Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (610. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.468
Cevap
83
Favori
1.896.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yağ filtresini sökmek için filtre anahtarı da almışım işlem tamamdır. periyodik bakımların hepsini artıkın kendim yapabilecem
    siz de kendiniz yapın biraz eliniz anahtar tutsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: daldiy

bende bugun 22360 tl den 1,2 16 v siparişimi verdim arkadaşlar. koltuklar artık hep siyah geliyormuş .2011 exp vardı inceledim. bagaj ışığı var ayrıca 3 taraftada tavanda kol tutamağı var. deri direksiyon simidi ve vites topuzu da mevcut. saygılar.

Hayırlı olsun.
  • yağ filtresini sökmek için filtre anahtarı da almışım işlem tamamdır. periyodik bakımların hepsini artıkın kendim yapabilecem

• Kazalar boşa olmuyor burada örneğini verdiğim gibi çoğu kullanıcı hatası.

senede iki üç kez 900 km lik uzun yol yapıyorum.....gerçekten okadar büyük hatalar yapılıyor ki öyle şeyler görüyorum ki yollarda her zaman söylediğim gibi bu ülkede çok az kaza oluyor diyorum ben. kullanıcı hatası konusunda katılıyoum
  • quote:

Orijinalden alıntı: damonbounce

yağ filtresini sökmek için filtre anahtarı da almışım işlem tamamdır. periyodik bakımların hepsini artıkın kendim yapabilecem

Helal olsun sana ya vala bende yavaştan başlıycam merak sarmaya başlıyorum çok zor olmasa gerek yatkınım böle şeylere ztn eskiden beri bilgisayar,televizyon,radio söküp takmışlığım vardır:):)
  • Yarın şu arabanın işinide halletseydim canımı sıktı gerçekten durduk yere masraf çıkartı.

Harbiden araban var bitane çocuğun var yemin ederim
  • aküden herhalde müdür..100-130 kağıt vardır o da
  • alsın bi inci eskini ver yenisi 100 tl inci formula A al kalitesi süperdir mutlunun fiyatını ucuza bulursan al ama bence yinede inci al

kesin akü patlamıştır ama bana daha farklı oldu arabaya bindim çevirdim tık tık tık diyo ekranların ışığı felan gidip geliyor akü bitik birde akü patladı diyorlar sıfır elektrik benim type çalışıyordu farlar sönük yanıyordu
  • trafik tehlikesi bence ufak ilçe yada köylerden geçerken daha fazla. 14 15 yaşındaki cocuklarda ya reno 12 binek ya traktör hiç bilemedin oegaut eski tip motor yada kırmızı eski javalardan. sinyal yok far yok yokda yok. köylü vatandaş geldi far ayarına sanayie , adamlar 1 saat farı yerine sabitlemek için uraştı ondan sonra ayar yapıldı vize için. garibim vatadaş napsın ona da hak vermemek elde deyil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

alsın bi inci eskini ver yenisi 100 tl inci formula A al kalitesi süperdir mutlunun fiyatını ucuza bulursan al ama bence yinede inci al

kesin akü patlamıştır ama bana daha farklı oldu arabaya bindim çevirdim tık tık tık diyo ekranların ışığı felan gidip geliyor akü bitik birde akü patladı diyorlar sıfır elektrik benim type çalışıyordu farlar sönük yanıyordu

Aynen ozan ekran ışıları tık tık diye gidip gidip geliyor şuan mutlu akü var bende sölediklerini düşünerekten inci aküye geçiş yapabilirim tabiki bende duymuştum onun kalitesini halletcem 1-2 saate inşallah,bu arada nasılsın nasıl gidiyor işler

Evt %99 akü Ali ustam olan sorun aküden olsun napalım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

Evt %99 akü Ali ustam olan sorun aküden olsun napalım artık.

