Şimdi Ara

## Thomas Heyerdahl'dan 6400$'a kulaklık: iDiamond ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Thomas Heyerdahl'dan 6400$'a kulaklık: iDiamond ##

Büyük firmalar küresel pazarın en üst gelir grubu da dahil her bir dilimini elde tutabilmek için büyük bir çaba içerisindeler. İşte bu durumdan ötürü karşımıza değerli madenlerle, malzemelerle süslü ürünler çıkmıyor değil. Geçtiğimiz günlerde ünlü tasarımcı Thomas Heyerdahl'ın özel ürettiği kulaklıklar internette ortaya çıktı. Yalnızca 1000 adet üretilmesi planlanan kulaklıklar, 204 adet küçük elmasla ve beyaz altınla kaplanmış; 6400$ seviyesinde meraklılarını bekliyor.

• zaten bende kesin mücevher takmışlardır demiştim öyleymiş
  • Reklam kokan, firmanın adını duyurmak için yapılan ürünlerden birisi. Kim bunu kulağına takıp müzik dinler SOKAKTA ? Ses (işlevsellik)mi, görünüş mü ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: brk_066

zaten bende kesin mücevher takmışlardır demiştim öyleymiş

Zaten fiyatta saçmalamak istendiğinde kerizleri çekmenin en iyi yolu mücevher değilmi? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moffaka -- 20 Haziran 2008; 12:15:25 >
  • Zenginleri parasını çarçur etmesi için çıkarılmış bir ürün.. Bu kulaklığı kullanmak çok rüküş olur..
  • Gereksiz birsey 6400 dolara kulaklık almak sacma.
  • milyondolarlarım olsa eşime alırdım. almazmıydınız ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: scaniaperest

Reklam kokan, firmanın adını duyurmak için yapılan ürünlerden birisi. Kim bunu kulağına takıp müzik dinler SOKAKTA ? Ses (işlevsellik)mi, görünüş mü ?

Yemezki dinlemekBir bakmıssın var,bi bakmışsın yok...
  • westone um2
  • '' Kıroyum emme para bende'' demenin en iyi yolu
  • 6400$ lık ses kalitesi veriyormu acaba...
  • ben takdir ettim ürünü::::: sonuçta "celebrity style"içün yeni bi aksesuar ve talep olacaktır....

firmanın bunu farkedip ürün çıkarması ve kendini tanıtması çok akıllıca
  • Şimdi bizim hanım bunun üstündeki taşlardan birini felan düşürür,bi ton sinirlendirir beni.En iyisi hiç almamak
  • iyi ses kalitesi var yani
  • kablosu kırılınca kuyumcuya götürüp taşlardan kolye yaptırabilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: santanio

milyondolarlarım olsa eşime alırdım. almazmıydınız ?

Bu kişisel bir tercihtir ama ben eşime trilyon dolarımda olsa böyle saçma birşeyi almam. bunları almak kullanmak bence görmemişlik, rüküşlük, ukalalıktır.

Afrika belgeseli izledim dün.. Baba çamur topluyor un buluyor anneye veriyor annede çamur ve undan hazırladığı bulamacı güneşte bekletip çamurlu kurabiyeler yapıyor. Patatesli kıymalı değil çamurlu ve unlu. O sıradada biz belgeseli film izler gibi izliyorduk artist gibi dominos pizzadan 29.99YTL ye 2 dev pizza almış yiyorduk. tabi keyfimiz kaçtı. Bu tip başka şeyler dahada yaşadım o yüzden mümkün değil böyle bir saçmalığı almam. billgatesi cebimden çıkartsamda almam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moffaka -- 20 Haziran 2008; 16:10:38 >
  • İlk okuyusumda küreselden sonraki kelime birden ısınma olarak gözüktü ve yapısı bozuk ama anlamı büyük bir cümle dedim. Yahu ne gerek var buna ne kadar sacma gösteris falan. Alanlara ciddi ciddi
  • SAçmalıktan başka birşey değil bu kadar şık bir kulaklığı takmak için öyle giyinmek lazım öyle giyinen bir insanın kulağında da kulaklık çok da mantıklı görünmese gerek kimsenin bu kulaklığı evde takmak için alacağını sanmam bence parası olupta harcayamayanlar için yapılmış bir kulaklık gereksiz.Önemli olan ses kalitesi ve malzeme kalitesidir.Kulaklık dediğin biraz çirkin görünmeli çünkü piyasada tipi güzel olan çoğu cihaz performansta yolda kalıyor.
  • kapitalizm ürünleri.alan gerzekler olucaktır mutlaka...ben eşime alırdım bi mx560 gül gibi geçinirdik
  • bunu alcağıma um2 alırım paşalar gibi. ohh değme keyfime
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.