Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (619. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
27.468
Cevap
83
Favori
1.896.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: damonbounce

böyle sessiz kaldığımız sürece daha çok binerler tepemize. biri ön ayak olsa hiç düşünmem giderim peşinden.kapıycan e5i falan ki indirsinler şu vergileri. zaten içki haram bas zamı, sigara haram bas zamı, araba haram bas zamı

Arabanın neyi haram ben onu anlamadım yanlız:)
    tepkinizi anlıorum bende araba kullanmayı çok seven biri olrak gerçekten çok moralim bozluyor ama elden bşy gelmiyor malesef adamların hiç insafı yok bu zamnların bir anlamıda yok gene mantıklı bşy olsa bu kdr üzülmem ama en son arabayı koyucam kenara artık artık acil durumlarda eş dosta yardım ederim okdr işe flnda toplu taşımayla gitmeyi düşünüyorum çok nadir arabayı kullanıcam,elbet bunların hesabı sorulur merak etmeyin Ali ustam.
  • @kafkas11 abi hesabı sorulur bu dünyada olmasa öbür dünyada diye diye.... bak zorla adamı kötü konuşturuyolar. Bu dünyada da sorulsun abi bunların hesabı. yani 3 kuruş ucuz alıcam diye it gibi çayırovaya kadar gidip gaz alıyorum 3 kuruşun hesabını yapmaya zorlayanlar utansın. bi protesto falan görsem hemen dalacam

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67
    yorumsuz...
    http://www.facebook.com/video/video.php?v=173445419342126

boşver iyi olmuş hayvan herife zaten uyuz olurum böyle şerefsizlere
    bide kamyonu görünce AAAA diye bağırıyor öküz AAAAAAA tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damonbounce -- 29 Kasım 2010; 23:05:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: damonbounce

@kafkas11 abi hesabı sorulur bu dünyada olmasa öbür dünyada diye diye.... bak zorla adamı kötü konuşturuyolar. Bu dünyada da sorulsun abi bunların hesabı. yani 3 kuruş ucuz alıcam diye it gibi çayırovaya kadar gidip gaz alıyorum 3 kuruşun hesabını yapmaya zorlayanlar utansın. bi protesto falan görsem hemen dalacam

Doru sölüyosun ama bu dünyadada elbet sorulur az kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

yorumsuz...
    http://www.facebook.com/video/video.php?v=173445419342126

b.. yoluna gitmek bu olsa gerek.
  • arkadaşlar benim bir sorum olacak.sizin gibi değerli clio kullanıcılarında bilgi ve tecrübesinden yararlanmak isterim.15-20 bin tl lik araç alıcam.memurum.hem ş.içi hemde ş.dışı kullanıcam.kullanırken beni yormasın az yaksın parçası bol olsun istiyorum.bu fiyata donanımı ve modeli yüksek iki araç arasında gidip geliyorum.CLİO ve LACETTİ. siz ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravemurat26

arkadaşlar benim bir sorum olacak.sizin gibi değerli clio kullanıcılarında bilgi ve tecrübesinden yararlanmak isterim.15-20 bin tl lik araç alıcam.memurum.hem ş.içi hemde ş.dışı kullanıcam.kullanırken beni yormasın az yaksın parçası bol olsun istiyorum.bu fiyata donanımı ve modeli yüksek iki araç arasında gidip geliyorum.CLİO ve LACETTİ. siz ne dersiniz?

symbollün ve lacettinin hangi versiyonunu ve kac model alcaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 30 Kasım 2010; 1:43:30 >
  • quote:

arkadaşlar benim bir sorum olacak.sizin gibi değerli clio kullanıcılarında bilgi ve tecrübesinden yararlanmak isterim.15-20 bin tl lik araç alıcam.memurum.hem ş.içi hemde ş.dışı kullanıcam.kullanırken beni yormasın az yaksın parçası bol olsun istiyorum.bu fiyata donanımı ve modeli yüksek iki araç arasında gidip geliyorum.CLİO ve LACETTİ. siz ne dersiniz?

Bence clio almalısınız sizin isteklerinizi karşılayacaktır tam memur arabası az yakan bir araçtır parçalarıda bol ve ucuzdur,20 bin tl ye temiz araçlar bulunabilir tabiki.
  • arkadaşlar göğüsteki dijital ekranın saatini nasıl ayarlayabilirim? radyo-termometre ve saat olan..
    2008 symbol..
  • hocam dar gelir diye düşününyorum clio bana siz ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

arkadaşlar göğüsteki dijital ekranın saatini nasıl ayarlayabilirim? radyo-termometre ve saat olan..
    2008 symbol..

