu açan O.B.K nickli arkadaş paylaştığı diğer konularda kendini ispat etmiş biri belki biliyorsunuz ama yine de paylaşmayı uygun gördüm l

hocam böle seylere hic kafanızı yormayın arabanızın orjinal bujisini kullanın. buji sıradan birseyde görünse motorun ömründe büyük katkısı olan birsey. firmanın para kazanma stratejisi var ortada ben kesinlikle orjinal buji kullanmanızı öneririm. imkanlarınız varsa 1bucuk senede bir buji degistiriniz motorun saglıgı icin. bujiye vereceginiz 35 tlyi rahatlıkla benzinden cıkartırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

quote:

Lpg li araç kullanan arkadaşlarımın dikkatine forumda gezinirken tesadüfen buldum. Lpg li araçlar için özel bujiler varmış linki bir inceleyin arkadaşlar ben okudum mantıklı geldi zaten konuyu açan O.B.K nickli arkadaş paylaştığı diğer konularda kendini ispat etmiş biri belki biliyorsunuz ama yine de paylaşmayı uygun gördüm l

hocam böle seylere hic kafanızı yormayın arabanızın orjinal bujisini kullanın. buji sıradan birseyde görünse motorun ömründe büyük katkısı olan birsey. firmanın para kazanma stratejisi var ortada ben kesinlikle orjinal buji kullanmanızı öneririm. imkanlarınız varsa 1bucuk senede bir buji degistiriniz motorun saglıgı icin. bujiye vereceginiz 35 tlyi rahatlıkla benzinden cıkartırsınız.

Leon hocam haklısın tamamiyle sana katılıyorum ama arçlarımızın orjinal bujileri benzin kullanımına uygun olarak yapılıyor ama biz Lpg dönüşümü yaptırıp sonra da lpg de kullandığımız için mantıklı geldi bana
  • konu sapmasın kısaca cevap vereyim oyun makinası oldu bu arabamdan gelen paranın bi kısmını bunlara yatırdım :D hız performans kalite görüntü için hd film ve yüksek çözünürlükte oyun .DD:D:

damonbounce de ceza yemiş benim gibi diretti birilerine heralde
  • quote:

quote:

quote:

Leon hocam haklısın tamamiyle sana katılıyorum ama arçlarımızın orjinal bujileri benzin kullanımına uygun olarak yapılıyor ama biz Lpg dönüşümü yaptırıp sonra da lpg de kullandığımız için mantıklı geldi bana

hocam düsüncen cok mantıklı ama bu seye benziyor insan vucudunda kemik iliği nakline benziyor. her ilik bir insana uymadıgı gibi motorada bu bujiler uyum saglamaz. bizim araclardaki bujiler zaten cift tırnaklı lpgde sorun yasayacagını sanmam. bu zmana kadar bujiden dolayı sorun yasayan görmedim. dedim yha tamamen satıs stratejisi baska birsey deil.
  • Ozan konuyla alakası yok ama bilgisayar sistemlerinden anladığın için bişey sormak istiyorum aynı zamanda bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.Şimdi bende eski nokta vuruşlu denilen EPSON LQ 2080 yazıcı var yazıcı çıktı verirken kesik kesik veriyor yani aynı hızadaki cümleyi ince iğne ucu kadar çiziyor araştırdım yazıcının kafa kısmı denilen yerde iğneler varmış hatta merak edip açıp baktım orda hakikaten iğneye bencer ince malzeme var bir tanesi yotu baktığımda şimdi bunu nasıl bulabilirim?O parçayı sordum servis 50-70 TL dedi başka bi yere sordum 90 $ dediler bu paraya normal yeni bir yazıcı alınabilir ama bu epson lq yazıcı çok sağlam ve uzun ömürlü bunu nasıl yaptırabilirim uygun fiyata?Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

