Şimdi Ara

A Lot Like Love (2005)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu filmi üstünden çokça vakit geçsede belki izlemiyenler belkide izleyipde unutanlar olmuştur diye açmayı kendime bir borç bildim.Şimdi neden bu film derseniz öncelikle benim için yeri çok ayrı olan yegane aşk filmidir.Tam 9 kere izlemiş olup 10. sunu gerçekten sevdiğim bi kız arkımla izlemeye karar verdim.Neyse kısa bir açıklamadan sonra gelelim filmimize...

A Lot Like Love (2005)

A Lot Like Love (2005)

Öncelikle filmin IMDB linkini veriyim ;IMDB LINK

Ayrıca filmin SOUNDTRACK'leri taktir edilmiyecek gibi değildir.Çok güzel sahnelerde çok yerinde kullanılmıştır.Özellikle JON BONJOVİ I'LL BE THERE FOR YOU şarkısı çok yerinde olmuş ve izleyenleri sahneye kitlemiştir...

2005 yapımı olan filmin konusuna gelirsek;
    Uçakda tanışan 2 gencin aralarında geçenleri konu alan romantik-komedi tarzında işlenmiş bir aşk filmi diyebiliriz ve böylece fazla spoiler vermeden bu kısmıda geçebiliriz...

İzlemiyen varsa mutlaka izlemesini tavsiye ediyor ve iyi seyirler diliyorum ...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• az önce başka bi konuya daha yazmışın bu filmi , indirmeye başladım , inş. geç olmadan 10. kere izlersin
  • evet ondan sonra zaten açmaya karar verdim açıkçası:=)
  • indirmeye başladım
  • Gerçekten çok güzel filmmiş ya çok çok sağol önerdiğin için bende tekrar tekrar seyredicem artık

up! gerçekten güzel film...
  • Kesinlikle size katılıyorum, güzel bir aşk filmiydi.
  • Ne demek ben teşekkür ederim...
  • yukarı!! güzel film ark.lar bukadar düşmesin bu konu izlemenizi tavsiye ederim...
  • merak ettim doğrusu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.