Arkadaşım dediğin ekranın hemen altında ayar tuşları var biri saati diğeri dakikayı ayarlıyor.
  • quote:

hocam dar gelir diye düşününyorum clio bana siz ne dersiniz?

Aileniz kaç kişiden oluşuyor bilmiyorum ama benim bazen annem,babam ve 2 kardeşimle bagajıda doldurup rahat rahat gidiyoruz istediğimiz yere sorun olmuyor çokda dar değil bence öteki dediğiniz araçta genişlik bakımından cliodan pek bir farkı yok + chevrolet parçası pahalı ve önündeki haç işareti beni sinir ediyor bilgilerinize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunyas288

quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

arkadaşlar göğüsteki dijital ekranın saatini nasıl ayarlayabilirim? radyo-termometre ve saat olan..
    2008 symbol..

Arkadaşım dediğin ekranın hemen altında ayar tuşları var biri saati diğeri dakikayı ayarlıyor.

hocam bende tuslar yok ya da bulamiyorum. 3 cmlik uzun ince bi oluk benzeri yer var o kadar..

'hocam dar gelir diye düşününyorum clio
    bana siz ne dersiniz?'

yukarida bi arkadas dar olup olmadigini sormus ben uzun ve sismanim bana dar geliyor. vites degistirirken yandakine dirsek atmak, inerken basimi falan carpmak durumunda kaldigim oluyor. eger aile olarak soruyorsaniz 4 en fazla 5 kisilik bi aile araci olur..
  • http://www.facebook.com/video/video.php?v=115469611831735

Hatalı sollama yaparken dikkat etmek gerek süper
  • az önce bi jeep gördüm v8 6.2 motorlu şehir içi 23 kuruş yakıyormuş iyice inceledim 350 bg felan ama hybrid motorluymuş vaybe :D bedava ha :D arabada 210000$ vergiside bi 15-20 bin vardır dünya değişiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

az önce bi jeep gördüm v8 6.2 motorlu şehir içi 23 kuruş yakıyormuş iyice inceledim 350 bg felan ama hybrid motorluymuş vaybe :D bedava ha :D arabada 210000$ vergiside bi 15-20 bin vardır dünya değişiyor

maşallah azmış yaw nedir ki:D
  • bu da benım lpg tankı montaj sorasında cekmişştim

• bu da 10.000 km sonunda değişen lpg filtresinin içç görünümü azmettin bi keskiyle filtre değişene kadar açtım içini ve tertemiz olan bizim 40 liraya oldu daha da kolay kolay değiştirmem en az 20 bin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanusta -- 30 Kasım 2010; 19:39:44 >
  • %90 oranında katkılı lpg kullandım bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanusta

bu da 10.000 km sonunda değişen lpg filtresinin içç görünümü azmettin bi keskiyle filtre değişene kadar açtım içini ve tertemiz olan bizim 40 liraya oldu daha da kolay kolay değiştirmem en az 20 bin

müdür o filtreyi 10.000de değiştirtmek için brcye gitmiştim bende geçen gün(geçen gün dedğim 6ay oluyor)
    iki minnacık filtreye 50tl geçirdiler bize. birdaha filtre değiştirmeye gidermiyim resmen adam soyuyor şrfz.. neyse şükrüoğlu filtre diye bi site buldum herif avrupa yakasında filtreler 3-5 TL bişey.alıp kendim değiştirecem birdahakine gaz filtresini. Küçük olan filtreyi sökmek zor zaten onu 10.000de değiştirmeye gerek yok ama senin de resimde gösterdiğin filtre segman pensesiyle çok kolay sökülüp takılıyor
  • arkadaşlar buradaki sis farı hakkındaki yazıları okuyunca sis farına meraklandım ben de. arabayı güzel gösteriyor çünkü . sis farı yuvasına baktım tesisat var . hemen gittim başkent oto sanayiye. parçacılara sordum. voleo mı valeo mu öyle bir marka var orjinalmiş. en düşük iki tanesi 150 lira ya buldum ampülleriyle beraber. bir de yan sanayi buldum o da en düşük 70 tl .

orjinal olan gerçekten güzel, camı da kaliteli ampül arkasındaki parlak kısım da, yan sanayi şeffaf plastikten yapmışlar, parlak kısmı da hiç parlamıyor.
    sis farını estetik olarak kullanacaklar için yan sanayi uygun.

burada arkadaşlar kendileri taktıklarını söylemişlerdi ama sis farını inceledim , pek kendim takacağım bir şey gibi görünmüyor. elektrikçiye para veririm bir de 170 liraya halledeceğim yarın inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.