Ozan konuyla alakası yok ama bilgisayar sistemlerinden anladığın için bişey sormak istiyorum aynı zamanda bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.Şimdi bende eski nokta vuruşlu denilen EPSON LQ 2080 yazıcı var yazıcı çıktı verirken kesik kesik veriyor yani aynı hızadaki cümleyi ince iğne ucu kadar çiziyor araştırdım yazıcının kafa kısmı denilen yerde iğneler varmış hatta merak edip açıp baktım orda hakikaten iğneye bencer ince malzeme var bir tanesi yotu baktığımda şimdi bunu nasıl bulabilirim?O parçayı sordum servis 50-70 TL dedi başka bi yere sordum 90 $ dediler bu paraya normal yeni bir yazıcı alınabilir ama bu epson lq yazıcı çok sağlam ve uzun ömürlü bunu nasıl yaptırabilirim uygun fiyata?Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

hocam ben bilgisayar programcılıgı alanında calısıyorum. arabadan cok bu işin uzmanıyımdır. şunu söylemeliyim ki yazıcınız artık son evresinde ki en önemli parcasını kaybetmiş.eski yazıcılar saglam ve uzun ömürlü yazıcılarak olarak nitelendiriliyor. fakat kendi kendine ignesi düsmeye baslayan yazıcının ömrü bitmiştir. örnek vermek gerekirse insanların yaslılık dönemlerin yavas yavas disleri düsmeye baslar buda onu gibi birsey dislerin hepsinide yaptırsanızda ileride o dislerden verim alamazsınız. yazıcıda böle tek igne icin 50 70 tlde verseniz bile zmanla diger igneler düsmeye tıkanmaya baslar. iki gün sonra tekrar bozulunca keske yeni bir yazıcı alsaydım demeye baslardınız. bence en mantıklısı yeni bir yazı almak ileriyi düsünürseniz tabi. 50 70tlyi veririm kullana bilgim kadar kullanırım diyorsanız yaptırın. yeni herzman yenidir 2 yılda garantisi var eskisiyle ugrasmaya degmez.

eger ignesi kırılmasaydı orjinal torner kullanmıyorsunuz derdim yazıcıların en büyük sorunlarından birtanesi bu,birde sahte kartusun yazma kafalarına verdiği hasar vardır.
  • üsteki arkadaş iyi açıklamış benim bildiğim kadarıyla dram mıdır nedir ondan oluyor tabi eğer o yazıcıda varsa bi şu yazıcı bide ağ bağlantı olayları beni pek sarmaz

benzine zam gelmiş yine aboww :D 97 oktan 4.01 olmuş :D

hacı şaka gibi ya 1 lt yakıyosun bi yemek parası araba felan zengin işi oldu artık çevremde bi görün kredi kartı borcu olmayan adam yok bazen en iyisini yaptım diyorum satmakla
  • Akaryakıta yine zam!!!
    Akaryakıt dağıtım şirketleri benzin ve motorine 6 gün arayla yine zam yaptı...
    Şirketler benzinin litre fiyatına 7, motorinin litre fiyatına da 8 kuruş zam yaptı. Buna göre İstanbul'da 3.75 TL'den satılan benzin 3.82, 3.16 TL'den satılan motorin ise 3.24 TL'ye yükseldi.

Fiyatları gören vatandaşlar artık yakıt alamayacak duruma geldiklerini söylediler. Ayrıca akaryakıta olan talebin artmasıyla fiyatların da artacağını Enerji Bakanı Yıldız belirtmişti.
  • quote:

hacı şaka gibi ya 1 lt yakıyosun bi yemek parası araba felan zengin işi oldu artık çevremde bi görün kredi kartı borcu olmayan adam yok bazen en iyisini yaptım diyorum satmakla

Vay anasını yaa arabada benzin yok şu kredi kartının hesap kesilsinde dolduralım depoyu dedik al sana bu ne yaa yuhh bu 2. zam hakikaten dediğin gibi araba zengin işi oldu arabaya zar zor kavuştuk derken binemeyecez herhalde kapıda bağlı kalacak.
  • quote:

quote:

Vay anasını yaa arabada benzin yok şu kredi kartının hesap kesilsinde dolduralım depoyu dedik al sana bu ne yaa yuhh bu 2. zam hakikaten dediğin gibi araba zengin işi oldu arabaya zar zor kavuştuk derken binemeyecez herhalde kapıda bağlı kalacak.