al bir inci ol birinci

iyidir vallahi sürünüyoz kafayı yiycem xbox u kullanamadım sattım dün anakart aldım dfı oda çalışmadı elemanıda bulamadım bu gün neyse artık yarın inş töleransı yok artık çok fena kızdım boş işlerle uğraşıyorum klasik dünya

bi site var bakmanızı tavsiye derim üyelikleri az pahalı ama icralı ürünler satılıyor yarı fiyatlarına ev araba felan ihaleler yapılıyor 2008 clo felan 10000 tl idi 100000 lik evler 40000 felan varsa böyle bi niyeti olan sınırsız üyelik 300 tl adam zamanında icra ihalesinemi ne girmiş ağır abiler bunu hırpalamış felan buda bu siteyi kurmuş çok güvenilir devletin onayladığı bi site bi dahaki araba alımında bende üye olup bi göz atıcam ya
  • icralık.comdan mı bahsediyosun ozan?
  • quote:

iyidir vallahi sürünüyoz kafayı yiycem xbox u kullanamadım sattım dün anakart aldım dfı oda çalışmadı elemanıda bulamadım bu gün neyse artık yarın inş töleransı yok artık çok fena kızdım boş işlerle uğraşıyorum klasik dünya

bi site var bakmanızı tavsiye derim üyelikleri az pahalı ama icralı ürünler satılıyor yarı fiyatlarına ev araba felan ihaleler yapılıyor 2008 clo felan 10000 tl idi 100000 lik evler 40000 felan varsa böyle bi niyeti olan sınırsız üyelik 300 tl adam zamanında icra ihalesinemi ne girmiş ağır abiler bunu hırpalamış felan buda bu siteyi kurmuş çok güvenilir devletin onayladığı bi site bi dahaki araba alımında bende üye olup bi göz atıcam ya

Aynen bizimde pek farkımız yok boş işlerle uğraşmak konusunda
    Evt aslında araştırmak lazım öle şeyleri hangi site tam olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: damonbounce

icralık.comdan mı bahsediyosun ozan?

he öyle bi siteydi yaw vallahi epeydir üyeydim sabah mail geldi ilgimi çekti öyle bi araba düşürsem fena olmaz hani aslında bizim arkadaşın hanımının babası bu icra müdürlüğünde çalışıyor da bizi geç kendi damadına bi araba ayarlayamadı ki denk gelsede alsak beya
  • quote:

İCRATÜRK.COM TIKLA

anlamadım bu nasıl site ya internetten katılamıyormuyuz bu ihaleye
  • quote:

İCRATÜRK.COM TIKLA

Site açılmıyor ozan.
  • Evet bende baktım ihalenin yerini ve saatini veriyor onları görebilmek içinde para vercen bide üstüne

Bide arkadaşlar ben baktımda mutlu akü sanıyodum benim akü orjinal duruyomuş hala vay be
  • Merhaba Arkadaşlar bugün arabamı İzmir torbalıdan aldım getirdim .. ama şu yol bilgisayarımı nedir anlamadım gitti Arac km yi gösterirken trip tuşuna basıyorum. Günlük km gösteriyo sonra menzili gösteriyo daha sonra gösterdiklerini anlamadım Kitapçıklarıda yok Arabanın ne yaktığınıda net bi şekilde hesaplayamadım. Ama torbalıda depoyu fulledim Antalyada evin önünde yarımın altına indi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunyas288

Merhaba Arkadaşlar bugün arabamı İzmir torbalıdan aldım getirdim .. ama şu yol bilgisayarımı nedir anlamadım gitti Arac km yi gösterirken trip tuşuna basıyorum. Günlük km gösteriyo sonra menzili gösteriyo daha sonra gösterdiklerini anlamadım Kitapçıklarıda yok Arabanın ne yaktığınıda net bi şekilde hesaplayamadım. Ama torbalıda depoyu fulledim Antalyada evin önünde yarımın altına indi.

kitapcıkta var müdür iyi bak

haa kitapcık yok demişin ok dur bulam ben oynu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damonbounce -- 25 Kasım 2010; 20:31:38 >
  • 
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.