Şimdi Ara

Genius Hoparlör Ev Sinema Sisemleri GHT-S200 Uzaktan Kumanda 200 Watts RMS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ben bir sistem almak istiyorum ama bütçem sınırlı bu yüzden bu sistemi almayı düşündüm ama bu sistem ile ilgili hiç bir bilgi bulamıyorum her ne kadar gayet güzel görünümlü olsa da.. kullanan yada bilgisi olan varmı varsa paylaşabilir mi.. bunu PS3 e bağlayabilirmiyim, optik girişi varmı DOLBY ses alabilirmiyim bunun gibi sorularım var ama cevap alamadım.. bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim..

saygılarımla..

• arkadaşlar teketek.com da bunun fiyatı 169 YTL. hem de 200 rms. bundan 30 ytl düşük logitech x-540 140 YTL acaba bu sistem pcye bağlanıyor mu? logitech ile bunun arasında karşılaştırma yaparsak artıları ve eksileri nelerdir? f/p oranı nedir? tavsiye eder misiniz?
  • yukarı!!!!!

arkadaşlar teketek.com da 2 saatlik bir zaman kaldı. çabuk karar vermem lazım
  • hocam PC için alacaksan x540 gayet tatmin edici bende x530 var memnunum herşeyi aynı zaten x540la genius logitech e göre daha az tanınmış bi marka bence LOGITECH...
  • Bence Genius GHT-S200 çok güzel bir fırsattı.Gördüğüm kadarıyla da oldukça yüksek talep gördü.Teketek günü kurtardı yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsy77 -- 20 Haziran 2008; 13:55:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.