hacı tüp taktır
  • benim benzinlikteki pompacı dogru söylemiş. helal olsun bir kezdaha taktir ettim opet calısanlarını. pompacı zorla depoyu fullettirmişti abi 100tl alma zam gelcek fulleyelim bence diyince kıramadım fullemiştim 95 oktan 3.78tl. simdi opette 3.85tl 1litre bedava gibi oldu simdiki oranla.

yinede ocak ayı gelmeden deponuzu fulletin derim.ocak ayının ilk haftalarında yine benzinde zam olcak. bilgilerinize.....
  • quote:

hocam ben bilgisayar programcılıgı alanında calısıyorum. arabadan cok bu işin uzmanıyımdır. şunu söylemeliyim ki yazıcınız artık son evresinde ki en önemli parcasını kaybetmiş.eski yazıcılar saglam ve uzun ömürlü yazıcılarak olarak nitelendiriliyor. fakat kendi kendine ignesi düsmeye baslayan yazıcının ömrü bitmiştir. örnek vermek gerekirse insanların yaslılık dönemlerin yavas yavas disleri düsmeye baslar buda onu gibi birsey dislerin hepsinide yaptırsanızda ileride o dislerden verim alamazsınız. yazıcıda böle tek igne icin 50 70 tlde verseniz bile zmanla diger igneler düsmeye tıkanmaya baslar. iki gün sonra tekrar bozulunca keske yeni bir yazıcı alsaydım demeye baslardınız. bence en mantıklısı yeni bir yazı almak ileriyi düsünürseniz tabi. 50 70tlyi veririm kullana bilgim kadar kullanırım diyorsanız yaptırın. yeni herzman yenidir 2 yılda garantisi var eskisiyle ugrasmaya degmez.

eger ignesi kırılmasaydı orjinal torner kullanmıyorsunuz derdim yazıcıların en büyük sorunlarından birtanesi bu,birde sahte kartusun yazma kafalarına verdiği hasar vardır.

Anladım kardeş yazıcıdan elimizi çekelim diyorsun:)Yorumun için teşekkür ederim.Peki bu iğneyi tane olarak bulma imkanım var mı?Kendim yapmayı düşünüyorum yapabilirsem tabi.
  • leon_312 kardeş yazıcıdan aldığım çıktıyı scanner de taradım upload sitesine yükledim linkini veriyorum bi bakabilir misin.Bu durum %100 iğne kırılmasıyla mı alakalıdır?

Link:
    http://www.upload.gen.tr/d.php/s18/ixrb9rm7/tara0001.pdf.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

leon_312 kardeş yazıcıdan aldığım çıktıyı scanner de taradım upload sitesine yükledim linkini veriyorum bi bakabilir misin.Bu durum %100 iğne kırılmasıyla mı alakalıdır?

Link:
    http://www.upload.gen.tr/d.php/s18/ixrb9rm7/tara0001.pdf.html

hocam genelde bu tip cıktılarda orjinal toner kullanamadıgından meydana gelir. kendin doldurma tonerler yogun (katı) mürekkep dolumlarından dolayı igne ucuları tıkanmıs olabilir

bence bu olay igne ucunun kılması ile alakalı deil cünkü kırılmıs olsa igne yerinin ordan mürekkep akar . ilk önce driverı güncelle pcden kaldır sonra yükle tekrar cıktı al kesik kesik cıktı veriyse tekrardan zoamn yazıcını yazma seridini konrol etoralarda degisik ayarlar oluyor.kontrol ettiysen cıktı al tekrar kesik kesik yazıyorsa, igne uclarına cok iyi bir hava üfle cıkma ihtimali varsa yada cıkara biliyorsan cıkar benzincilerin oto yıkamalarında motor icin tazzikli hava basıncı var ordan tuttura bilirsin. olmadı komple yazıcıyı götür hava tut derim. komik görüne bilir ama bizim bilgi işlem yerinde bu tazzikli hava basıncı makinelerinden var.onlar öyle yapıyor. hava üflemeyi yapıp olmadıysa ki %100 olur diye tahmin ediyorum. olmazsaa yeni bir yazıcı bakmaya basla derim yaptırmaya degmez. sana tüm cözümleri söyledim bunlardan baska cözüm yolu yok. arkadasımı arayaraktan teknik cözümlerin bunlar oldugnu ögrendim. öyle yazdım umarım hallolur.
  • 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.